Opinie o Quadraton Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Quadraton Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Quadraton Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quadraton Sp. z o.o. w Poznań

FRUCT Nowy wpis

To naprawdę ściema z tą firmą reklamową. Uwarzajcie nie kupujcie nic od nich. Telefony - nie ma takich by ktoś odebrał z tej firmy... szkoda gadać naciągacze

Marta Nowy wpis
@FRUCT

Przeczytałam Twoją opinię i gdybyś był/a pracownikiem tej firmy, to wiedziałbyś, że nie ma problemu z dzwonieniem się do nas. Chyba, że jesteś z konkurencji, to tak nie masz szans...spam od razu jest blokowany. :)

Mirek Nowy wpis

Login i hasło otrzymałem tylko że to nie działa. Mirek.

jura

Firma jeszcze wogóle istnieje?

Kamil Nowy wpis
@jura

Bardzo dobre pytanie, niby pokazuje się takie okienko w Google z prawej strony, a to przeważnie oznacza, że firma istnieje, chociaż na żadnej stronie nie ma o nich wzmianki ... Najlepiej by było gdyby ktoś z pracowników (ewentualnie byłych pracowników) rozwiał nasze wątpliwości.

marek

masz dobrze pod sufitem?

Telemarketer

Byla to rozmowa z Pania od HR. Klasyka, nic zaskakujacego. Godne polecenia, gdyz zadnych klamstw ani sciemy. Jak powiedziano, tak bylo.

Nie bylo dziwnych pytan.

logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Bo Li

Witam Otrzymałem Fakturę Login: biuro@slinap.com.pl Hasło.............. niestety to nie działa

Justyna86
@Bo Li

Mam to samo hasło nie działa, a na numer który dzwonie jest informacja że abonament jest niedostępny

Patryk

Firma zajmuje się reklama?

MOJĄ WIZYTÓWKĘ UMIEŚCILI WINNEJ MIEJSCOWOŚCI I JEST WSZYSTKO POMIESZANE, PROSZĘ NIE ZAPISUJCIE SIĘ U NICH. BRAK KONTAKTU,

Tacik

Konkurencja inspiruje do takich wpisów żeby zaszkodzić firmie?

adam

(usunięte przez administratora) jakich mało, do dzisiaj nie mam reklamy za którą zapłaciłem w lutym. Kontaktu z nimi też brak. Nie polecam, raczej ostrzegam.

Krzysztof

Niezbyt przychylne opinie krążą w internecie o firmie. Czy to może być prawda? Czy ktoś to sprawdzał? Trudno w to wierzyć!!

@Krzych czy ta sytuacja się wyjaśniła i ma już swój finał? Terminowość w realizacji projektów to również ważny aspekt dla pracowników firmy - świadczy o wydolności firmy.

Krzych

Oszuści jakich mało, do dzisiaj nie mam reklamy za którą zapłaciłem w lutym. Kontaktu z nimi też brak. Nie polecam, raczej ostrzegam.

madzia

Jak można naciągnąć ludzi na coś co nie iestnieje? Przecież ludzie głupi nie są skoro interesują się branżą i działąją w tym poza tym ktoby chciał oszukiwać?

oszukany

Firma Quadraton naciąga ludzi na nieistniejące usługi marketingowe! nie dajcie się oszukać! myślcie 3x zanim sie na cokolwiek zgodzicie!

marcelina

@marek z tego co się orientuję to 900 zł podstawy + prowizja. Na miesiąc lekko wyjdziesz 1500 :)

Chce dodac swoja opinie o firmie: quadraton vel 4kprojekt. Firma jest przyjazna dla pracownikow, w pierwszym dniu podpisanie porzadanej umowy, platne skladki. Nic im nie mozna zarzucic - polecam jaka prace dla mlodych, chcacych sobie dorobic osob. Jest to faktycznie, swietnie zorganizowane w pelni wyspecjalizowane call center. W mojej ocenie jedynie szkoda, ze nie sprzedaja lepszych produktow. To byloby z korzyscia dla wszystkich. Troche szkoda tak dobrego call center - gdyby mieli bardziej wiarygodne produkty to byloby swietne miejsce dla wszystich.

były pracownik WG Call Center czyli nic innego jak

Że co proszę nowy projekt, ciekawy...hehe Proszę sobie tutaj poczytać i wszystko jasne, link do opinii o WG Call Center: [usunięte przez moderatora] A tu najciekawsze opinie o tym całym biznesie: EDEK Z krainy kredek - 2012-08-17 22:46:04 odpowiedz | cytuj Hola hola te firmy naciągają biednych klentów !!!!!! jeden klient ma czsem nawet 5 zapłaconych faktur w ciągu 2 lat a reklama jak zapewniają telemnarketerzy zjest na okres dwóch lat. Teraz otworzyli sobie inne formy przepisując właścieciela z jednego na drugiego i znów naciągaja tych samych klientów na reklamę nic nie wartą tyle ze na innym portalu. Tym razem to [usunięte przez moderatora] właścieciel firmy ostatni z czterech muszkieterów nie jaki Seba ;D pozdro dla niego. Chłopaki dają radę w sumie robią całkiem niezły hajs! ooo a tu jako ciekawostka link na dowód ze[usunięte przez moderatora] tu masz kolejne [usunięte przez moderatora] Dla informacji niezorientowanych w temacie ul. Starołecka 7 Poznań, Strzegomska 2-4 Wrocław, ul. Zwierzyniecka , Karpia Poznań i obecnie Green Point w Poznaniu to siedziby zmieniające się na fakturze byleby naciągać ludzi na kasę i nowe wizytówki które o kant tyłka można sobie rozbić. Pozdro dla ekipy z Green Pionta a szczególnie dla [usunięte przez moderatora] i jego siostry kierowniczki. Bawcie się i na Was przyjdzie pora, bo[usunięte przez moderatora] już nie istnieje teraz jest [usunięte przez moderatora] i nowi naiwni klienci do naciągania na przynajmniej 4 fakturki za 243,5 brutto oczywiscie na dwa lata Tyle w temacie i co Ty na to Pani Kingo jak Pani to skomentuję zdjecie uzytkownika Iwona W. - 2012-08-20 13:25:36 odpowiedz | cytuj Pracowałam tam jakiś czas temu, właśnie kiedy wszedł ich nowy \\\\\\\"haczyk\\\\\\\" czyli portal [usunięte przez moderatora]. Jest to kompletna bzdura i ludzie dają się nabierać tak jak już ktoś wcześniej wspomniał naciągają klientów drugi, trzeci i enty raz, bo ludzie często zapominają o takich \\\\\\\'reklamach\\\\\\\'. Pracownik wciska potencjalnemu klientowi, że mieli u nas już \\\\\\\"darmową wizytówkę\\\\\\\" jednak to nieprawda. Gdy klient jest kumaty i wie, że nic takiego nie posiadał zaczyna się wkurzać i wytykać, że nigdy nic u nich nie posiadał. W momencie kiedy nie wiedziałam co odpowiedzieć, dowiedziałam się od kilku \\\\\\\'zaprzyjaźnionych\\\\\\\' współpracowników, że najlepiej wciskać im uparcie, że mieli u nas tą wizytówkę i w momencie kiedy oni zaczynają jej szukać na [usunięte przez moderatora] powiedzieć, że ona już wygasła dlatego nie mogą znaleźć swojej firmy. Nie mają własnej bazy firm tylko pobierają informacje z pkt oraz panoramy firm (co jest kolejnym kłamstwem, ponieważ pracownik mówi, że ma dane klienta z ich własnej bazy - czyli że klient miał ich \\\\\\\"darmową, testową wizytówkę\\\\\\\"). Tak więc w tej firmie zarobisz tylko jedynie jeśli masz szczęście - tzn., kiedy trafisz na klienta, który da się nabrać, bo inaczej słyszysz tylko nieprzyjemne słowa i \\\\\\\"nie dziękuję\\\\\\\". firma Quadraton Sp. z o.o. właściciel firmy Sebastian R. jeden z czterech prezesów firmy WG Call Center, to ta sama firma tylko pod innym szyldem i inną nazwą portalu, jeszcze niedawno [usunięte przez moderatora] i firma WG Call Center teraz firma Quadraton Sp. z o.o. i portal [usunięte przez moderatora]

qq

ciekawy projekt i miła atmosfera, bardzo dobra lokalizacja, ogólnie bez ciśnień ale wiadomo pracować trzeba;)

Peter

Call Center w środku miasta Poznań, bardzo dobry dojazd, kierownicy są w porządku, a i sama praca o wiele przyjemniejsza niż w innych firmach tej branży!

Zostaw merytoryczną opinię o Quadraton Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Quadraton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quadraton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quadraton Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Quadraton Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Quadraton Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Quadraton Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Hetmańska 91
    60-219 Poznań