Opinie o Hotel Szafir Jastrzębia Góra (Hotel Szafir Anna Pestilenz) w Jastrzębia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Szafir Anna Pestilenz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Szafir Anna Pestilenz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Szafir Anna Pestilenz w Jastrzębia Góra

Były pracownik Nowy wpis

Na umówię najniższa krajowa, reszta pod stołem. Dają do podpisywania inny wymiar godzin niż się przepracowało. Nie szanują czasu pracownika, potrafią odwołać godziny nawet tego samego dnia. Jak nie idzie po myśli Pani manager to okazuję swoją niestabilność emocjonalna. Dziwię się, że pip i urząd skarbowy jeszcze się tym miejscem nie zajęły. Ale wszystko jest do czasu.

Administrator Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w firmie Hotel Szafir Anna Pestilenz?

Recepcja Nowy wpis

Z perpspektywy lat pracy w danym obiekcie mogę z całego serca polecić Hotel i pracę u Pani Ani. Pensje na czas, premie, szkolenia, miła atmosfera, dobra komunikacja z dyrekcją. Dodatkowo praca zmianowa, grafik elastyczny :) Polecam !

Weronika Nowy wpis

Ktoś tutaj pisał, że pokojówka w 2015 roku zarabiała najniższą krajową. Nadal tak jest? Czy coś więcej teraz można zarobić na tym stanowisku?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Hotel Szafir Anna Pestilenz? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kosmetyczka/Kosmetolog? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kucharz
Jastrzębia Góra
Gastro House Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Praca dla Stolarzy
Jastrzębia Góra
IMS GmbH Hamburg
Weronika

Widzę, że podaliście konkretne stawki, które były kilka lat temu... Dużo od tamtej pory wzrosły te stawki z tych 8,50/9 zł? I na jakim stanowisku taka płaca była/jest?

Czy hotel ma fajna ekipę ? Jest zgrana ?

On

Jaka stawka dla recepcjonistów?

dor

@posc, wydaje mi się, że w hotelach niestety tak już bywa, przynajmniej jeśli chodzi o stawki

gość

Pani prezes kompletnie nie zna sie na prowadzeniu hotelu, pretensje o wszystko, mobbing stosowany przez nia dzien w dzien, brak jakiegokolwiek szacunku w stosunku do pracownikow. Umowy zlecenia co 3msc i walka od podwyzke z 8,50 na 9zl/h. Ciagle obcinanie godzin. Po latach pracy brak perspektyw na umowe o prace, wynagrodzenia nie wyplacane na czas oraz obcinane (reszta wyplacana w nast. Msc). Praca nieraz po 13-15h dziennie po 9-12dni z rzedu. Porazka totalna.

ada

Praca jako pokojowka najnizsza krajowa nie mila atmosfera z personelem hotelu

mala_mi

Najpierw mówią Ci, że masz pracę, przechodzisz ich szkolenia, przedstawiają Cię jako nowego pracownika, a na końcu mówią, że zawiódł przepływ informacji i na to stanowisko została przyjęta inna osoba. Szczyt bezczelności i kipa.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Szafir Anna Pestilenz - Jastrzębia Góra

• Jak się pracuje w Hotel Szafir Anna Pestilenz?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Szafir Anna Pestilenz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Szafir Anna Pestilenz?

Hotel Szafir Anna Pestilenz
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Droga Rybacka 54
    84-104 Jastrzębia Góra