ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz

Płock

ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz

Opinie o ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Украинец

Самая конченная фирма, деньги первые месяца привозят не всрок, а в последний вообще кидают. Конченные люди.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

izolacja

Witam, ktoś na izolacje się wybiera na terenie Orlenu ? Jak to wygląda ?

Blacharz
@izolacja 02.02.2018 12:49

Ja Się wybieram . Na początek dostałem 13 zł do ręki . Z tego co mówią w biurze jest wszystko dobrze praca głównie na rurociagach

Blacharz
@izolacja 02.02.2018 12:49

Spawacz

Oni obiecuja zlote gory. Ta cala sekretarka jest strasznie nie kompetentna. Na pytanie czemu ze stawki 10 jest zmiana na 8 mialem zapytac w stalmechu a w stalmechu nie wiedzieli o co chodzi. Obiecanki co do terminu wyplat a jak dochodzi co do czego nawet telefonu nie odbiora. Nie polecam !! A co do bogusia cos czuje ze chlopak tam na gwardi ludowej z biura to pisal albo moze ktos ze stalmechu. Aaa i jeszcze ateb obiecuje umowy o prace itd hahaha smiech na sali co 3 miechy smieciowki

nowy

Firma Ateb zatrudniła mnie na umowe zlecenie w stalmechu. Opis Atebu: 1. Wypłate dostajesz na raty tzn. : 9zl na umowie , 2 zł na czarno i 1 zł od firmy stalmech 2. Koszty badań wtepnych są pokrywane w 3 ratach po 23.30 zł 3. w ostatnim miesiącu pracy nie wypłaciła tego co na czarno było umuwione tłumacząc sie ze to stalmech wypłaca a stalmech wysyła do atebu. Opis stalmechu: Największa patologia jaką widziałem , jakby się cofnąć o 20 lat do tyłu, zero poszanowania pracownika, stary pracownik ma umowe zlecenie ...... ps. wszystkie opinie Negatywne na temat Stalmechu TO PRAWDA

Boguś
@nowy 15.12.2016 14:18

Drogi nowy Pracuje przez ateb od lutego 2016 roku. To co mówisz o tej firmie to nieprawda. 1. Wypłaty nie ma na raty to co uzgodnione z firmą ATEB dostajesz zawsze jednego dnia. - Jasny sposób rozliczenia wypłaty 2. Koszty badań firma rozkłada na 3 raty, żebyś przypadkiem nie dostał kasy za badania i sobie nie poszedł na tych badaniach do innej firmy - o czym też mówią 3. Nie wiem co Ty dostajesz na czarno a co dostajesz na biało ale zawsze można przyjść do nich i wszystko wyjaśnić. - Mi też jednego miesiąca się nie zgadzała wypłata przyszedłem, odbyłem rozmowę w biurze i wszystko się wyjaśniło. Wyrównanie dostałem od razu do ręki. A co do firmy Stalmech - ile ludzi tyle opinii kto chce ten pracuje kto nie chce to narzeka. Jak masz 2 lewe ręce do pracy to nigdzie sobie nie poradzisz. Praca w STALMECH jest ciężka a za siedzenie nikt płacić nie będzie.

Rysiu .
@Boguś 30.01.2017 08:59

Tak się zastanawiam jakie stanowisko zajmujesz w tej firmie _ze tak jedziesz z wazeliną . Jak byś znała się na przepisach pracy , to byś wiedział ze do każdej firmy musi być badanie lekarskie na to firmę. Jeszcze nie słyszałem ze by ktoś pochwalił na mieście firmę 'Stalmech'_oprócz kadry zarządzającej -Mówią że to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

spawacz2
@Boguś 30.01.2017 08:59

hahahahahahaha wez wogole co ty za bzdury piszesz albo jestes durny i nie ogaraniasz ze nie wyplacaja ci wszystkiego albo piszesz z biura atebu druga rzecz mozesz oczywiscie isc wyjanic wszystko jak cos sie nie zgadza ale ZAWSZE na twoja nie korzysc a trzecia rzecz zawsze jak dostajesz skierowania na badania jest na nich pieczatka firmy a wiec na orzeczeniu od lekarza medycyny pracy masz napisane jasno i wyraznie do jakiej firmy wlasnie zrobiles badania wiec jak mozesz na tych badaniach isc do innej firmy totalna glupota to co piszesz, tak teraz wnioskuje ty poprostu nie jestes zbyt madry i nie zauwazasz jak robia na tobie przekret z hajsem a i moze jeszcze powiesz ze po 3 miesiacach umowe o prace dostales albo podwyzke hahahaha pozdro a co do stalmechu syf syf i jeszcze raz syf nie polecam ciezko tyrac tam ? za te pieniedze? prosze cie nie rob z siebie glupszego niz jestes

johny
@spawacz2 25.02.2017 00:35

Spawales tam ? jak to wyglada ?

Z branży .

Czy ktoś z branży moze mi powiedzieć coś dobrego lub nie na temat tej firmy ? Wiem tylko jedno ,że wcześniej mieli siedzibę na Królewieckiej no i te nazwiska ''gdzieś mi się obiły o uszy ''

Zostaw opinię o ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz