Opinie o P.Ch.G.POLLENA w Ostrzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.Ch.G.POLLENA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.Ch.G.POLLENA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.Ch.G.POLLENA w Ostrzeszów

Pozdrowienia dla HR :)))))

Na portalu PRACUJ.PL pojawiło się ogłoszenie zamieszczone przez firmę IPK, że szukają TECHNOLOGA, dla firmy z Ostrzeszowa. Jak się dodzwonić do IPK to mówią, że to ogłoszenie jest zamieszczone bezpośrednio przez ich klienta, czyli IPK nie prowadzi tej rekrutacji, a aplikacje spływają nie do IPK a bezpośrednio do ich klienta, który zamieścił ogłoszenie na pracuj.pl za ich pośrednictwem. Niestety IPK nie chce zdradzić kto jest ich klientem tłumacząc to, że skoro klient zamieszcza ogłoszenie jako rekrutację ukrytą to ma jakiś powód ku temu żeby się nie ujawniać (np.: może szukają na miejsce obecnej osoby kogoś). Pewnie ich klient ma jakieś bardzo ale to bardzo ciemne powody, żeby się nie ujawniać. Ciekawe czy to przypadkiem firma Pollena z Ostrzeszowa nie szuka po cichutku technologa, tak żeby nikt nie wiedział o tym. Czyżby obecną osobę chcieli zastąpić kimś innym po cichutku?? Może mają już kogoś a rekrutację trzeba dla picu zrobić, żeby nie wyszło na jak że zatrudnia się swojaczków. Tak więc radzę osobom robiącym tam jako technolog wiać gdzie pieprz rośnie. A czemu wasza tak wspaniała firma ma tak dużo negatywnych opinii na tym portalu?? Swoją droga to Pollena coś regularnie szuka tego technologa i nikt nie chce przyjść? Może to trzeba by było pogonić w firmy kadrę zarządzającą + dział kadr??

gocha

I tu się nie zgodzę, pracowałam w tym (usunięte przez administratora) teraz pracuje w porządnej firmie produkcyjnej, umowa o prace, szefostwo cały czas szuka ludzi do pracy wiec to ludzie nie chcą pracować

koszmarny GEORGE

jeśli KRS nie szanuje swoich ludzi , to wystarczy powiedzieć , że dzieje się . Pozostaje wrażenie ,że tak ma być . ZARZĄD traci na pomysłach "KOSZMARNEGO K", a my z niecierpliwością będziemy oczekiwać rozliczenia z jego kłamstw i matactw. hmmm, aż przeraża mnie ,że taka osoba reprezentuje POLLENĘ OSTRZESZÓW.

...

A "zwierzak sprzedaży" milczy? Czyżby żałował swoich decyzji sprzed miesięcy? Odeszli najlepsi PH i Kierownicy, a nawet Dyrektorka. Ważne, że zadbał o swój kontrakt i furę. A co dalej?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.Ch.G.POLLENA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
sos

do zarzdu? Piszac te slowa ktos miał tu racje,ciezko bedzie odbudowac relacje na rynku długo letni staż kontakty z konsumentami z hurtowniami nowi ludzie juz ich nie zdobeda kazda nowa osoba da pomysł który jest nie realny czy nie lepiej budowac dalej to co budowane było od lat czy nie lepiej inwestowac w cos co da zysk.dobre słowa warto sie zastanowic w jakich inwestowac ludzi

bolo

Dyrektorów kierowników można zastąpić innymi ale dobrego handlowca juz nie rynek zginie zginą produkty o które każdy ph ciężko walczy może ktoś w końcu otworzy oczy i przywróci dawna pollene dawna atmosferę i dawne chęci do walki.Dobrzy ph odeszli odejdą następni ci co przyszli bawią się nie walczą o dobrą markę

do zarządu

Podsumowanie jest jedno, mało optymistyczne niestety.Nowo zatrudniona kadra zarządzająca działa destrukcyjnie. Ciężko będzie po takich dzikich, nieskoordynowanych ruchach,poronionych pomysłach "myślicieli" ,odbudować relacje,które były budowane przez PH przez lata.Czas na podsumowania,rozliczenia... Jak do tej pory nie widać efektów pracy karierowiczów z pierwszej łapanki.Warto się zastanowić w jakich inwestować ludzi.

Elunia
@do zarządu

Pollena nie byłaby tak postrzegana,gdyby nie ludzie ,którzy to wypracowali,szkoda bo to ważne ,ta firma może mieć przyszłość w dobie tego co wszystko już zanika:(

jogi

Pani Dyrektor? Która ma napisać podsumowanie, bo odeszły już w tym roku dwie dyrektorki.

ktosik...?

Słyszałem że odchodzi z pracy Pani Dyrektor..? Może jakieś podsumowanie napisze Pani...?

ph

Pamiętam jednego z polleny przedstawiciela który tak powtarzał ze zdrowie w Pollenie stracił pozdrowienia dla ciebie

byłem widziałem

byłem - widziałem - pracowałem. Po obecnych wpisach widać, że kiedyś to była firma - teraz jest to już niestety taki obozik. Ja nie pracuję w firmie "krzak". Kto tak przezywa, ten się sam tak nazywa. Pozdrawiam tych którzy zdrowie stracili w tej firmie.

pracus

PH Na JAKI teren szukasz pracy

?

Te opinie które tu się pokazały pisze jedna i ta sama osoba o innych nickach która kiedyś pracowała w Pollenie a teraz błaka się po firmach "krzak" widac po półkach w sklepie ze pH polleny ciężko pracują i widać nas wszędzie,widać że pan pani !!! Jest mocno wtajemniczona w cyfrach 249zł

ph ogólny

A mnie interesuje co wjeżdża do moich klientów, bo klient wie co u mnie zamawia. W sytuacji gdy zamówienie jest często zdublowane przez przedstawiciela polleny Klient do mnie ma pretensje, więc czasem trzeba rozejrzeć się gdzie jest przyczyna niezamawianej ilości. Fakturzystki w hurtowni często mają telefon o wyrzuceniu zamówienia, bo się okazało, że niby pomyłkowo wypisał ph polleny. Nie wspomnę o tym, ż często wydzwaniają do mnie ph polleny, czy mam dla nich jakieś zamówienie. Wręcz mnie nękają telefonami. Oto cała prawda.

Pollena
@ph ogólny

Nie łatwiej skontaktować się w Pollenie w tej sprawie? Proszę o kontakt z dyrektorem Sprzedaży, firmie nie zależy na fikcji

ph ogólny

My przedstawiciele ogólni od dystrybutora sprzedajemy, a PH Polleny ściemniają, może nie wszyscy, ale paru ściemniaczy jest na tym rynku. Przykładowo: ja dziś piszę zamówienie u klienta, jutro jest dostawa, a PH Polleny w dniu dostawy albo dzień póżniej pisze to samo zamówienie do swojego systemu i dzwoni do hurtowni, żeby nie dublować, bo to już jest zrealizowane. To jest profesjonalizm.

anulka
@ph ogólny

Wniosek do tego co napisałeś jest prosty.Dużo piszesz o ściemie,zakładam że na pewno tam pracowałeś i robiłeś ten proceder ktoś to zauważył i już Cię tam nie ma.Mówisz o profesjonalizmie,a sam byłeś w tym dobry.No bo jak wytłumaczyć twój przykład,któremu ph ogólnemu chciało by się sprawdzać czy ph polleny za dzień,dwa wypisze twoje zamówienie.Sama jestem ogólnym i do głowy by mi nie przyszło żeby sprawdzać coś co mnie nie interesuje.

Janka

Witam! Czy firma Pollena ma jakiś problem z przedstawicielem handlowym na terenie Kalisza? Do czerwca obsługiwała mój sklep taka blondyneczka, miła sumienna i zawsze mogłam liczyć na jej wizytę co dwa tygodnie. Teraz to chyba nikt już nie obsługuje Kalisza, bo ni widu, ni słychu, a ponoć to taka firma z przyszłością. Pustki na półkach, żadnych informacji o nowych produktach, a szkoda, bo klienci pytają. Ponoć jakiś laluś był przyjęty na ten teren ("plecak" kogoś z biura tak słyszałam), ale nigdy nie dojechał do mojego sklepu. Widocznie nieźle gwiazdorzy i nie musi już odwiedzać klientów. Polleno kochana przyjrzyjcie się dokładnie pracy swoich handlowców, bo jak tak dalej będzie, to wrócicie do sprzedaży mydła szarego.

pollena
@Janka

Zapraszam do kontaktu bezpośrednio w firmie w sprawie obsługi Pani sklepu dane kontaktowe są dostępne na naszej stronie, bezpośredni nr tel. (usunięte przez administratora)

!!!

No nareszcie po 5 miesiącach zdjęli ogłoszenie na Głogów. No tak jeden chętny uciekł po 2 dniach pracy, zobaczymy jak długo wytrzyma kolejny kandydat.

!!!

Romek! Cyfry wygenerowane przez handlowca bez potwierdzeń sprzedaży to dla mnie ściema. Ciekawe czy jest jakaś kontrola zamówień, bo z tego co słyszałem nie wszystkie indeksy są u każdego dystrybutora i handlowcy to wykorzystują. Dzięki temu wykonują zadania i target miesięczny wirtualnie. Jednak najważniejsze są statystyki. Legendy chodzą o niektórych handlowcach po całej Polsce. No ale jak wspomniałeś Romek u nich jest wysoko ceniony dział handlowy, bo jednak generuje największe zyski - tylko wirtualne!! Ha ha! (ups, bo się wyda...) Romek! Wciskasz kit mówiąc, że nie chcą rozwijać dział handlowy o nowe osoby, a jakoś na stronie Polleny w zakładce Kariera od kilku miesięcy wisi ogłoszenie na przedstawiciela z Głogowa PILNIE! Czyżby brakowało chętnych, czy zarobki nie ciekawe?

kulka
@!!!

To jestem ciekaw w jaki sposób kierownicy regionalne wykonują swoje plany jak twierdzisz, że ich handlowcy ściemniają. To sprzedaż robi się sama? To w takim razie chcę pracować w tej firmie.

!!!

Są handlowcy którzy pracują i ostatnie poty wyciskają z siebie i niestety nie zarabiają. Są i tacy co ściemniają, lepiej zarabiają i się śmieją z tych jeleni co zasuwają. Dobrze ściemniający przedstawiciel nigdy nie wykazuje nadwyżki targetu i miałczy, że nie ma komu sprzedać, że handel się kończy. Tak naprawdę to cwaniak mający układy z fakturzystami w hurtowni, które wyrzucają zamówienia do kosza, a towar nie wyjeżdża bo albo w uwagach zamówienia przedstawiciel pisze znaczek @ lub słowo "pozdrawiam" i to hasło = wyrzuć to zamówienie do kosza, albo zamówienie opiewa na kwotę 249 zł, a minimum wynosi 250 i hurtownia nie puszcza towaru, a cwaniak czeka na nowy miesiąc, żeby znowu ponowić ścieme. Oczywiśnie handlowiec odwzajemnia się fakturzystkom głębokim bagażnikiem. I najlepsze, że osoba ala kierownik(czka) daje na to przyzwolenie, bo chodzi o statystyki w urządzeniu, a nie o potwierdzoną sprzedaż. Tak więc potwierdzam stwierdzenie komentarza powyżej: "sprzedaż tak znanej marki nie powinna być problemem". Takie cuda to tylko w Pollenie.

Krzychu

Witam, jeśli szukasz strony internetowej Polleny Ostrzeszów to radzę wpisać w wyszukiwarkę, a znajdziesz coś takiego (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o P.Ch.G.POLLENA - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w P.Ch.G.POLLENA?

Zobacz opinie na temat firmy P.Ch.G.POLLENA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

P.Ch.G.POLLENA
1.9/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Powstańców Wielkopolskich 16
    63-500 Ostrzeszów