Opinie o P.Ch.G.POLLENA w Ostrzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.Ch.G.POLLENA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.Ch.G.POLLENA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.Ch.G.POLLENA w Ostrzeszów

Donan Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy ktoś się orientuje jakie są warunki pracy i płacy, jako magazynier jaka jest tam atmosfera bo widać często kogoś szukają, na to stanowisko z góry dziękuję za informacje.

Rozglądam się za potencjalnym miejscem pracy. Przeczytałam tutaj trochę komentarzy i trochę się waham czy złożyć to CV, czy nie. Już jakiś czas nikt nic nie pisał, więc może warunki pracy zmieniły się na plus? Dajcie znać, czy nadal jest tutaj bardzo duża rotacja? Czy jest szansa na awans? Można liczyć na dobre traktowanie?

Ja41

Nie wydaje mi się żeby na produkcji była rotacja pracowników zwłaszcza wśród kobiet, wielokrotnie składałam cv i zero odzewu.

Monia Nowy wpis

Składanie CV nie ma sensu, zazwyczaj i tak brak odpowiedzi.

Aleksander Nowy wpis
@Monia

A skąd wiesz? Nie udało Ci się dostać tutaj do pracy? Składałaś więcej niż raz? A wiesz może po jakim czasie odzywają się po spotkaniu rekrutacyjnym (jeśli już ktoś się wstępnie dostanie)? Standardowo do 2 tygodni czy dłużej?

Co wchodzi w socjal P.Ch.G.POLLENA?

Ogólnie nie polecam, młodsza część załogi stopniowo ucieka z tej firmy, zostają tylko ludzie, którym nie brakuje wiele do emerytury lub którzy nie mają żadnych innych perspektyw. Jeżeli ktoś szuka doświadczenia zawodowego to je tam znajdzie. Każdy, kto przepracuje tam jakiś czas przejrzy na oczy, dowie się o co chodzi w tym całym bałaganie i zorientuje się, że pomimo starań i tak nie ma szans na awans. Bardzo duża rotacja pracowników, bez względu na szczebel, z wyjątkiem zarządu. Brak możliwości negocjacji z bezpośrednim pracodawcą czy osobą decyzyjną. Do negocjacji dochodzi dopiero gdy dokument wypowiedzenia jest już na stole. Zachowanie prezesa również pozostawia wiele do życzenia. Wyrywa pracownikom służbowe telefony z ręki w trakcie służbowej rozmowy, niektórych pracowników szarpie za uszy, a jak któryś złoży wypowiedzenie i się mu to nie spodoba to niszczy dokument. Osoby z dużym doświadczeniem zawodowym mogą bez większego powodu zostać zwolnione z dnia na dzień, nawet dyscyplinarnie.

@1337

Ludzie przychodzą i odchodzą? Tak to wygląda?

Dokładnie. Zostają Ci, którym niewiele brakuje do emerytury lub tacy, którzy nie mają perspektyw na jakąkolwiek inna pracę

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.Ch.G.POLLENA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Ciekawa

Ile na godzinę w Pollenie?

Czy praca w Pollenie na produkcji to tylko po znajomościach? PRACUJĄCY tam na pewno się orientują.

Po wpisach widzę, że kilka lat temu z uwagi na inflację stawki zostały podniesione. Są jakieś prognozy, że szef podniesie je również od stycznia? Jeśli tak, to o ile?

Ciekawa

Czy są możliwości przyjęcia do pracy w Pollenie na produkcje przez kobietę?

Czy w P.Ch.G.POLLENA wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Robert

o firmie świadczy fakt, że pracodawca w odpowiedzi na inflację sam podniósł pracownikom pensje o 10%

@NF A jak atmosfera między samymi pracownikami? Można się dogadać, czy nieustanny stres?

mlody z doswiadczeniem

Ogolnie miedzy samymi pracownikami tego powiedzmy najnizszego szczeblu to jest okej, z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze jest super, sa ludzie z ktorymi sie mozna dogadac bez zadnego porblemu nawet w powaznych sytuacjach sa tez lamusy ze tak powiem, no ale nie kazdy jest idealny, gorzej jesli chodzi i wyzsze stanowiska, ciezko sie niektorzy dogaduja, a efekty ich sprzeczek zawsze spadaja na plecy robola, no i ogolnie im wyzej w szczebelkach tym gorzej, jets kilka mega sympatycznych osob,( nie powiem bo są), ale przyklad idzie z góry czy od dwojki najmadrzejszych ludzi w calej pollenie,kaliszu a moze i nawet polsce, duzo by pisac ale to taki mini skrot

Jakie narzędzia pracy zapewnia P.Ch.G.POLLENA? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

NF

Skoda Fabia z kratką i 400 km prywatnych

NF

i jeszcze GPS, ale teraz to prawie każdy ma. Ogólnie praca jak praca, ale atmosfera jest zła. Wszyscy chodzą jak pieski (usunięte przez administratora)

Madzia

@Kk pakiety medyczne ? Opowiesz co dokładnie wchodzi w ich skład ?

iwona

Z tego co wiem to w firmie jest nowy (usunięte przez administratora)i wszyscy uciekają aż się kurzy. Produkty po podwyżkach 80-100% chce chyba zrobić z tego markę premium ale ani się nie obejrzy jak wszyscy (w tym ja) będą jeden po drugim rezygnować z handlu Polleną Ostrzeszów albo powstanie marka, która zaoferuje tańsze produkty. (usunięte przez administratora)

KK

Pollena idzie w rozszerzony socjal proponując pracownikom pakiety medyczne. Dziwne tylko że pracownicy nie są wdzięczni za taką troskę. Może to dlatego że mają za nie sami płacić. I jeszcze marudzą że plany za wysokie i nie da się zarobić. Za PZU też sami płacą ta na pakiet im pewnie brakuje. Czas uczyć się żyć za minimalne wynagrodzenia i jeszcze odłożyć na proponowany pakiet medyczny.

@KK

KK dla Twojego spokoju firma Pollena pokrywa w całości pakiety zdrowotne.

szyderca

Te obowiązkowe odprowadzane do ZUS ??

Dostawca

Witam a co powiecie o kadrze kierowniczej i ogólne podejście do sprawy i kontakty z dostawcami

Julita

Czy ktoś z obecnych na forum orientuje się czy POLLENA prowadzi jakieś rekrutacje na terenie Ostrzeszowa? Na stronie firmy jest sporo ogłoszeń z Warszawy. Natomiast te z Ostrzeszowa są nieaktualne. Tego typu informacja byłaby przydatna dla osób poszukujących pracy na tym terenie.

michal

Ile sie zarabia w pollenie na terenie ostrzeszowa? i czy to ogolnie ciezka praca i jak tam atmosfera?

Bartek

Jak się pracuje w firmie? Może dowiem się coś więcej? Mam zamiar aplikować?

UB
@Bartek

he he. mam zamiar aplikować? Po co ten znak zapytania. (usunięte przez administratora)

Julita

@Bartek, zdecydowałeś się aplikować? @Karol, możesz coś napisać od siebie? Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej? Jaka ogólnie panuje atmosfera w Pollena ? Kto podzieli się opinią? Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć nowy pracownik?

Beti

Strata dla (usunięte przez administratora)wielka to stara ekipa widać po półkach na sklepach i po odsprzedazy u dystrybutorów brak nowosci na rynku aż wstyd a tyle ostatnio Pollena wyposcila nowosci i pamiętam słowa tyle jest ludzi na wasze miejsce ale jakich ludzi którzy wykanczaja firmę

Zostaw merytoryczną opinię o P.Ch.G.POLLENA - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w P.Ch.G.POLLENA?

Zobacz opinie na temat firmy P.Ch.G.POLLENA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

P.Ch.G.POLLENA
1.9/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Powstańców Wielkopolskich 16
    63-500 Ostrzeszów