Opinie o P.Ch.G.POLLENA w Ostrzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.Ch.G.POLLENA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.Ch.G.POLLENA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.Ch.G.POLLENA w Ostrzeszów

byłem widziałem

byłem - widziałem - pracowałem. Kiedyś to była firma - eraz jest to już niestety taki obozik. Nie można am mieć własnego zdania - no chyba że jest to zdanie - tak samo myślałem jak Pan - Panie prezesie. Wwdy jest ok. wszystkim którzy liczą na własny rozwój - ze szczerego serca - odradzam. Pozdrawim tych który na tworzeniu tej firmy (marki) zdrowie stracili.

wieslaw

Narzekacie na zarobki,ale słyszałem od pani Reginy J. "Polonistka" gdyby ktoś nie wiedział o kogo chodzi,że z kradzieży mydeł da się przeżyć.Prezes o kradzieży tej pani wie ale innych zwalnia za dużo mniejsze przewinienia.Może ktoś mi wytłumaczy dlaczego?

Racja
@wieslaw

Pewnie dlatego drogi Panie, ze Pani Regina to uczciwa osoba i godny naśladowania pracownik i Pan Prezes doskonale o tym wie i raczej jakieś fobie nieszczęśliwie zakochanego nikogo nie interesują

gosc
@wieslaw

drogi Panie chcąc oskarżać trzeba mieć odwagę podnieść przyłbicę i przedstawić dowody a nie prześladować .

xxx
@Racja

Idz sie pan leczyc panie frajerze,a nie owiniac niewinnych za swoje marne zycie,bedzie pan kiedys osadzony za niszczenie zycia innnych,wiec spadaj pan na drzewo a od pollleny wara!!!!!!

xxx

Są jakieś świadczenia dla pracowników, paczki, bony na święta? Są jakieś przyjęcia do biura?

misiek

Chcesz pracować na miskę ryżu i biedować, to wyślij cv - takich jeleni potrzebują. Mi się udało i mam nową pracę. Są poważniejsze firmy, które doceniają pracownika, a nie mają go w d.......e!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.Ch.G.POLLENA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
bolimiś

Szkoda, że nie mają zbyt dużo informacji dostępnych na temat firmy. Jedyne co mi się udało znaleźć to wizytówka na jakieś stronie zewnętrznej http://opakowania.com.pl/Firma/P-Ch-G-PollenaS-A-143231/ Bardzo mnie interesuje podjęcie pracy w firmie głęboko zakorzenionej na polskim rynku. Prosiłbym o informacje czy warto do nich aplikować i czego się spodziewać choćby na rozmowie rekrutacyjnej.

agula

Jeden wielki syf dajesz z siebie wszystko robisz wynik bogacisz szefow a i tak ciebie nie docenia zarabiasz jak na kuchni na zmywaku i pozyczasz kase na lekarzy i leki na sen dramat :-p

KK

Przyjmują. Zwalniają. Cały czas jest ruch w interesie.. Zalezy ile masz kasy na psychotropy i co palisz... W kazdym razie zaczniesz palic dwa razy więcej...

magda

czy tam przyjmuja do pracy

Czy ktoś może opisać jakie są warunki pracy w dziale R&D? Dziękuje

karolek

[usunięte przez admina]. Gdyby tylko było gdzie odejść już dawno bym to zrobił. Strach sie odezwać. Wszyscy to wiedzą.

przeszłość

widziałam to od środka. Z opisem "nóż w plecy" zgadzam się w 100 %. wiem, że mądrych, znających się na swoim fachu i myślących nie lubią tam, oj nie... a Pan Prezes jest przecież odznaczany za klasę w menedżerowaniu ha ha ha ..... może faktycznie uśmiech, lizusostwo względem Pary Panującej jest gwarancją sukcesu?

obserwator

Zgadzam się z uwagą o "firmowej rodzinie". Ale starać sie to nie to samo co stworzyć. Łukaszenka na białorusi też się stara - ale na początek musi być tak jak on chce!!. Tak samo jest w pollenie. Pan i władca w marnej postaci prezesiny trzęsie wystraszonymi już ludźmi.

A ja pracuję od niedawna. Siedzę sobie w pracy i sobie chwalę. Co prawda jestem z Kalisza więc jest mi łatwiej. Potrzeba jeszcze trochę czasu żeby wyczyścić ten zakład z ostrzeszowiaków. Ale wszystko idzie w dobrym kierunku.

Gospodarz

Tylko czy o to w pracy chodzi?? By być biernym przy (usunięte przez administratora) asem?? By się nie wychylać bo ten Pan i władca ma Cię w garści i doskonale wie że w Ostrzeszowie o pracę nie tak łatwo? Chronić swoją (usunięte przez administratora) ę kosztem innych??

działacz

A ja sobie chwalę. Pracuję już długo - jest ciężko - ale na tabletki uspokajające wystarczy. Na wizyty u specjalistów już nie - ale coś za coś. Wystarczy się uśmiechać, czasem coś obiecać pracownikowi i szczerze popierać pomysły prezesa. On swoje sługi zawsze nagradza. Da się żyć.

pracownik polleny

czyżby frustracja jednego ze zwolnionych dyrektorów? pracuje w firmie bardzo długo, może za poprzednich władz bywało spokojniej wręcz sielanka, ale dzięki zmianach w zarządzie firma nadal daje pracę, podwyżki, rozwój ale \\\"niestety\\\" trzeba pracować

Zostaw merytoryczną opinię o P.Ch.G.POLLENA - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w P.Ch.G.POLLENA?

Zobacz opinie na temat firmy P.Ch.G.POLLENA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

P.Ch.G.POLLENA
1.9/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Powstańców Wielkopolskich 16
    63-500 Ostrzeszów