Hotel NARVIL Conference & Spa

Opinie o Hotel NARVIL Conference & Spa

Ada

Machnęlicie ręką na Matrone? Bo pracuje nadal podobież... W sumie po co tracić energię na kogoś tak nijakiego....

Elwira

Czy Hotel NARVIL Conference & Spa ma w chwili obecnej jakieś nowe oferty pracy? Słyszałam dobre opinie o firmie i zależy mi na pracy w recepcji. Może ktoś napisać kilka słów o atmosferze, zarobkach. !

UFFF

@Patryk Wydaje mi się, że niezbyt dokładnie czytasz opinie na tym wątku. Prawda jest taka , że młode osoby generalnie przyjmują pozycję roszczeniową wobec pracodawcy.

Patryk

Ty Ufff ... ty może zmień prace. Chyba wszystkim przysługę zrobisz. Nie zauważyłem żeby przedmówcy narzekali na prace. I chyba uważnie nie czytałaś - bo ewidentne jesteś kobieta - ze nie daje nic mówienie przełożonym bo majà przefiltrowane wieści przez pokłonów różnych i nie zadają sobie trudu żeby przyjrzeć się jak to naprawdę jest ...

Recepcjonistka

bardzo mila i rzeczowa rozmowa ,troche pytan zadanych po angielsku ,umowa na zastepstwo 2300brutto 3miesiace probne,praca stojaca 12. i8h zmiany,program fidelio i odpowiedzialnosc materialna, zapewniony posilek ,uniform na umowie probnej niezapewniony

-dyspozycyjnosc niestety zmiany niepozwalajace na dojazd autobusami,ktorych jest okolo x2 na godzine bilet kosztuje 4zl (niektore zmiany koncza sie miedzy 22 a 5rano)glowne II zmiany 7-19,19-7 -

UFFF

W pracy należy pracować a nie prowadzić zbędne dyskusje. Jestem pewna , że do pracy w hotelu Narvil byłoby sporo osób chętnych. Jeśli rzeczywiście warunki pracy są tak potworne dlaczego nikt nie powie o tym kierownictwu? Może w ostateczności zmieńcie prace.

Luiza

Bardzo podoba mi się praca w hotelu. Nie mogę więc zrozumieć dlaczego niektóre osoby mimo wielkiego niezadowolenia ciągle tu pracują? Może jednak jest spoko?

Aldona
@Luiza

Luiza, nam tez się praca w hotelu podoba. Jedynie co to nam się nie podoba to takie nieszczere osoby jak Ty. Albo udajesz albo na nocne zmiany, po ciemku, pracujesz i z ludźmi nie rozmawiasz ....

Aldona
@Luiza

Ewelina

Szukam pracy i mam nadzieję, że mi ktoś podpowie czy w Hotel NARVIL są jakieś wolne etaty? Jest to początek mojej kariery zawodowej więc byłabym wdzięczna za jakieś informacje. Czy w ogóle hotel potrzebuje takich młodych?

Damian
@Ewelina

Boże, Ewelina, jak można na poważnie szukać pracy na luźnym forum??!! Tak, hotel potrzebuje młodych, bystrych, pracowitych. Na pewno mile widziana będzie główna księgowa :-D

Dyziu

W każdej firmie jest zbieranina. Przecież budując firmę nie zbudujemy managerów. Muszą skądś przybyc...najważniejsze, żeby powstrzymali swoje plotkarskie zapędy i zajęli się uczciwą robotą. Palenie i ploty powinny być zabronione w każdej firmie. I jedno szkodzi i drugie. Niektórzy managerowie w hotelu plotkują, nakrecają a potem, jak reszta podlapie i się rozkręci i tez się chce wypowiedzieć to zamiast wyciągać wnioski to ograniczają się usuwania postów. Żałosne

Iwona

Ludzie myślą ze jak pracujemy w innnym dziale to nie wiemy jak jest w innych. Pracownicy zawsze będą się skarżyć na swojego szefa i wszyscy wiemy jaka jest ta czy tamta. Możemy się śmiać z boku, nie lubić tej czy tamtej osoby ale pracować musimy wiec musimy tez udawać ze jest Ok . I udajemy bo szczerze powiedziawszy tylko nasz tyłek nas interesuje i dopóki nasz szef nie jest wredny to siedzimy cicho. Mało tego nawet udajemy kumpli i kumpelki tych wrednych kierowniczek i kierowników. Taki jest właśnie pochrzaniony świat korporacji

Arsen

Tak ! Wczoraj czytałem a dziś z pięciu postów nie ma- o Poklonie nie ma, o tej matronie księgowej nie ma i o gastronomii nie ma Ale popłoch I tak będziemy pisać Panie kadrowe zajmijcie się robota a nie usuwaniem wypowiedzi Wolny kraj jesteśmy chyba

fff
@Arsen

Zawsze usuwali co niewygodne. To nie pierwszy raz Mam ustawione powiadomienia jak wchodzi na ten portal coś nowego i czytam a zaraz potem tego nie ma Taki portal to ma cenzurę NIESTETY

Fun

Znowu usunęli pare postów ! Ale się boją !!! Czemu tak się boicie? To już zapytać się nie można czy wreszcie porządek zrobili? Zakłamanie i obłuda

Urszula

Najlepiej wziąć się każdy za swoją pracę. Najgorzej, że nie widzimy swoich błędów pod nosem ale cudze pod lasem widać!. Jako zwykły pracownik mam pracować a nie pilnować.

Włodek
@Urszula

Ty Urszula o co ci chodzi czego ty nie chcesz pilnować??!! Ja cię kręcę, tak napisałaś ze ja kurka wodna nie wiem o co kaman. Wszyscy chcemy właśnie solidnie pracować bez plotek i wredoty i mobbingu

Iwona

Szkoda, że nie ma dla mnie pracy w tym hotelu bo bardzo mi się podoba i słyszałam dobre opinie o nim!

Milka

Jak się pracuje w fajnym hotelu to trzeba się dostosować do wymogów firmy. Skoro niektórym z was podobają się koleżanki w pracy to i gościom hotelowym również. Jest to jakaś forma reklamy dla hotelu. Prawda?

Arsen

Pseudo kierowniczki czy nie pseudo, dobrze żeby jakoś wyglądały...a to takie jakieś chude, marne te nasze menadżerki. Ani nóżki, ani tego... Ta od zakupów jeszcze jest Ok, jak kobieta prawdziwa , Jeszcze taka Magda była w porzo... Co te kobity myślą, ze jak chuda to Ladna??!! Nie wiem kto im to powiedział. Chyba to nie facet był

fff
@Arsen

Ja tez lubię babki jak maja odpowiednie zawieszenie Te nasze są takie troche chutsze niestety ale najgorsze to maja te ciemne mundury takie surowe jak w złe urzędniczki

@Arsen

W Narvilu coś by tam wyszukał panowie Zajmijcie się robotą lepiej a nie głupoty wam w głowie Pare kobitek jest takich niczego sobie jak kobitek tu okrągłe tam okrągłe ale dużo ich po pokojach pochowanych albo kuchniach Narvil elegancki to i babki musza chodzić eleganckie W szpilkach a nie w pepegach czy tych baletkach Kto wymyślił takie buty

FairPlay
@Fasola

Ja tez wole chodzić w szpilkach, ale czasem ciężko jest cały dzień w nich przelatac. Spróbuj mądralo! W szpilkach czy pepegach - mało ważne. Najważniejsze, żeby ludzie, o których tu piszą wyciągali wnioski. Jeśli nie - a na razie nie widzę poprawy - ostrzegam lojalnie, ze trzeba będzie otworzyć oczy właścicielom. Nasza cierpliwość jest na wyczerpaniu

Elwira

Czy może mi ktoś podpowiedzieć czy hotel potrzebuje pracownika w recepcji? Chciałabym tu pracować bo podoba mi się to miejsce.

Balbinka
@Elwira

Chyba średnio odpowiednie miejsce znalazłaś do zadawania pytań o etat. Co z tego, ze ja Ci odpowiem, ze hotel potrzebuje recepcjonistek... Kto wie czy to prawda czy nie... Takie pytania to chyba do HR

Magda

Gdyby sytuacja była trudna tak jak piszecie to właściciele by zauważyli?

@Magda

Przede wszystkim to się naucz pisać, bo nie wiadomo o co Ci chodzi. Piszesz zdanie twierdzące ze znakiem zapytania, wiec nie wiadomo czy głupio pytasz czy głupio stwierdzasz. Właściciele akurat nie mają co robić tylko mobbing w działach mało interesujących zauważać. No się rozbawiłem ! Szczególnie, ze jest hierarchia i właściciele jeśli już to z dyrektorem mają do czynienia, a ten sam nie lepszy!

@Magda

Malwa

Zastanawiam nad dlaczego nie powiecie tego wszystkiego o czym jest mowa na forum dyrekcji? Przecież gdyby tyle osób zgłosiło tematy z pewnością ktoś się tym zajmie.

Trend
@Malwa

Śmieszne! Przecież pan J. jest po drodze i zamiata pod dywan, żeby spokój mieć. Dyrekcja nie ma czasu zajmować się takimi tematami - a szkoda. Poza tym nikt się nie wychyli bo niby wszystko będzie Ok ale za jakiś czas tak życie uprzykrzą, ze tak jak kolega I.M. można tylko trzasnąć drzwiami. Tylko w książkach można o prawdzie pisać. W życiu niestety każdy ma cię gdzieś... Zanim ty dojdziesz wyjaśnić jak jest naprawdę trzydzieści razy w pokłonach wejdzie tam pan J. i matrona i swoją wersją uraczą zarząd

pszczółka maja

Wreszcie sobie uświadomi mała weszka co współpracownicy o niej myślą. Może i dyrekcja otworzy oczy kogo zatrudnia na kierowniczym stanowisku. Wstyd dla pracodawcy i brak autorytetu u podległych pracowników. I to ma być kierownik ??? To jakieś jaja

Cooker
@pszczółka maja

Weszka sobie nie uświadomi. Takim ludziom się wydaje, ze inni są wredni i fałszywi a nie oni. Może ona nawet nie wie, ze to o niej. AB z działu na K jest chyba do diabła jedna!! Ogarnij się dziewczyno, zalap wreszcie ze tak jak i w poprzedniej firmie ludzie poznali się na Tobie i mieli Cię po dziurki w nosie tak i tu mamy dosyć nadętych fałszywców. I jeszcze "kochanie" do mnie mówiła jak przyszedłem z faktura. Bleeeee....

Kolega Balbiny

Go Work powinien walczyć o to, żeby ludzie mogli dowiedzieć się prawdy. Nawet tu usuwają niewygodne informacje! Czy to się skończy??! Żyjemy niby w wolnym kraju. Prawda obroni się sama! skoro wycinamy info, ze w pewnym dziale na K. jest obłuda i fałsz to o czym to świadczy?! Każdy ma wady ale nie cierpię zakłamanych ludzi, a niestety pani B.. taka jest. I jeszcze uwielbia ploty... oj jak uwielbia! Chyba to świadczy o tym, ze nie ma co robić ....

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel NARVIL Conference & Spa - Serock

• Jak się pracuje w Hotel NARVIL Conference & Spa?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel NARVIL Conference & Spa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel NARVIL Conference & Spa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel NARVIL Conference & Spa?

Kandydaci do pracy w Hotel NARVIL Conference & Spa napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel NARVIL Conference & Spa