GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

Opinie o GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

Misio

Prosze o.wiadomość na temat,jakie.składki odprowadza firma Veritas za.1.miesiąc na stanowisku opiekun.w DE.z gòry dziękuje

Poszkodowana
@Misio

Przestrzegam przed rozliczeniami w tej firmie, składki ZUS sa odprowadzane tylko od 50 euro a powinny być od średniej krajowej, Przepisy mowia o średniej krajowej, dlaczego prawie całe wynagrodzenie to diety za podroz służbową, ogromme oszczędności na składkach Zus, czy jesteście tego świadomi .

Aaron

Szukajcie innych firm tyle powiem.a niebawem będzie o nich program w TVN pozdrawiam

Poszkodowana
@Aaron

Rafał Rał

Uważam, że obecnie na rynku opiekuńczym bardzo dobra firma. Otrzymałem bardzo szybko dobrą ofertę i również szybko akceptację. Co ważne, wypłata przed terminem, i bardzo dobre wynagrodzenie. Wszystko zgodne z przedstawioną ofertą. Mój koordynator, Pan Kacper - w podsumowaniu wzorowa postawa, zawsze pomoc i wsparcie przy każdym zapytaniu. Jestem bardzo zadowolony z wyjazdu i spokojnie mogę tę firmę polecić innym, którzy chcą wyjechać do Niemiec [do opieki], z poważaniem Rafał Rał

Krystyna Dziak

Moja opinia o firmie jest jak najbardziej pozytywna. Kompetentna, konkretna i uczciwa. Umiejętnie dobiera personel koordynujący pracą co bardzo sobie cenię. Wszystko sprawnie na czas i bardzo fachowo. Naprawde bardzo dobra firma. Polecam.

Aaron

Pracuje o miesiąca,ciężko.(usunięte przez administratora).ni polecam

Firma nawet okey , zarobki wysokie ale ZUS niski Większość sztel to są jakieś małe wioski że nawet po nawigacji ciężko dojechać , praca raczej dla emerytek (jak komuś już nie zależy na zusie) jak komuś zależy na zusie ale sztele w porządku

Mimi
@Gość

Firma średnia bo niesłowna. Na pewno nie wierz w te wszystkie premie , które obiecują za przedłużenie kontraktów, czy inne bajki,super dodatki i super wysokie wypłaty bo stawki maja niskie.

zaufajajaj

mozna zarobic tutaj kakretne pieniadze, nalezy sobie postwic pytanie jakim kosztem i ile jestesmy zdolni zniesc? ile udzwigniemy upokorzen, ,klamstw firmy....? czy i jak dlugo jestesmy w stanie pracowac w poczuciu niepewnosci, zagrozenia i totalnego osamotnienia ....? pleta tutaj bedzie slowo taruma ,ktora towarzyszy nam w pracy pod pseudoskrzydlami veritas

@zaufajajaj

To chyba prawda , ta praca jest fajna tylko na początku bo wszystko nowe , później klapki z oczu spadają bo pracujemy 7 dni w tygodniu i co z tego że jesteśmy w fajnym miejscu jak nie można wyjść, albo można wyjść ale po natłoku obowiązków człowiek już nie ma siły:/ no chyba że ktoś ma mega wygodna sztele ale to jedna na tysiąc

Się zastanawiam kim trzeba być żeby wobec kogoś takie prostackie komentarze pisać, ja wiem że do opieki nie jeździ elita intelektualna ale niektórzy to się nawet nie nadają żeby reprezentować nasz kraj za granicą, te komentarze o "chlopach" to sobie zachowaj dla siebie ( widać co co niektórym chodzi po głowie całe dnie) przepraszam że nie na temat ale jak się widzi takie chamskie komentarze to aż korci odpisać i tacy ludzie jeżdżą nas reprezentować , A co do pracy to najwięcej się madruja ci co na same wygodne sztele jeżdżą i pracy nie posmakowali

Nie nie nie

Nie zgadzam się z tymi opiniami typu żenada albo rzucanie obelgami. To dopiero żenada. Jeżdżę w 1 miejsce, od lat, i nie zgadzam się z tymi komentarzami. Znam przez telefon większość pracowników z Wrocławia i nie mam problemu z niczym. Jeśli potrzebuje to dzwonię lub pisze na FB do rekrutera i tylko tam. Nie do wszystkich bo jestem dorosła i samodzielna, nie potrzebuje prowadzenia za rękę. Jeżdżę busami i widzę nasze polskie opiekunki i opiekunów i wstyd mi, wstyd mi za tych ludzi co już w busie są pijani, śmierdzący i brudni. Takie podejście do pracy sprawia, że Niemcy utwierdzają się w stereotypach o Polakach. Ludzie więcej szacunku dla nas i dla Was, nie plujcie na firmę która daje zatrudnienie mnie i spokoj całej mojej rodzinie. Nie podoba się to zmieńcie! Kłamać możecie w tych komentarzach a przyjżyjcie się najpierw swojemu odbiciu w lustrze. Ochydne, prawda? Twarz pijaka, lenia i złodzieja,

@Nie nie nie

Każdy droga pani ocenia po sobie ;) to że ktoś bardzo źle trafił nie znaczy że jest (usunięte przez administratora) lub pijakiem,,Niemcy to też ludzie a ludzie się trafiają także zli

MissEve
@Tosia

Dokładnie każdy może mieć inne doświadczenia. Ja np miałam tego pecha że już trzykrotnie nabiłam sie na miny i miałam dużo problemów z powrotem do domu. Niemiło to wspominam nie mówiąc już o potrąceniach z wypłaty

Marzena

Konkretna firma. Dużo ofert .Tak jak piszą pracownicy wynagrodzenie przed czasem. Koordynatorzy bardzo mili. Ja pracuje od stycznia 2020 i jestem bardzo zadowolona. Jak słyszę i czytam o innych firmach to włos się jeży na głowie. A jak opiekunka sobie nie radzi i dzwoni codziennie do firmy to uważam że powinna udać się do psychologa albo do psychiatry bo wiem jakie męczące są niektóre Panie. Widać to zwłaszcza jak siedzimy w busie. Porażka z niektórymi. No cóz niektórzy myślą że jadą na wczasy. Niektórzy strasznie zagniewani bo twierdzą że mają ciężkie sztele bo dziadek ciężki bo gotować trzeba bo tamto bo owanto. Ludzie to nie jest koncert życzeń. A wracając do mojej firmy wspaniała ekipa. Pełen szacun. Pozdrawiam i polecam wszystkim opiekunkom, które szukają dobrej pracy czy roboty. Pozdrawiam jeszcze raz. Z poważaniem emerytka Policjantka.

@Marzena

Bardzo Dziękujemy za tak miłe słowa, cieszymy się ogromnie, że możemy wspierać i pomagać, pozdrawiamy serdecznie.

@Marzena

No watpie zeby ktos sie uzalal że musi gotować bo to trzeba ma każdej szteli robić, jest też różnica między koncertem życzeń a ładowanie kogoś na zupełnie inne miejsce niż miało być ( nie mówię o veritasie ale ogólnie wszystkich firmach) wątpię też że ktoś dzwoni codziennie z żalami no chyba że dzieje się coś złego np podopieczny bije lub osoba nie daje sobie rady więc tam wręcz wskazane dzwonić codziennie żeby ściągnęli do kraju Życie czarno białe nie jest jak ty sobie myślisz A skoro niektóre panie są takie uciążliwe to czemu firma ich się nie pozbedzie? Odpowiedź prosta : nie ma komu robić, zamiast sobie wbijać szpile to się wspierajmy, nigdy nie wiadomo gdzie się trafi to jest los kochana i żebyś ty jeszcze codziennie nie dzwoniła jak tobie się noga powinie na "super miejscu "

Ta

Ludzie co wy piszecie za bzdury tutaj! Jak komuś może podobać się w ogóle ta praca! Kompletnie brak swojego życia prywatnego. Praca 24 / h więzienie - nigdzie wyjść. Śmieszne zarobki,Praca przez 7 dni w tygodniu. Ogromna odpowiedzialność bo zawsze to jest wina opiekunki bo czegoś nie dopilnowała! Poniżenie ze strony Niemiec upokarzanie ze strony rodziny( bo oni zawsze są lepsi) My jesteśmy tylko służbą na wynieś przynieś i pozamiataj. Posprzątaj kupę. Podopieczni zawsze z demencją( Choroba psychiczna ) Firmy zawsze naciągają na przedłużenie zlecenia. Roboty do pracy !Nasze zdrowie nie jest ważne bo my nie możemy być chore( Czy można sobie w jeden dzień nie pracować bo coś boli? Nie ! ) bo zawsze ważna jest podopieczna. Firmy wszystkie zakłamane dla nich tylko liczy się zlecenie i nic więcej. I to jest wspaniała praca?! Przepraszam nikogo nie obrażam ale chyba dla mało ambitnych. Byłam pare razy na zleceniu nigdy w życiu do takiej pracy nie wrócę a ludziom którzy tak pracują to współczuję i podziwiam .

Ola Bielawska
@Ta

Ale przecież nikt nikomu karabina do głowy nie przykłada by pracowac. Każdy podejmuje samodzielnie decyzje. Każdy ma prawo tez mieć swoje zdanie. Nie chcesz pracowac - nue pracuj. Proste. I nie uogólniaj. Zlecenia są różne. Na niektórych jest więcej wolnego niż pracy.

@Ola Bielawska

Właśnie do takiej pracy potrzebują- średnio ogarniętych lub Panie ok 50- 60 lat bez przyszłości na normalna prace z małej wsi .Która za pare zdań po Niemiecku i Tak robicie właśnie ten biznes Kaput, zarobicie 1400 max € za 30 dni ciężkiej pracy i jesteście szczęśliwe . Zamiast negocjować lepsze stawki i warunki!!! . No tak przyjedzie nie ogarnięta Polka i zrobi wszystko z czego Niemiec by nawet nie dotknął .W Niemczech za taka prace 24/7 dostają drugie tyle . Ludzie szanujcie się i dajcie się wykorzystywać

@Ta

Może trochę za ostro napisane ale coś w tym jest , tak naprawdę to wolnego nie ma nigdy bo wolne jest tak spędzasz dzień jak ci się podoba i możesz wyjść mając wszystko gdzieś na cały dzień albo na noc , i tak to prawda zarobki za to są za niskie, ale nikt nie powiedział że to praca dla ludzi po studiach, taka specyfika tej roboty że to dobre dla ludzi bez własnych rodzin i takich którzy lubią być cały czas w domu , tyle

Rozczarownay

Mialem 2 miny od tej firmy, firma Veritas nie potrafo zorganizowac zjazdu z trefnej szteli. Wyslano mnie do agresywnego podopiecznego i kontrolujacej corki. Gdy zrezygnowalem ze szteli po 3 dniach juz po powrocie Veritas oskarzyl mnie o picie alkoholu ,co nie mialo miejsca. Zostalo zatajone karmienie zwierzat podopiecznego, jeleni i (usunięte przez administratora) za darmo w tamach opieki oraz prace ogrodowe w zimie. VERITAS, SRDECZNIE ODRADZAM. ZATAJANIE WARUNKOW PRACY, KLAMSTWA I WYMOWKI,BRAK KOORDYNACJI, BEZPODSTAWNE OSLARZENIA

@Rozczarownay

Hej, napisz nam co to za rodzina i kto był rekrutantem. Oby jak najmniej takich miejsc

@Rozczarownay

No chyba pan żartuje , zgadzam się z osobą wyżej wymienić imię i nazwisko koordynatora żeby wiedzieć na kogo uważać, bo nie każdy koordynator jest wredny

Veritas nigdy wiecej

Firma beznadziejna, (usunięte przez administratora)mnie ,co do podopiecznego i warubkow pracy, na miejscu agresywny niemily podopieczny ,kontrolujaca corka i karmirlenie zwierzat w gospodarstwie tj jeleni i (usunięte przez administratora) zrywanie dla nich chwastow i noszebie im siana do żloba oraz wymienianie wody jak i skrobanie gowien tych jeleni. Corka wykorzyatywala do prac ogrodowych. Veritas umywa rece, ze robilem to z wlasnej woli niby. We wlasnym zakresie. Stronniczosc firmy. BRAK KOORDYNACJ KLAMSTWA

ech

firma wyroznia sie na rynku wysokimi zarobkami i najgorszym stosunnkiem do zatrudnionych opiekunek ignoracja zasad, praw opiekunki,kapromitujaca dezorganizacja,oszukiwanie ,obcinanie wynagrodzenia za to ze jakoby opiekunka byla na kwarantannie miomo ze na niej nie byla i tak opiekunka jak i rodzina oswiadcza ze nie bylo kwarantanny obcinanie wynagrodzenia za koszty przejazdu w sytuacji gdy firma wysyla opiekunke na niesprawdzona sztele gdzie pacjent caly dzien jest pijany i agresywny i bije opiekunke wiec ta zmuszona jest zjechac przed koncem umowy nieprzestrzeganie terminow wyjazdu zawartych na umowie przez firme , przekladanie wileokrotne terminu wyjazdu, pozbawienie opiekunki jakiegoklowiek wsparcia , ignorancja konsultantow, klamstwa ,,, zarabiamy z ta firma pieniadze nie tylko ciezka praca ale tez trawniem w stanie niepewnosci, niestabilnosci, zagrozenia i poczucia glebokiego upokorzenia

element

firama niewywiazuje sie z elementarnych obowiazkow jak karta ubespieczeniowa/pracowalam przez 16 miesiecy na jednej u i tej samej szteli a karte ubespeiczeniowa mialam wazna tylko przez trzy miesiace , kiedy zachorowalam zaczeli mo robic schody, koordynatorzy nie tylko niepoczuwali sie do winy ze nie mama karty ale wrecz byli oburzeni ze skorzystac musialam na terenie niemic z porady lekarza, od momentu gdy zachorowalam zaczely sie szykany nie wazne jak dlugo dla nich pracujesz i jak dobre masz opinje rodziny jestes tylko dla nich instrumentem ktory nalezy wykorzystac i zucic w kat miomo panujacej pandemji wyjezdzam nadal ryzykujac w nagrode zamiast premji otzrymuje obceete wynagrodzenie za dni cyt mojej krwarantanny ktorej nigdy nie mialam co potwierdzila rodzina gdy trafilam na sztele mine gdzie pacjent mnie szarpal i bil za tonz ezjechalam przed zcasem forma obciazyla mnie kosztami podrozy odciagajac je z wynagrodzenia jest jedna zasada veritas zawsze odwroci sie od opiekunki plecami i zrobi ja w (usunięte przez administratora) koordynatorzy klamja , (usunięte przez administratora),ignoruje opiekunke sa arogancy, niekompetentni nieprzewidywalni ale mozna tu zarobic yzykujac zycie, zdrowie

szok

przezylam szok ze tak mozna pomiatac pracownikiem ,szok ze mozna popelniac tyle bledow organizacyjnych,w zasadzie tutaj nie ma organizacji , tu jest dezorganizacja nie ma mowy o konsekwencji, odpowiedzialnosci za slowo i ustalenia ,brak jakichkolwiek zasad

Mirkak320@gmail.com

Bardzo dobrze mi się współpracuje z firmą veritas z wroclawia, gdzie polecam innym paniom

Renia Jurcewicz
@Mirkak320@gmail.com

Polecam tylko Wrocław, pracuje z nimi od 2 lat i nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym. Pozdrawiam

Marzena

Odpowiedź dla Pani Ta. No śmiech na sali jakie Pani bzdury wypisuje. Nie wiem gdzie Pani pracowała że dała się Pani poniżać i nie miała czasu wolnego dla siebie. To są jakieś ewenementy. A jak takie były to trzeba było proszę Pani zmienić sztele i rodzinę. Firma zawsze znajdzie coś co będzie Panią satysfakcjonowało. Wiele moich przyjaciół i znajomych wykształconych przebywających na emeryturze pracuje i sobie chwali. Ja również jestem zadowolona i choćby Pani proszę Pani nie wiem co złego jeszcze napisała to ja nie zmienię swojej opini i podejścia. Czy Pani widzi jak pracują Policjanci Lekarze Pielęgniarki Strażacy w Polsce jak ciężko i za jakie marne grosze ? Z całym szacunkiem dla Pani proszę się nie wypowiadać za wszystkich bo większa większość ???????????????? to tak jak ja zadowoleni z pracy w tej firmie. Życzę Pani wszystkiego najlepszego proszę Pani. Z poważaniem emerytowana Policjantka.

@Marzena

Przede wszystkim proszę czytać ze zrozumieniem Nie obrażam żadnej firmy !!! I tez nikogo tu nie obrażam tylko podziwiam że ludzie dają się tak wykorzystywać. I jeszcze chwała ta prace . Pani emerytowana Policjantko wszech wiedząca .

@Marzena

Mam jeszcze jedno pytanie co Pami tutaj tak zaraz na wszystkich nalatuje Pani Policjantko emerytowana ? Każdy ma prawo do swojej opinii . Złej i dobrej! Co tą Pania to w ogóle obchodzi Kto tutaj pisze t?! (usunięte przez administratora)Nie ma pani co robić na tej emeryturze czy jak hahah . Pozdrawiam serdecznie Nie.emerytka na nie lekkich zleceniach .

Witam, czy ktoś po jednej minie gdzie was ta firmą wrzuciła, podjeliście drugi raz współprace i jest ok, czy sobie darować? Byłam na jednej minie już, chce spróbować z nimi, ale nie wiem czy warto :(

Danuta

Hej ???? Naprawdę z czystym sercem polecam tą firmę. ( mam doświadczenie z innymi firmami - dramat ????) Panie zawsze pomocne. Wszystko jest jasne i klarowne, żadnego ściemniania... Wypłata zawsze na czas ( stawki tez nie są złe )o wszystkim jestem też informowana. Profesjonalizm i dbanie o pracownika ! Jestem naprawdę Mile zaskoczona.

smok

opiekunka w tej firmie jest fatalnie traktowana,brak kontaktu z konsultntami,brak opieki i zainteresowania jakimi kolwiek problemami, firma nie ma kontroli nad sytuacja , jest nieodpowiedzialna , opiekunka czuje sie zgrozona

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA VERITAS Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA VERITAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 61 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GRUPA VERITAS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA VERITAS Sp. z o.o.