Opinie o Dominik smółka w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dominik smółka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dominik smółka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik smółka w Rybnik

Daria Nowy wpis

Udało się przetrwać czas lockdownu, jak teraz się pracuje, może potrzebujecie pracownika?

gienio Nowy wpis

Witam. Zadzwonili dzisiaj do mnie z firmy Dominik smółka i zaprosili w poniedziałek na rozmowę w sprawie pracy. Jak teraz tam się pracuje? Chciałem dowiedzieć się czegoś więcej zanim pójdę tam. Ile średnio miesięcznie się zarabia i jaki warunki oferują? Chodzi mi o to jaką dają umowę, jak jest z socjalem itp.?

oooo Nowy wpis

ludzie rozgłoscie żeby nikt nie wysyłał zadnych pieniedzy za oferowana prace ja czekam juz od 26 czerwca i nic (usunięte przez administratora) nawet tel.nie odbiera no ale jakos zaczał odpisywac na email.

ooo Nowy wpis

on sie z nas teraz wszystkich smieje mi napisał ze teraz jeszcze po 200 zł mozemy mu powysyłac i bedzie ok

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dominik smółka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
mdc

hmm... a jest moze osoba, ktora czeka juz dluzej niz tydzien na te dokumenty, ktore mial wyslac? zeby bylo pewne,ze to oszustwo? sama wyslalam pieniadze wczoraj i mam bardzo mieszane uczucia,,,.

to jest oszustwo , naciaga ludzi na 6 pln

ania

Pati - 2012-07-05 13:52:45 Cześć my jesteśmy ze śląska jest nas 8 osób i wybieramy się turnus 16 lipca ale 9 lipca jedzie znajoma więc dowiemy się czegoś więcej jeśli oczywiście dojdzie do skutku...a co macie już umowy? bo operujecie datami wyjazdu piszcie co i jak

razer

Nie miejcie nadziei , bo ten koleś to [usunięte przez moderatora] . Oszukał wiele osób, nic nie dojdzie , żadna umowa... chciał wyzyskać po 6 zł o dużej ilości osób i tyle.. ;/

Pati

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik smółka - Rybnik