Opinie o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

dzięki dzieki

dzięki, szukam pracy, złoże tam cv

dybuk

Oszuści, którzy założyli NAFIBUD - już działają w Warszawie Kosztorysant budowlany Pracodawca: NAFIBUD S.A. Branża: Inżynieria, Konstrukcja, Technika Typ stanowiska: Pracownik umysłowy / Specjalista Region: mazowieckie Miejsce: Warszawa Kraj: Polska Rodzaj pracy: Stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Treść ogłoszenia Analiza rynku inwestycyjnego oraz zapytań ofertowych,przygotowywanie na podstawie dokumentacji technicznej kalkulacji i kosztorysów do opracowywanych ofert,negocjacje w zakresie cen,analiza ofert. Kontakt NAFIBUD S.A.

TOPIK uk

Tak czytam te komentarze i dochodzą do wniosku, że jednak nie warto tam składać CV.

25 bez hołowki

końiec czerwca ,lipec , to troche trzeba jeszcze poczekać na kase

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Serwisant - Bielsk Podlaski
Hrappka.pl

macie już pieniądze? Już mi zbrzydło trawę jeść!

@Tomek

Ponoć przelew będzie przed świętami czyli tak jak lubisz.

dpa

należało im się i można było się spodziewać

już niedługo bezrobotny z POLBUDU

ciekawe jest dla mnie, że z tego tytułu że POLBUD jest zarejestrowany w Bielsku to pomaga się ludziom z tego powiatu (poza tym pomoc oferuje też PUP w Białymstoku) ale ja nie pracowałem ani w Bielsku ani w Białymstoku i do żadnego nie należę. Chętnie bym z tej pomocy skorzystał jako osobnik chcący założyć własną działalność dlatego też moje rozgoryczenie dlaczego PUP nie PUP nie oferuje pomocy dla wszystkich praconików POLBUD

bezrobotny

(usunięte przez administratora) (szefowa), tak jak pozostałe panie w PUP w Bielsku Podlaskim (panowie tam nie pracują), nie ma zielonego pojęcia o specyfice pracy budowlańca, mechanika, elektryka, itp. W teorii te panie coś wiedzą w praktyce nic - żadna z nich nawet nie otarła się o wykształcenie techniczne. Jest to totalna porażka Bielska Podlaskiego i miejscowych kacyków, których żonusie mają pracę w PUP. Niestety wiem to z własnego doświadczenia jako wielokrotny bezrobotny z wykształceniem technicznym.

XXX

Wsparcie dla zwalnianych pracowników Polbudu przygotował bielski urząd pracy. – Ministerstwo przekazało nam pół miliona złotych na pomoc, która ma być kierowana przede wszystkim do osób zwalnianych z Polbudu – mówi Beata Dawidziuk, dyrektorka Powiatowego Urzędu Pracy w Bielsku Podlaskim. Pieniądze te zostaną przeznaczone na szkolenia, dofinansowania nowych miejsc pracy oraz zakładanie działalności gospodarczej. – Nasza pomoc nie obejmuje staży, ponieważ w Polbudzie zatrudnieni byli doświadczeni pracownicy, którym zależy na stałym zatrudnieniu, a nie stażach – dodaje Beata Dawidziuk. – Nasi pracownicy kontaktują się już ze zwolnionymi i wspólnie z nimi szukają najlepszej formy pomocy. Wiele zwolnionych osób ciągle czuje się zagubiona w tej trudnej dla nich sytuacji. Pracownicy PUP prowadzą także rozmowy z innymi firmami, które mogłyby przyjąć przynajmniej część załogi Polbudu. To właśnie dla nich przygotowane są pieniądze na tworzenie miejsc pracy. – Sezon budowlany jest w pełni, więc zapotrzebowanie na fachowców z tej branży jest spore – pociesza Beata Dawidziuk. – Pracowników szuka także Pronar. Co prawda tam praca polega na obróbce metali, ale może przynajmniej część zwolnionych z Polbudu, po ewentualnym przeszkoleniu, mogłaby tam znaleźć zatrudnienie. Jak podaje urząd pracy, około 80 osób zatrudnionych w Polbudzie pochodzi z powiatu bielskiego, reszta mieszka poza nim.

@XXX

Zdenerwowała mnie informacja o tym, że ministerstwo przekazało pół miliona złotych na pomoc "ofiarom" POLBUDU. Prawda jest taka, że ta tzw. "pomoc" jest z naszych pieniędzy, które płacimy w postaci podatków, zatem sami sobie pomagamy. Dodatkowo, inwestując w rynek pracy w Bielsku Podlaskim wyrzucamy pieniądze w błoto. Większość tematów realizowanych przez POLBUD na wschodzie przynosiła ogromne straty spowodowane przede wszystkim nieudolnością pracowników i zarządu. Nie to co Warszawa - zawsze na plusie!

XXX

Drogi Szeryfie jak widzę to umiesz tylko pisać głupoty i obrażać ludzi...także nie będę sprowadzał się do twego poziomu intelektualnego ponieważ w myśl starej zasady (Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem)A tak na marginesie to nie ja skasowałem mój post dotyczący ewentualnych szkoleń w PUP i wypowiedzi pani kierownik dla Kuriera Porannego jak dobrze się zaopiekują pracownikami Polbudu,tylko zostało to uczynione bez mej wiedzy i zgody!!!widocznie ktoś ma długie ręce i umie bronic swego stanowiska i umie uniknąć odpowiedzialności na forum publicznym za swe rzucone na wiatr słowa.Bo jak wszyscy wiem to PUP w Bielsku to raczej nie znajduje zatrudnienia...

THE END

Dziś pojawił się komunikat na stronie Polbudu o ogłoszeniu upadłości wraz z odpisem Postanowienia o upadłości firmy Polbud S.A. Sądu Rejonowego w Białymstoku.

szeryf

twardziel Płaczka pod nickiem XXX skasował swojego posta:) powyższa moja wypowiedź jest odezwą na płaczliwy ton jego roszczeń do powiatowego Urzędu Pracy w Bielsku Podlaskim. Rozumiem obawy ludzi z biura, przez cały zły okres h.ja robiliście w firmie a kasę porządna trzepaliście, i co?? I teraz pracy na rynku dla was niema:P

szeryf

szukaj chłopcze pracy zamiast płakać, ze nikt nic Tobie nie da!!!

działajcie panowie

pozdro dla działu amelinium

dziobak25cm

zostaną tylko świetne wspomnienia:) AMELINIUM RZONDZI!!!:D

THE END

Ogłoszenie ze strony Sądu Rejonowego w Białymstoku z dnia 14.05.2014 Postępowanie w sprawie o sygnaturze VIII GU 7/14 Postanowieniem z dnia 14 maja 2014 roku w sprawie sygn. akt VIII GU 7/14 Sąd Rejonowy w Białymstoku w sprawie z wniosku wierzyciela Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy z udziałem dłużnika POLBUD S.A. w Bielsku Podlaskim o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku dłużnika oraz w sprawie z wniosku dłużnika POLBUD S.A. w Bielsku Podlaskim o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu: - ogłosił upadłość obejmującą likwidację majątku dłużnika POLBUD S.A. w Bielsku Podlaskim, - wezwał wierzycieli upadłego, aby w terminie 3 (trzech) miesięcy od dnia obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym zgłosili swoje wierzytelności sędziemu – komisarzowi, - wezwał osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomości należącej do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia w terminie 3 (trzech) miesięcy od dnia obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym, - oddalił wniosek dłużnika o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu.

dobra wróżka

To możesz teraz do funduszu świadczeń uderzyć bo sąd przyjął wniosek o upadłość wczoraj. Pozdrawiam

polbud

(usunięte przez administratora) nie polecam współpracy !!!!!!

bolek_z_budowy

Utworzyliśmy NAFIBUD S.A. dając naszym partnerom do dyspozycji doświadczenie zebrane w wielu firmach, we współpracy z największymi polskimi developerami. Opieramy się na praktyce w kreowaniu strategii dobrze dziś prosperujących firm. Bogate doświadczenie w realizacji inwestycji infrastrukturalnych finansowanych ze środków publicznych, pozwala nam kierować ofertę do wszystkich, którzy planują inwestycje w zakresie budownictwa kubaturowego a szczególnie budowę, rozbudowę lub remont: obiektów służby zdrowia, biurowców, hal magazynowych, obiektów sportowych, innych obiektów użyteczności publicznej i administracji państwowej budynków mieszkalnych. Zapewniamy najwyższy poziom wiedzy i doświadczenia, gwarantując terminową realizację zadań przy równoczesnym zachowaniu oczekiwanych standardów i stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych w budownictwie. Zapewniamy również pomoc w optymalizacji rozwiązań projektowych przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności i wyglądu wnoszonych obiektów a jednocześnie pozwalających znacznie obniżyć pierwotnie planowane koszty budowy

osiołek
@bolek_z_budowy

Ta "optymalizacja" kosztów budowy to niepłacenie podwykonawcom i pracownikom, niedotrzymywanie terminów oddania obiektów do użytku - doświadczenie zdobyte w firmie Polbud - BEZCENNE!

@bolek_z_budowy

Przeczytałem i długo się śmiałem.

nic_śmiesznego
@ja

Dzisiaj 15 maja 2014 r Sąd Rejonowy w Białymstoku ogłosił upadłość likwidacyjną Polbudu w Bielsku Podlaskim. Nic dziwnego, że kierownictwo zwiało wcześniej do NAFIBUDu S.A.

więcej_info

Nazwa firmy:NAFIBUD S.A. Nazwa pełna:NAFIBUD S.A. Forma prawna:spółka akcyjna NIP:5432181896 KRS:0000502097 REGON:200841845 Adres rejestrowy:Tadeusz Kościuszki 10/7, 17-100 Bielsk Podlaski Rok rozpoczęcia działalności:2014 Kategoria: Budownictwo i Nieruchomości Usługi budowlane Roboty budowlane Rodzaj działalności:producent, usługodawca Obszar działania:lubelskie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie Liczba pracowników:2-9 osób Obrót roczny:5-40 mln zł

Zostaw merytoryczną opinię o Polbud S.A. Bielsk Podlaski - Bielsk Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polbud S.A. Bielsk Podlaski?

Kandydaci do pracy w Polbud S.A. Bielsk Podlaski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polbud S.A. Bielsk Podlaski