Opinie o Emapol Michał Trubnyj w Płońsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emapol Michał Trubnyj. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Emapol Michał Trubnyj na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emapol Michał Trubnyj w Płońsk

Adam Nowy wpis

Czy wynagrodzenie wypłacalne jest od pierwszych dni w firmie?

Oszukana Nowy wpis

Ludzie jeśli chcecie pracować za darmo i potem roszczeń szukać w sądzie to pracujcie u niego. On tylko wykorzystuje ale pieniędzy za pracę nikt nie zobaczy. Karma wraca panie prezesie za całą ludzka krzywdę.

Aneta Nowy wpis

Jak obecnie wygląda praca w Emapol? Chętnie dowiemy się od obecnych pracowników firmy jak wygląda praca w poszczególnych jej działach. Na co mogą liczyć osoby zastanawiające się nad przesłaniem tu aplikacji?

Mariusz Nowy wpis

Ty miałeś taką sytuację @onWAŁCZ? A sprawa była gdzieś kierowana dalej jak to wygląda?

Monter

uważajcie na rozmowie jest do przeczytania rysunek i to nie taki łatwy

alkohol,poprzedni pracodawca

logo firmy Księgowy/a ds. Środków Trwałych
Płońsk
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości (m/k)
Płońsk
Imar Service Group Sp. z o.o.
onWAŁCZ

Ludzie dajcie sobie spokoj z tym gosciem!!! Nie polecam nikomu. Czlowiek wyjebka!!! Wykorzystuje ludzi i nie placi bo ma same dlugi!! Obiecuje cuda... i na tym sie konczy.

spawacz tęczowej tęczy

A za którego biurka w Płońsku pani pisze?

karolina tęczowa wojowniczka

widzę że nie jestem jedyną kobietą na forum która jest zainteresowana jest zatrudnieniem jako spawacz. nareszcie pokazujemy jak jesteśmy silne i że radzimy świetnie w tej profesji. mam już jako takie doświadczenie zawodowe w tym temacie, uwazam się za fachowca, ale czy firma Emapol Michał Trubny mnie przyjmie?

basia ka

może ktoś z was się drodzy internauci orientuje czy Emapol Michał Trubnyj nadal poszukuje spawacza do pracy? jestem młodą rybką w tym zawodzie ale szybko się uczę. czy w takim razie mnie przyjmą czy stawiają jednak tylko na bardzo starych i doświadczonych pracowników? prosiłabym was o pilną odpowiedź

noVy

Potwierdzam - poszukuje pracowników do Makowa Maz. na stanowisko "Monter". Umowa zlecenie. Chociaż mieszkam w tym mieście to daruję sobie pracę u niego. Dzięki za komentarze . Jak ktoś chce to niech wpisze w google: pup maków maz.

spawacz

wiem wy oferujecie za mało ja potrzebuje min 4000. i kwaterę

robert

obiecywał że będę miał pracę w warszawie i czekałem a on do tej pory nawet nie raczył do mnie zadzwonić z takim pracodawcą nie chce mieć nic więcej do czynienia znalazłem już robotę i mam go gdzieś robson

swojak

Panowie spawacze jak macie ochotę to zapraszamy bezpośrednio do pracy w Makowie Mazowieckim bez opieki Pana Trybunia

dragon

Rozwiązanie jest proste prokuratura w Płońsku(usunięte przez administratora)

luis

Pracowaliśmy dla Emapol Michał Trubnyj oraz jego podwykonawcy Paweł Załęski w listopadzie i grudniu 2013 w Makowie Mazowieckim. Pieniędzy nie ma , telefonów nikt nie odbiera, z Makowa firma się zawinęła i tyle. Tak że "gorąco polecam".

oszukany
@luis

emapol znowu jest na makowie mazowieckim w auto hicie znowu przyjmuje i naciąga ludzi wescie się za niego

ZAROBKI SA DOBRE TYLKO NIGDY NIE DOSTANIESZ PIENIĘDZY

oszukany

OSZUST TO ZA MAŁO KRĘTACZ TERAZ RŻNIE LUDZI NA OPOLU UWAŻAJCIE WPISY POZYTYWNE W NOCY ROBI SOBIE SAM BO NIE MOŻE SPAĆ PRZEZ SUMIENIE CHOCIARZ GO NIE MA BRAK SŁÓW(usunięte przez administratora)

mariusz

12-15 monter a i teraz bedzie miał łódż robota na dłużej samzadzwoń i zapytaj narka

mariusz

witam ja pracuje tu ponad rok i moge ci powiedziec jak jest . to ze niebylo kasy to sie troche zgadza jak robilismy pod polimexem ale on juz z nich zrezygnował i od jakiegos czasu jest ok zawsze jest kwatera a kasa jest do 12 mariusz

cezary

Po pierwsze nie za czołem pracować bo nie mieliście nawet szlifierki kątowej nie wspominając o pół automacie ,to skąd pan może wiedzieć jak ja spawam A po drugie to pan powinien zmienić specjalność na EMAPOL zakład fryzjerski strzyżemy ludzi na kasę I po trzecie niech pan wejdzie na stronę internetową i przeszlifuje oznaczenia spawalnicze co one oznaczają bo pan zielonego pojęcia nie masz życzę panu sukcesów i powodzenia pozdrawiam

kadry

panie Czarku a moze nadmieni pan iz zapomnial powiedziec ze nie potrafi pan spawac i za co niby ta stawka za siedzenie w baraku? nie badzmy smieszni warunki na budowach sa rozne i nie koniecznie zaleza od nas jak chce pan pracowac w biurowcu to trzeba zmienic branze ....

Zostaw merytoryczną opinię o Emapol Michał Trubnyj - Płońsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emapol Michał Trubnyj?

Kandydaci do pracy w Emapol Michał Trubnyj napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emapol Michał Trubnyj
1.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • pl. Nowy Rynek 8 lok. 18/2
    09-402 Płońsk