Cerkolor Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Cerkolor Sp. z o.o.

vzczvz

No bo po co zatrudniać za dużo ludzi i jeszcze im za to płacić @ola? :) Bez sensu by to było.

abc

To bardzo fajnie że firma tak dobrze się ma więc są szanse że byli pracownicy i wierzyciele odzyskają pieniądze :-)już nie mogę się doczekać

@abc 30.12.2015 20:57

??????????????????????? :)))))))) NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM W NOWYM ROKU

TO TYLKO JA

TO CO PISZESZ, MIAŁO MIEJSCE KILKANAŚCIE LAT TEMU. OBECNIE NIE MA TAM NIKOGO (NIE PISZE O "OCHRONIE"). BYŁEŚ TAM? W PARCZÓWKU? W SIEDZIBIE FIRMY? JEŚLI NIE TO NIE PISZ TAK POPIERDOLONYCH WYWODÓW. AMEN.

ptak wędrowny

:-):-) :-)nie pal więcej tego co palisz :-) :-) :-)bo co ty gadasz już dawno nikt mnie tak nie rozweselił

TO TYLKO JA

Z uwagi na to, iż mój wpis został usunięty, napisze coś, co "WSZYSTKICH" zadowoli, a mianowicie: - FIRMA NADAL ISTNIEJE - FIRMA NADAL SIE ROZWIJA - MA MEGAAAAA PROMOCJE - NADAL PROWADZI REKRUTACJE I teraz wszyscy są szczęśliwi, szkoda tylko, że to nie 01.04. Tym przemiłym akcentem, życzę wszystkim nie zorientowanym POWODZENIA.

TO TYLKO JA

TY CHYBA FAKTYCZNIE JESTEŚ MARSJANKA. TA FIRMA NIE ISTNIEJE. POWODZENIA W SZUKANIU NOWYCH OFERT.

xyz

jest jest tu jeszcze taki jeden KOLEGA

xyz

została jedna pani i jeden sprzedawca

Mietek

Widzę że dawno nikt tu nic nie pisał, a ja szukając pracy natknąłem się na to forum i zastanawiam się czy warto zaprzątać sobie głowę tym Cerkolor-em . więc może ktoś coś więcej na temat co się dzieje aktualnie w firmie bo przez te pół roku mogło się bardzo dużo wydarzyć. Jaka atmosfera panuje w firmie ?

Bliko
@Mietek 17.11.2014 00:40

Upadła i nic już nie ma.Pracownicy i dostawcy bez zaległych pieniędzy zostali .

jarek

W ogóle jak sie teraz wiedzie w cerkolor, bo nie słyszałem o nich nic od dawna, a teraz jestem na etapie szukania pracy, kiedys chyba polecali ludzie.

były pracownik

Jak mogę odzyskać pieniądze (odprawę).Czy muszę zakładać sprawę w sądzie? Wiem że są zakładane sprawy i pracownicy wygrywają ale czy wypłacane są im pieniądze?

szczesliwy

Renia i Bodzio cóz wam moge zyczyc na nadchodzace świeta zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia zebyscie mieli sile pracowac aby splacic długi ludziom których oszukalisci, których skrzywdziliscie. Pamietajcie ze wszystko co zrobilisci dobrego i zlego powróci do was z podwojoną siła

szkoda

Niestety rozłożyli firmę na łopatki.Wystarczyło zmniejszyć zatrudnienie(o tych którzy nic nie robili a brali pieniądze )skupić się na jakości a płytka sama się promowała.Występowała w dużych sieciówkach i była i jest do tej pory rozpoznawalna w całym kraju .Do dnia dzisiejszego dostajemy (sklep) kilkadziesiąt telefonów w sprawie możliwości zakupu produktów Cerkoloru.Gdyby wykupiła Cerkolor i zamknęła konkurencja ,wcale bym się nie zdziwił ale żeby upadła sama to woła o pomstę .Mam nadzieję ,że ktoś jeszcze wskrzesi tę firmę.

Cerkolor Sp z o. o. zmieniło swoją siedzibe czy juz definitywnie jest zamkniete i nie wroca juz na rynek

Marcinelo

Halo czy ktoś wie coś na temat tej firmy co się obecnie z nią stało czy wypłącone wszystkie wynagrodzenia a firma już na stałe nieczynna?Wiele opinii a na temat tej firmy jakoś przygasło.

Cześć co wiadomo o firmie Cerkolor czy nadal dziala na terenie kraju czy juz calkowicie zakonczyla dzialalnosc gospodarcza ?Wie ktos co sie dzieje obecnie???

Witam co się dzieje z pracownikami firmy Cerkolor czy firma definitywnie skończyła już działalnośc gospodarcza?

kolega

o czym ty piszesz , poczytaj te wpisy i inne w sieci dodatkowo zakup KRS zobaczysz prawde, posledz sprawy w sadach i zadaj sobie jeszcze raz to pytanie gdzie ta firma dązy, jezeli nie uzyskasz odpowiedzi to zatrudni sie w tej firmie bo ona jest dla takich ludzi jak TY

ceramika skarbek :-)

Witam wszystkich w Nowym Roku i martwię sie co tu taka cisza nikt nic nie pisze ciekawego

xxx

Białaczów przejmuje Cerkolor,jeśli jesteś krewnym pana kierownika to zwolnienie cie nie dotyczy

xyz

I znowu usunięto coś co jest ciekawe cenzura dzrawiamiała :-) Pozdrawiam wszystkich ciebie (usunięte przez administratora) też i Wesołych Świąt życzę

xyz

Kolego zgadzam sie z tobą no ale muszę cie rozczarować i powiedzieć że są rzeczy których nie da sie zmienić:-) ( usunięte przez administratora ) Dzięki za życzenia do których sie podłączam

szczesliwy

wszystkim byłym i obecnym pracownikom firmy zycze wspanialych swiat oraz szczesliwego Nowego Roku, zycze aby nigdy wiecej na ich drodze zawodowej nie stanela tego typu firma oraz osoby pokroju pani prezes ( usunięte przez administratora ) tym osoba natomiat zycze refleksji, wejscia na droge prawdy i uczciwosci poniewaz jeszcze nie jest zapozno aby zapracowac na dobre imie

ostatni

Poczytaj i zdecyduj

bezrobotny

Witam !!! jestem zainteresowany pracą w tej firmie napiszcie czy to dobry pomysł :-) :-) :-)

elf

Biedą to wieje nie od gminy tylko od Cerkoloru. I to nie tylko ekonomiczną ale moralną i kompetencyjną.

bobek

Zapracowane. Tak - jeśli nie ma odpowiedniej synergii między pracą a życiem to dochodzi do frustracji. Naszym sfrustrowanym Paniom praca pochłoneła życie. Tematy je przerosły, tempo wykończyło a efektu jak nie było tak nie ma. Typowy koniec samic alfa

quadrophonia

Jakby to napisała Prawa Ręka, a może RS. Wiecznie zapracowane, zagonione. Już to kiedyś słyszałem. Pracuje w firmie tylko RS,AGS, reszta to obiboki, lenie, nieroby. Nasuwa się wniosek: Wasza praca była gó....o warta jeśli firma ogłosiła kolejny raz upadłość. A jeżeli chodzi o błąd ortograficzny, to pikuś w porównaniu z błędami \"Jasnych Pań\". P.S. A słyszałaś o dysleksji?

Jakie kłamstwa ? Jakie obelgi ? jakie (usunięte przez administratora) do własnego gniazda ? co ty kolego sie tak podniecasz to tylko czysta PRAWDA na temat tego zakładu a bardziej na temat ludzi którzy rządzą tym zakładem. Tak tak bo takie wojsko jaki dowódca taka drużyna jaki trener taki zakład i pracownicy jak kierownicy prezesi dyrektorzy no i PRAWE RĘCE. Jak ludzie mają nie pisać prawdy jak widzą co sie dzieje. Kolejny raz ogłoszona upadłość wszyscy wypowiedzenia i już problem z głowy nikt nic nie dostanie żadnych odpraw a ci co sie sądzą niech zapomną że cokolwiek wywalczą mając nawet sądowe wyroki. To jest właśnie cała polityka rządzących tym zakładem znisczyć ludzi i jak coś nie tak to ogłaszamy upadłość ludzie sie martwią co dalej wieżyciele jak odzyskają pieniądze a oni myślą już jak ma się nazywać nowa śmieciowa firma która powstanie na miejscu tej upadłej. Sprawiedliwości więcej sprawiedliwości i odpowiedzialności prawnej za błedne decyzje prezesów obecnych no i przede wszstkim byłej mądrej jak nigdy prezeski to było cudo

massimo

Szkoda firmy... [usunięte przez moderatora] wraz z "prawymi rękami" skutecznie ją wykończyła. Ciekawe czy znajdzie się nowy inwestor, czy ta ruina popadnie w jeszcze większą ruinę.

massimo

Czy ta firma jeszcze działa?? Coś się tam dzieje?

only you Renato

Pani prezes dzięki swojemu wkładowi w rozwój firmy tak jak ona szybuje ale do dołu. Wstyd pani Prezes doprowadziła Pani firme do upadku a ludzi na bruk. Same sukcesy chyba ma Pani wiele ofert pracy z wielkich międzynarodowych Firm produkcyjnych bo takiego rodzynka w raz ze swa świta to ze świeca szukać

Głos sprawiedliwości

Tak najlepiej zwalić całą winę na prostych pracowników. Najprościej. Jeśli ktoś zakładał, że wkładając grube pieniądze w firmę jest w stanie ją wyciągnąć to albo się pomylił w założeniach albo zrobił to nieudolnie. Prosty pracownik ma wykonywać zadania od a do z. Jeśli tego nie robi to jest źle zmotywowany lub zarządzany tzn. nadzór nad nim pozostawia wiele do życzenia. Jeśli zarządzający zakładem źle wykonuje swoją pracę tzn. ma kiepskie wytyczne od zarządu. Jeśli nierozpoznany jest rynek i założenia sprzedaży są wzięte z kapelusza no to mamy problem. Pytam się, więc KTO zrzuca winę na prostych ludzi? Czym chcieliście ich zmotywować batem? Pogardą? Zastraszeniem? Odpowiedz jest prosta - brak kompetencji. Tak kobiety u władzy wydawało by się, że pracowite, dokładne i rzetelne. Nic bardziej mylnego - tylko emocje, emocje i emocje. Tyle pracy w powietrze. Prawe ręce nie sprawdziłyście się. Wasza polityka i działania nie są skuteczne - dobrze o tym wiecie. A wszystko przez pychę i brak szacunku do ludzi. Jesteście złymi osobami, bez refleksji. Ale ta karma do was wróci. Wróci.

lol

Zastanawiam się co powoduje jej działanie?

obserwator

pracownik - 2012-09-01 09:05:37 zgadzam sie z poprzednia wypowiedzią szefostwo niższego i najwyższego szczebla (czytaj pani prezes i jej służące) oraz główny manager ( czytaj prezes prezesów ) to ludzie bez pomysłu na przyszłość tej firmy oraz nie posiadający najmniejszych kompetencji aby utrzymać ta firmę w teraźniejszości. Osoby te kierują sie przede wszystkim emocjami, niezrozumiałymi ekonomicznie i prawnie działaniami. Ta firma to jest tykająca bomba ekonomiczna, ekologiczna oraz społeczna. Kto ma jeszcze trochę sił niech się chowa.A ciekawy jestem na jakim szczeblu Ty jesteś, że potrafisz tak ocenić kadrę zarządzającą? Dla twojej wiadomości w tę firmę wpakowanych została mnóstwo pieniędzy- miliony, bo ciągle była nadzieja, że cerkolor ruszy ze sprzedażą i żal było ją zamykać - tego pracownicy niższych szczebli nie widzą. Firma została przejęta z olbrzymimi zadłużeniami po poprzednich właścicielach- to się nawiarswiało przez lata. Mimo najszczerszych chęci nie zawsze udaje się uratować chorego z tak wieloma przerzutami. Może faktycznie cerkolor wkrótce dokona żywota, nie będzie pochłaniał kolejnych setek tysięcy i będzie spokój.

gal anonim

cerkolor ma piękne płytki, szkoda ,że się za dobrze nie sprzedają. ale czyja to wina? najlepiej zrzucić na zarzą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zdarzało się ,że pracownicy kradli towar, handlowcy oszukiwali. ale jest też większość uczciwych ludzi, pracowitych ludzi. oby sytuacja firmy się odwróciła

Grześ

Chciałem zostawić kasę w tej firmie. Dzięki waszym wpisom nie zrobię tego. Mam nadzieję, że znaleźliście lepszą pracę!!

madonna

czekajmy konca jeszcze przjdzie taki czas,że Oni beda chodzic po smietnikach niczego im wiecej nie życze ,\\\\\\\"nic nie może przecież wiecznie trwac\\\\\\\"na slawe nie maja co liczyc chyba ,że pan (usunięte przez administratora) awansuje ,bo przecież nie ma lepszych pozdro dla jeszcze tam\\\\\\\" pracujacych\\\\\\\"

xyz

Bardzo mądre i co ważne bardzo prawdziwe słowa piszesz kolego lub koleżanko ale co byś zdziałał dobrego i sprawiedliwego mając nawet to wszystko utrwalone jako nagranie. Mi najbardziej utkwiły w pamięci słowa - \" nie interesuje mnie że wasze dzieci będą jadły ze śmietnika \"

mandolina

A pamiętacie akcję z urną i karteczkami na których to mieliśmy napisać kto szkodzi firmie?? I ten moment, gdy Pani Prezes mówiła, że wytoczy nam wojnę? I piękną panią Prawnik, która przytaczała artykuły z kodeksu karnego? Nam wszystkim mówiono, że jesteśmy złodziejami! Do tej pory żałuję, że nie mam tego wystąpienia nagranego.

xxxxxxxxxxxxxxx

prawda prawda moge potwierdzić to wszystko osobiście słyszałem

Tam juz sie nic nie produkuje garstka ludzi sie ostała, nie ma siana na materialy tak wiec jak sie cosik sprzeda to sie material kupi zadna firma juz nie da na kreche bo jak zwykle nie zapłaca tak wiec 20% czasu to praca produkcyjna a 80% sprzatanie, firmy nie stac na zamkniecie. Jedno jest pocieszająe teraz ci pracownicy zarabiają godziwe pieniadze (identyczne co wczesniej ale produkują 10 razy mniej ) Pani Prezes i jej swita podniosla standardy pracy i efektywność i trza jej i jej promotorowi pogratulować. (usunięte przez administratora) robota

monstrum

Dodam jeszcze, że duża część \"najnowszych\" kolekcji została wprowadzona na bazie pracy \"starej\" ekipy z Cekoloru. A część rozwiązań, to adaptacja rozwiązań i wzorów istniejących od lat w Cerkolorze.

taki jeden

Cieszę się, że firma tak dobrze prosperuje, może w końcu zapłaci zaległe ZUSY z ostatnich 9 miesięcy, zaległe odprawy pracownikom z Parczówka :) Już się cieszę hahahaha

pitupitu

Faktycznie coś ubogo z ilością opinii, ale widocznie były one nieprawdziwe i zgodnie z regulaminem zostały usunięte. A tak w ogóle, to wszyscy narzekają na Zarząd firmy, a nie widzą pozytywów. Przecież to za rządów Pani Prezes (minął rok) firma poszła do przodu. Odświeżyła kadry pracownicze, wprowadziła nowe kolekcje, nową stronę internetową. Ba, utrzymała się na rynku i dalej funkcjonuje. To wszystko dzięki wytężonej pracy(harówy) Pani Prezes, no i oczywiście niezastąpionej Pani Koordynator, jej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym, umiejętnościom współpracy z podwładnymi. Problem, że firma nie rozwinęła się jeszcze bardziej, tkwi w Was, pracownikach. To Wy,nie dość, że jesteście kosztem, to jeszcze nie pracujecie odpowiednio wydajnie, nie przestrzegacie kodeksu pracy. To Wy jesteście całym złem. Więc radzę wszystkim, którzy mają na sercu dobro firmy, zostawcie Cerkolor w spokoju, odejdźcie, dajcie możliwość spokojnej, efektywnej pracy Pani Prezes i jej Prawym Rękom i wszystkim nowoprzyjętym do pracy. A sio, złe moce(przerobowe).

uciekajcie z cerkoloru

były pracownik

ta firma miała mozliwosc wyjscia na prosta , byli odpowiedni ludzie jednak ich juz nie ma. [usunięte przez moderatora] Obecni pracownicy uciekajcie na L... nic z tego nie bedzie

mentalista

Jeżeli jesteś osobą, która potrafi znieść ciężkie warunki pracy, w firmie z prehistorycznymi urządzeniami, z ciągłymi brakami surowców i brakiem szacunku dla pracownika niższych szczebli - to pracuj w Cerkolorze. Jeżeli chcesz pracować w nieprzyjemnej atmosferze i chcesz, żeby na ciebie donoszono (w stylu PRL) - pracuj w Cerkolorze. Jeżeli chcesz usłyszeć, że Prezes się z Tobą nie liczy, że pogrąży Ciebie i Twoją rodzinę to pracuj w Cerkolorze. Jeżeli chcesz poznać ludzi którzy nie mają pojęcia o ceramice - zatrudnij się w Bytomiu w biurowcu.

sahara

Witam. każdą firmę tworzą ludzie - w Cerkolor - obecni ludzie u władzy (usunięte przez administratora) dążą do jej kolejnej likwidacji podejmując co chwila swoje głęboko przemyślane decyzje ... a może i celowe działanie? generalnie całkowity brak sprzedaży jest zwalony na kolejne to ekipy dz. sprzedaży, który nie potrafi sprzedać produktu, który na rynku się już nie sprzedaje ... nie polecem, czas tam spędzony będzie straconym - "kijem rzeki nie zawrócisz" moda na małe płytki się skończyła, bez wsparcia marketingowego handlowiec nie ma szans na rozkręcenie sprzedaży tym samym na zarobienie pieniędzy

Zostaw opinię o Cerkolor Sp. z o.o. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cerkolor Sp. z o.o.