ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz

Płock

ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz

Opinie o ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Украинец

Самая конченная фирма, деньги первые месяца привозят не всрок, а в последний вообще кидают. Конченные люди.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

izolacja

Witam, ktoś na izolacje się wybiera na terenie Orlenu ? Jak to wygląda ?

Blacharz
@izolacja 02.02.2018 12:49

Ja Się wybieram . Na początek dostałem 13 zł do ręki . Z tego co mówią w biurze jest wszystko dobrze praca głównie na rurociagach

Spawacz

Oni obiecuja zlote gory. Ta cala sekretarka jest strasznie nie kompetentna. Na pytanie czemu ze stawki 10 jest zmiana na 8 mialem zapytac w stalmechu a w stalmechu nie wiedzieli o co chodzi. Obiecanki co do terminu wyplat a jak dochodzi co do czego nawet telefonu nie odbiora. Nie polecam !! A co do bogusia cos czuje ze chlopak tam na gwardi ludowej z biura to pisal albo moze ktos ze stalmechu. Aaa i jeszcze ateb obiecuje umowy o prace itd hahaha smiech na sali co 3 miechy smieciowki

nowy

Firma Ateb zatrudniła mnie na umowe zlecenie w stalmechu. Opis Atebu: 1. Wypłate dostajesz na raty tzn. : 9zl na umowie , 2 zł na czarno i 1 zł od firmy stalmech 2. Koszty badań wtepnych są pokrywane w 3 ratach po 23.30 zł 3. w ostatnim miesiącu pracy nie wypłaciła tego co na czarno było umuwione tłumacząc sie ze to stalmech wypłaca a stalmech wysyła do atebu. Opis stalmechu: Największa patologia jaką widziałem , jakby się cofnąć o 20 lat do tyłu, zero poszanowania pracownika, stary pracownik ma umowe zlecenie ...... ps. wszystkie opinie Negatywne na temat Stalmechu TO PRAWDA

johny
@spawacz2 25.02.2017 00:35

Spawales tam ? jak to wyglada ?

Z branży .

Czy ktoś z branży moze mi powiedzieć coś dobrego lub nie na temat tej firmy ? Wiem tylko jedno ,że wcześniej mieli siedzibę na Królewieckiej no i te nazwiska ''gdzieś mi się obiły o uszy ''

Zostaw opinię o ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz