Opinie o Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A. w Łambinowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A. w Łambinowice

Tatiana Nowy wpis

Hej, czy moglibyście mi opisać biuro i ogólną atmosferę? Znalazłam na stronie ofertę dla referenta do działu technicznego. Myślę, że będę aplikować, zwłaszcza ze jakieś specjalne doświadczenie nie jest zbytnio wymagane

Ile w tym roku zarabia spawacz? Na TIGa jest teraz wystawiona oferta na a stronie firmowej, niestety wynagrodzenie nie jest w niej bezpośrednio wskazane. Ze dwa lata temu podkreślano, że o podwyżkach można pomarzyć, czy do dziś to jeszcze w ogóle aktualne?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Tokarz w Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

pracownik Celpy

Nic się nie martw. Zatrudnią Cię na okres próbny, na najniższym wynagrodzeniu. A jak się nie sprawdzisz, to nie przedłużą. Jeśli chodzi o rozmowę, to: "gdzie Pan pracował i co potrafi", nic więcej.

Lidia Nowy wpis
@pracownik Celpy

No to trzeba tym bardziej się dobrze przygotować na rozmowę jeśli pada jedno pytanie, warto się jakoś chyba wyróżnić? ;) No ale wysokość wynagrodzenia nie brzmi już tak satysfakcjonująco, gdyby była szansa na podwyżki to byś to raczej napisał?

pracownik Celpy Nowy wpis
@Lidia

oj, Lidia. Podwyżka w Celpie? Chyba, że zostaniesz zatrudniona przy Dyrektorze jeżeli oczywiście jesteś młoda i będziesz tańczyć, jak on zagra

Na jakie wsparcie w Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Mario

Jak dziewczyna dyrektora zaciąży to na pewno będzie mogła liczyć na ich przestrzeganie

Ciekawy
@Mario

:-)

anty
@Mario

Uprzejmie informuję,iż nie jestem pracownikiem tej firmy,ale dużo się słyszało o niej ,a jeśli ludzie coś mówią ,i to nie jedna osoba,tylko parenaście to jednak nie może być to kłamstwem,więc musi być coś na rzeczy. Więc aby nie było,że jestem pracownikiem to może zaznaczę status byłego pracownika albo kandydata,szkoda,że nie można zaznaczyć jako osoba przeglądająca opinie itp ale aby innych nie wprowadzać w błąd,że pracuję w tej firmie. Pozdrawiam wszystkich przeglądających tą stronę,można dużo wynieść z niej i dowiedzieć czegoś więcej na temat danej firmy od pracowników albo byłych czy jest polecana czy jednak omijać z daleka.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Hexagon

Polecam Celpe.Może też że przez lata które tu spędziłem mam parę pozytywów.Jeśli jesteś młodym pracownikiem i chcesz po szkole nabrać ogłady,doświdczenia w zakresie pracy w brygadzie to tak.

Lidia

No ale to chyba nie jedyna umiejętność, którą można stąd wynieść? I nawet jak już to rozumiem, że po pracy? Dużo ludzie się integrują tutaj?

Czy w firmie Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Nick1

Niema szkoleń. Dla nich to pojęcie obce. Z miłą chęcią ciebie przyjmą za najniższą krajową mówiąc że ciebie wyszkola. Dla młodego człowieka jest to odpowiednie Ale nie dla osoby która ma rodzinę na utrzymaniu. Niema też możliwości awansu.

@Nick1

Brak szkoleń jest niedogodnością, ale zapewne pracując można nabrać doświadczenia i dużo się nauczyć. Wspominasz o niskiej pensji. Czy są premie lub inne benefity, które mogą ją podwyższyć?

Nick1
@Adam

Pracując Na hali tak. Są premie dla niektórych.

Gall Anonim nr 2

Gall Anonim ma w zupełności rację. Brawo!!! Szczera wypowiedź. Co do Zarządu, wszystko się zgadza. Nic dodać - nic ująć...

Gal Anonim

Pracowałem w Celpie i jeśli chodzi o zarobki to są niewielkie. Pracownicy są są świetni i na każdego można zawsze liczyć. Szef produkcji jest normalny i można z nim uzgodnić dużo, dyrektor techniczny dużo krzyczy i nic nie robi, wice prezes też ma głowę na karku i można z nim pogadać jak z człowiekiem bo zaczynał jak każdy stary pracownik Celpy na hali produkcji. Natomiast obecny Prezes nie ma całkowicie pojęcia o pracy zakładu, podejmuje chaotyczne decyzje często wbrew logice. Często za niepowodzenia obwinia swoich podwładnych natomiast każdy sukces jest tylko i wyłącznie jego. Prezes potrafi kłamać patrząc prosto w oczy. Co do płacenia to kiedyś były ciężkie czasy i były płacone wypłaty w ratach ale te czasy dawno minęły. Najsmutniejsze jest to, że jeśli starzy i doświadczeni pracownicy odejdą na ich miejsce na tej stawce nikt nie przyjdzie do pracy więc dni Celpy są juz policzone...

Do Fana CELPY: jak Ci tam tak źle, to dlaczego jeszcze pracujesz w CELPIE? Napisałeś: "najgorszy zakład" to w ilu już pracowałeś, sądząc, że najgorszy? Wracaj do tego lepszego a będzie Ci lepiej. Dziwne i nie prawdziwe słowa "nie płacą ludziom", z tego co wiem, wypłata jest co miesiąc, a kto chce to nieźle zarobi.

Fan Celpy

Witam jestem pracownikiem celpy Lambinowice i mam jedno do powiedzenia najgorszy zakład szefostwo nic nie robi cały dzień tylko siedzą i pierdzą w stołek nie przestrzega tam się zasad BHP a co dopiero jak jest wypłata nie płacą ludziom

SF0815
@Fan Celpy

Nie narzekaj na szefa swego, mozesz miec gorszego!

Słowa kojarzące się z Łambinowicka Fabryka Maszyn "CELPA" S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..bardzo dobry. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .uczciwi.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Łambinowicka Fabryka Maszyn "CELPA" S.A: Najbardziej nie podobało mi się w Łambinowicka Fabryka Maszyn "CELPA" S.A:

Zostaw merytoryczną opinię o Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A. - Łambinowice

• Jak się pracuje w Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A.?

Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A.
1.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Fabryczna 3
    48-316 Łambinowice

Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A.