Biedronka

Opinie o Biedronka

anonymous

Dziadostwo!!! 5 kas, 2 czynne. Towaru na półkach brak, ponieważ brakuje personelu. W kolejce 25 minut. Standard Biedronki spada w tempie galopującym.

Katarzyna

Lubię pracę w Biedronce w Łomiankach,polecam każdemu tam pracę.Choć mam wykształcenie podstawowe to tutaj mogę porządzić ludzmi.Bardzo podoba mi się praca w Biedronce,mogę tutaj robić wszystko.

Zostaw opinię o Biedronka - Łomianki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biedronka