Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Leszek

EXotic Green potrzebuje pracowników do Holandii, o jaką robotę chodzi?

HGWXIX
@Leszek

O taką której nie ma.

Robson

Co wy(usunięte przez administratora)opisujecie za bzdury negatywne o tej firmie pracuje juz 6 mies i przy 45 godz dostaje min 400 euro warunki mieszkalne ok

Czarny

Jedni maja tak inni trochę inaczej , 6mies.to malo

Kolejny pracownik biurowy...

Marek73
@Robson

Robson,przy czym pracujesz? widzę że wychodzi to w miarę dobrze, niektóre opinie przerażają, ale najlepiej przekonać sie samemu

Tomasz

Dobry pracownik wszędzie będzie zadowolony i szanowany. Może to wskazówka dla niektórych narzekających osób?

@Tomasz

Tak jak Ty koordynatorku?? a nauczyles sie juz jakiegos jezyka?

HGWXIX

czytaj ze zrozumieniem

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
adam tymejczuk

Tak czytam nie kture opine smjac mi sie chce jakie durnoty ludzie pisza z doswiaczenia wiem ze zazłycj pisza ludzie ktòrzy zostali za wòde czy za trawe wywaleni czy po prostu nie chcieli pracowac ja bylem tam z zona dwa lata praca ok i wszyskie dodatki zostaly nam zaplacone wiec my nie mozemy powiedziec złego słowa ale kazdy ma prawo do opini ale niekture opinie sa wysane z palca moze ktos bendzie mial domnie jakies ale ale ja zawsze bede bronił goodmoriningu podpisuje sie nazwiskiem bo nie mam nic do ukrycia

KASKA1992

Cudów nie ma, wypłaty około (usunięte przez administratora) tygodniowo. Zakwaterowanie jest ok więc nie wiem gdzie wy trafiliście

Nika

W hotelu w Zwijndrecht dzieje się jakaś prowokacja.(usunięte przez administratora)Oszczędzacie na wodzie i ogrzewaniu?(usunięte przez administratora) Dzięki tym ludziom tam jesteście przypominam.

jagoda2541

Szanowny Panie ja jestem po prawie i ekonomi pomagam ludziom na forum prawnym , więc nie potrzebuje pomocy.Moja obecność tu jest po to , by ostrzec innych .Mimo to dziękuje za zainteresowanie sprawą.

ruda85

Agencja jest sprawdzona, praca jest znośna-wiadomo trzeba pracowac żeby zarobić- przy 40 godzinach przelewy około 300 euro na czysto. Polecam

Luiza
@ruda85

przy czym pracujesz ?

jg1423
@ruda85

RUDA -- pracuje w tej agencji i ją reklamujesz

Panek

@irek Chyba jednak przesadzasz, bo agencja jest spoko . Nie szukaj afer tam gdzie ich nie ma.

@Panek

Jak stracisz prace w biurze w Goodmorning to pogadamy. (usunięte przez administratora) nie bedziemy dyskutowac,.

HGF564
@Panek

PAN JEST CHYBA NAGANIACZEM .? OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ AGENCJĄ

@HGF564

Jaki tam naganiacz, wszystkie pozytywne opinie pisza ludzie (usunięte przez administratora)

Bylam kiedys przez to biuro w NL co prawda musialam zjechac po 3tyg ( sprawy rodzinne) i takze czytalam komentarze dodane o tej firmie byly tez zle ale postanowilam sprobowac i o dziwo bylo dobrze pracowalam cale 3tyg mieszkalismy w domku 8os pokoj po 2 os dom byl duzy do pracy rowerem nie bylo to daleko. Kiedy wrocilam do domu otrzymalam pieniadze na konto ktore zarobilam. Teraz postanowilam zlozyc dokumenty ale teraz te komentarze przerazaja mnie jeszcze bardziej co tam sie dzieje. Kiedys bylam w lepszej sytuacji zeby wyjechac nie mialam rodziny wiec moglam probowac teraz musze zarobic a nie siedziec jak to opisujecie.Czy ktos moze napisac czy juz nie ma prywatnych domkow tylko te hotele? Naprawde jak bylam wtedy bylo super tam moze bylam zbyt krotko i wszystko by sie zmienilo pozniej. A dodam ze zadnej kary nie dostalam za to ze zjechalam a mialam byc tam minimum 3mies. Prosze o pomoc.

Robert

Jesteście przekonani, że o EXotic Green (Goodmorning) nie można napisać nic pozytywnego? Może są jakieś sprawy, które można poprawić i praca z agencja byłaby możliwa? Tam pracują również ludzie, może ktoś czegoś nie dopilnował i zrobił się problem dla pracowników.

Partulak

Nie piszcie bajek, chyba każdy umie czytać swoje dokumenty. Tego się trzymamy i po co to narzekanie?

sprawiedliwy

Madrzy korzystaja z tego: http://wholandii.pl/praca-w-holandii/prawa-pracownicze/zwiazki-zawodowe

Sztorm

Podzielam opinie innych w biurze goodmorning (usunięte przez administratora)pracujesz, zarabiasz (usunięte przez administratora) To moja opinia

Robcio

Niestety nie ma idealnych agencji. Czasami trafi się coś gorszego i ludzie mają słuszne pretensje, takie życie.

Kaliber

Koordynatorzy nie dają potwierdzenie szczególnie Izabela Ale na nią już przyszedł moment...tylko najdzie okazja A już prawie jest .my sobie z nią pogadamy...myśli (usunięte przez administratora) ze kim jest?to jej pokażemy jej czas dobiegł końca!!

malina

A mi tam się dobrze pracowało. Byłam tylko na wakacje, ale chcieli żebym została. Wystarczy tylko chcieć pracować bo postawa większości pracowników jest masakryczna... Wieczne balangi, chodzą na kacu do pracy jak im sie chce a jak nie chcą to nie idą. A potem sie dziwić że lecą zwolnienia.

Alicja

Czy wyjeżdżając do pracy za granicę możemy liczyć na doszkalające kursy językowe oferowane przez pracodawcę? Bardzo często bariera językowa jest przeszkodą w podjęciu pracy poza granicami Polski. Dodatkowe lekcje języka będą na pewno przydatne dla osób nie czujących się komfortowo w komunikacji z innymi pracownikami czy obywatelami kraju, w którym przyszło im pracować. Jak sytuacja wygląda w EXotic Green (Goodmorning)?

Agencja powinna dawac szanse ludziom na prace i zarobek. Jezeli od kilku lat pojawiaja sie podobne komentarze, to chyba znaczy, ze agencja nie wyciaga wnioskow, nie uczy sie na bledach, zeby cokolwiek polepszyc. A moze agencja wcale nie chce sie polepszac, tylko jak najwiecej zarobic?

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING