Hotel NARVIL Conference & Spa

Opinie o Hotel NARVIL Conference & Spa

how

Brakuje ścieżek kariery, a pracownicy nie mają żadnego wpływu na jej przebieg. Kadra kierownicza kompletnie się tym nie interesuje. Nikt tu nie analizuje jakie kompetencje powinien prezentować pracownik na każdym z etapów rozwoju zawodowego tj. od młodszego pracownika/asystenta ds.... poprzez kolejne szczeble stanowisk. Nie ma znaczenia twoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe, posiadane kwalifikacje, ani niewykorzystany, zmarnowany potencjał. Nie znajdziesz tu coraz to nowych wyzwań zawodowych nawet dla wyróżniających się pracowników. Pytanie - dlaczego kadra kierownicza nie wykorzystuje potencjału pracowników, których ma u siebie w zespołach ? Każdy ma predyspozycje i zdolności w innym kierunku, które należy wykorzystać. To co dla jednego człowieka jest szczytem jego możliwości to dla drugiego będzie już rutynowym, prostym zadaniem prowadzącym do znudzenia na danym stanowisku. Najważniejsza jest obserwacja podwładnych i odpowiedni przydział zadań pod kątem ich trudności. ps. mam nadzieję, że administrator forum nie ma powodu żeby usuwać uwagi nt. pracy w Narvilu, przecież właśnie do tego ma służyć to forum.

nick 2

Ja tutaj pracuję już dwa lata i jestem zadowolona. Jest umowa o pracę, dodatkowe ubezpieczenie na życie, pakiety medyczne, obiady za przysłowiowy grosz. Skąd w ludziach tyle jadu. Mamy wolny rynek. Jak komuś praca nie odpowiada to przecież można ją zmienić w każdej chwili.

basia
@nick 2

Nie sztuka zmienić, sztuka naprawić i zrobić tak żeby hotel narvil był wzorcowym i pożądanym miejsce pracy. A o jakim jadzie piszesz, widzę że są to zwykłe uwagi bez śladu jadu. I bardzo dobrze że jest wypunktowane co jest a czego nie ma, jest to konkretna informacja dla innych.

chief

niesprawiedliwość, kiepska atmosfera pracy, brak perspektyw drepczesz latami w 1 miejscu albo wręcz się cofasz, obiekt miał się rozwijać a nic się nie dzieje

anka

widzę, że znikają nie mile widziane dla hotelu wypowiedzi to w takim razie po co to forum jeśli nie można się obiektywnie wypowiadać ?

Recepcjonistka

bardzo mila i rzeczowa rozmowa ,troche pytan zadanych po angielsku ,umowa na zastepstwo 2300brutto 3miesiace probne,praca stojaca 12. i8h zmiany,program fidelio i odpowiedzialnosc materialna, zapewniony posilek ,uniform na umowie probnej niezapewniony

-dyspozycyjnosc niestety zmiany niepozwalajace na dojazd autobusami,ktorych jest okolo x2 na godzine bilet kosztuje 4zl (niektore zmiany koncza sie miedzy 22 a 5rano)glowne II zmiany 7-19,19-7 -

Paulo

Mniej więcej tak w skrócie mogę ocenić poza płacową ofertę pracodawcy Dofinansowanie szkoleń / kursów/studiów podyplomowych - brak Prywatna opieka medyczna (podstawowa) - jest Dofinansowanie zajęć sportowych/karty rekreacyjne - brak Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę -brak Karty pre-paid (przedpłacone) brak Dodatkowe programy emerytalne brak Dofinansowanie usług turystycznych, wczasy pod gruszą brak Służbowy samochód do celów prywatnych brak Stołówka pracownicza darmowa , jedzenie mizerne ale jest

smerfetka

Po co przyjęli po macierzyńskim tego serockiego blond kabla ? Można ją przecież dać do recepcji, a w ogóle może w gminie znalazłoby się dla niej miejsce w Promocji i zajmowała by się tym czym powinna(podobno są wole miejscówki).

mikołaj

10 zł netto za godzinę dla pracowników w obsłudze gościa hotel i gastronomia. Więcej fizycznym to płacą w Warszawie. Dojazd do 1 godz.

andrzej

Firma beznadziejna no chyba, że dla pracowników fizycznych jakich tu sporo pracuje i nie mają większych oczekiwań (bo i kwalifikacje wiadomo jakie) niż 1800 zł na łapkę. Jeśli młody facet jest zadowolony jak tyle zarabia to ja nie mam więcej pytań, tylko współczuć żonie, bo jak można myśleć o założeniu rodziny jak się jest facetem w sile wieku szczęśliwym z zarobków 1800 zł na rękę. Dla kobiety fizycznej to może kwota OK nawet polecam bo blisko domu, generalnie tak się płaci fizykom w gastronomii czy w hotelu. Przydałyby się karty Multisportu lub Fitprofit dla pracowników hotelu, bo basen hotelowy tutaj to porażka nawet dla gości za mały.Pracodawca powinien się zainteresować i zaproponować taką ofertę do wykupienia dla pracowników.

opinia

Ekipa jest i to bardzo fajna, ludzie tworzą zgrany zespół,najlepiej sprawdzić samemu. Zapraszamy :)

lola

W tym hotelu caly czas szukaja ludzi. Tam nie ma zadnej ekipy

gosia

A jak wygląda sprawa pracy na kuchni, tej normalnej hotelowej a nie w aruanie?

nina

Jest tu taka rotacja że chyba wszystko tłumaczy. Ze starej ekipy niewielu. Nie podoba się to do widzenia taka zasada.

new F&B manager

Dobrym pomysłem byłoby zaproponowanie stanowiska Dyrektora Gastronomii w Narvilu Panu Januszowi T. (nazwisk pisać nie wolno, każdy wie o kogo chodzi). Argumentacja za: jest to człowiek po odpowiednich dla gastronomów studiach na SGGW (jak sam wyżej potwierdził) co daje gwarancje, że ma pojęcie w tym zakresie, ma też doświadczenie w Sobieskim i jest otwarty na wszelkie uwagi nt. jakości serwowanego w restauracji menu, co jest bardzo, bardzo ważne. Nie jest konfliktowy i ma pozytywny kontakt z Panią Manager Hotelu. Dziwię się, że nikt na to do tej pory nie wpadł, a człowiek się marnuje.

ffff
@new F&B manager

dno

wielki gatsby
@new F&B manager

Nie potwierdzam niczego na temat tego pana. Chyba, że ktoś napisał to w ramach dobrego żartu tj. "zna się na ...". Jak tak to rozumiem :) Siedzi pod pantoflem u swojej podwładnej, bo ona ma na niego dobry bajer. Ot i cała prawda. (usunięte przez administratora) .

Z tego co zobaczyłem mimo wielkości obiektu dość zgrany zespół

Asia

Chyba na zdjęciu to się zgodzę

ninkal

Czemu w tym portalu jest cenzura jak kilkadziesiąt lat temu w naszym kraju. Gdzie szary człowiek ma powiedzieć co go boli. Miejsce pracy bardzo fajne otaczający go kierownicy już nie. Nikt z nami nie rozmawia a jak zglaszasz w pracy zdarzenie to cię zwalniają. Taki o to system zarządzania całością.

opinia

Pisać można tu o wszystkim, pod warunkiem, że jest to w dobrym tonie i nie polega na obrzucaniu błotem innych.Jak widać po lekturze nie każdy kto tutaj pisze zna granice swobody formułowania krytycznych opinii. To jaki mają one kształt świadczy przede wszystkim o osobach, które tutaj piszą i o tym "jak chcemy" być postrzegani na zewnątrz. Pracuje tutaj wielu fantastycznych zaangażowanych ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę i klimat tego miejsca i to oni budują wysoki poziom kultury tej firmy. Pozdrawiam i zapraszam do zespołu.

pik

Dobra rada nie piszmy nic bo i tak nie jest publikowane tylko od razu usunięte z portalu. Chyba to świadczy o niskim poziomie kultury firmy. Zapraszam do zespołu.

glut

Szkoda pisać

Lenio

Już dość tego "mobbingowania" ludzi. Złożyłem wypowiedzenie. Nareszcie nie jestem sam inni też to zrobili. To (usunięte przez administratora) przetrwania. Czy Pani Prezes nie widzi kto zarządza tym hotelem. Kiedy przejrzy na oczy? Może jak wpiszę na profilu "innej" firmy. (usunięte przez administratora)

Educh

Witam, właśnie się dowiedziałem że trafiłem na staż ze szkoły do Narvila. Postanowiłem poszukać informacji jak się tam pracuje, i szczerze? Jestem przerażony. Jak widać wyzysk ludzi pojawia się i tu. Cóż, niestety, umowa już podpisana. Bardzo mi przykro, że coraz więcej hoteli postępuje w ten sposób z pracownikami, a zawód który sobie wybrałem (jestem w technikum hotelarskim) jest zagrożony takim postępowaniem. Odwiedzę w lipcu Narvila i zobaczę, może przeżyję. Współczuję personelowi. Nie macie łatwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel NARVIL Conference & Spa - Serock

• Jak się pracuje w Hotel NARVIL Conference & Spa?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel NARVIL Conference & Spa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel NARVIL Conference & Spa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel NARVIL Conference & Spa?

Kandydaci do pracy w Hotel NARVIL Conference & Spa napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel NARVIL Conference & Spa