Opinie o Tristan w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tristan. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Tristan o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tristan w Płock

Daria Nowy wpis

Co u Was w firmie wpływa na atmosferę w pracy?

cis Nowy wpis

Bardzo dobrze powiedziane @uytr. Dlatego właśnie najlepiej się zatrudnić i pewnie bym to zrobił, gdyby nie fakt, że nikogo w tej chwili do siebie nie szukają. Słyszałem jednak, że firma dba o pracowników zapewniając im dużą liczbę szkoleń oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Zyczliwy Nowy wpis

Witam wszystkich tych którzy szukają pracy. Uważajcie i omijajcie szerokim łukiem firmę SULEX GROUP ul. Królewiecka 12 ponieważ są nie wypłacalni rżną ludzi na kasę i to ostro. Dają śmieciowe umowy z która nie można nawet nic zrobić ewentualnie się nią podetrzeć. Oprócz tego treść tej umowy jest na korzyść pracodawcy. Pracownik według tej umowy nie ma żadnych praw.. To jest śmieszne co to w tej firmie się wyrabia.. szkoda słów . Maja ludzi za śmieci i za wielkie nic. Człowiek nawet jak chce jaki kolwiek dokument od nich to z wielkimi bólami go dadzą..a jak już dadzą to okazuje się ze jest źle wypisany takie doświadczone sekretarki mają w kadrach hehe śmieszne.. Proszę uważajcie na ta firmę jeśli nie chcecie być poszkodowani..

Mariusz Nowy wpis

Ja wczoraj byłem no rozmowie i w nastepnym tygodniu wyjeżdżam do pracy. Jak dla mnie wszystko wyglądało ok, moi kumple już od dłuższego czasu pracują w firmie SULEX i są bardzo zadowoleni- wypłaty na czas i jest możlwiość pobrania zaliczki.

Czy po rozmowie w Tristan rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Fiku miku

Podejrzewam, że jeżeli Tristan ma problem z wypłacalnością to długo na rynku się nie utrzymają. Nie chcę być złym prorokiem, ale pracownicy czytając o takich warunkach raczej nie będą zbyt chętni do podjęcia pracy. Tak się zastanawiam czy ktoś ostatnio był na rozmowie rekrutacyjnej i jest w stanie powiedzieć jak to wszystko od środka wygląda?

opaz

Hej jakie obowiazki sa na danym stanowisku w tej firmie czy pakiety socjalne tez sa? ile wynosi wynagrodzenie netto i czy jest wyplacane na czas? czy rekrutacja przebiega w jakis etapach czy tylko jest romowa kwalifikacyjna i czym sie kieruje pracodawca przy wyborze pracownika? zadaje jakies trudne pytania? dziekuje i pozdrawiam.

BOGDAN

UWAGA! LUDZIE uważajcie na tego bandytę,oszusta,kurdupla z odstającymi uszami u niego w biurze siedzi banda oszustów i złodziei kasy nie wypłaca,umowy śmieciowe wielki cwaniak .

luka

Panowie czy ktoś wie jak tam jest z wyżywieniem i zakwaterowaniem? Chce się dostać do firmy ,,SULEX,,

Niestety(usunięte przez administratora)to kolejny cwaniak z płocka który nie placi pieniędzy nawet tych z umowy ,ze nie wspomnę o tych z pod stołu.kolejny (usunięte przez administratora)z płocka

oszukany

Nie słuchajcie tych bredni co wypisuje sam o sobie (usunięte przez administratora)Wyrolował nas w Niemczech na kasę a jak mu nie oddałeś starego ubrania roboczego to potrącał 200 zł.szok i wieczny problem.A umowy o prace z kosmosu.Dokąd takie firmy będą żerować na uczciwych pracownikach.Jak duże firmy współpracują z takimi ludźmi nie sprawdzając ich.Pracujesz jako spawacz a umowę masz jak sprzątaczka.Nie dajcie się oszukać a szczególnie na firmach z Płocka bo jest jeszcze jedna taka co pięknie mówi a co innego robi.

loki

pracowałem w tej firmie i ci co wypisują te brednie mają najcześciej problemy ze sobą piją albo coś kombunują na boku i są za to wyrzucani, firma ok.

kolo

Ja pracuje w tej firmie obecnie zagranicą wczesniej pracowałem w Polsce tez w TRISTANIE około 4 miesięcy jako monter.Mam dzieci na utrzymaniu wiec przykładam sie do pracy bo zalezy mi na pracy i jestem bardzo zadowolony z tej firmy ,zaliczke dostaje kiedy tylko chce,wypłata na czas.Tym co sie nie chce pracowac to i firma nie bedzie was utrzymywac.Wielu firmach pracowałem i tez te najwieksze nygusy narzekały ze ich pracodawca oszukał.Ja z Płockich firm jestem zadowolony moze dlatego ze jestem dobrym pracownikiem i mnie rowniez szanują.

spawacz

Ja w firmie TRISTAN pracuje 4 miesiąc kase dostaje zawsze do 10 tego no czasami z 2 dni sie spoznią ale nie ma problemu z kasą ,kolesi znam co pracowali tez w tej firmie to tez mowili ze spoko wypłacili co obiecali.Pozdro

kolo

(usunięte przez administratora) z Płocka płaci chyba najlepiej z tych wszystkich firm ja rowniez byłem negatywnie nastawiony po tej opini co kolega napisał i umowiłem sie z ta firmą i płaca mi co tydzien i jest ok .Kolega moze za (usunięte przez administratora) wyleciał i dlatego takie głupoty wypisuje .

Zostaw merytoryczną opinię o Tristan - Płock

Tristan
2.5/5 Na podstawie 28 ocen.

Tristan