Opinie o Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o. w Jasin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o. w Jasin

Administrator Nowy wpis

W Swarzędz Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Koordynator. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

vulcan Nowy wpis
Klient

Ciekawe czy jak wróci ukrainka to sprawa trafi na Policję?

Gosc Nowy wpis
Klient
@vulcan

Co za wydarzenie miało miejsce w Post Luchtkanalen, ze musi interweniować Policja? Jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Polecacie tego pracodawcę?

Tymek Nowy wpis

Świetna firma a przy tym dobry pracodawca, zasługuje na taka opinię, polecam!!

Co sądzicie o poziomie wynagrodzenia w Post Luchtkanalen Polska Sp. Z o.o.? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Pracownik od 2 lat
@Administrator

Od pewnego czasu kasa na produkcji poszła do góry. Atmosfera ok - robić trzeba ale dobrze płaca. Premie na wakacje, swieta są wiec ja nie narzekam.

Aleksandra
@Pracownik od 2 lat

Od Twojej aktywności na forum minęło już wiele czasu, a więc można przypuszczać, że w Post Luchtkanalen zarobki jeszcze bardziej mogły pójść w górę. Fajnie też, iż można tam liczyć na premie. A czy tak samo rzecz ma się, jeśli chodzi o dodatki pozapłacowe? Macie jakieś?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Koordynator BIM?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wojciech

@Nieważne Na jakie temat nikt nic nie wiedział? Nie mnie to oceniać, jednak powiedz mi, proszę, jak myślisz. Sądzisz, że jest to wina bezpośrednio firmy Post Luchtkanalen, czy bardziej agencji zatrudnienia przez którą podpisałaś umowę?

Nieważne

Zatrudniłam się przez agencję. Podpisałam umowę. Przyszłam do pracy. Tam się okazało, że nikt nic nie wie. Po 30min oczekiwania dowiedziałam się, że zrezygnowali z rekrutacji (mimo iż umowę miałam już podpisana), bo pracownik przyprowadził znajomą. Podobno w piatek dzwonili do agencji. Z tym, ze agencja przekazała mi, ze pierwszy dzien pracy zostanie tylko przesunięty z poniedzialku na wtorek. Taką informacje dostali. Ludzie są niekompetentni. Nie polecam, przez nich straciłam możliwość zatrudnienia w innej firmie.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Post Luchtkanalen Polska Sp. Z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

szukampracy

Znalazłem ogłoszenie do pracy w Postluchtkanalen, na stanowisko aystent technologa, jakie zarobki i praca wogole mniej wiecej? Bo nie weim czy wyslać cv bo trochę daleko tam mam, więc nie wiem jak z dojazdem ale z opisu ogłoszenia wydaje się prosta praca nawet.

nie dam się oszukać

firma dno po całości!!! majster Paweł nie mam nic do niego spoko typek co potrzebujesz załatwi jeśli może... ludzie na hali produkcyjnej baja każdy miły i pomocny jeśli sam pokażesz że chcesz z nimi żyć ale kieras Adam oszust kłamca !!! obieca pierw dobre siano a potem kłamie ci prosto w oczy że nie pamięta tego co ci mówił dno żenada jak można oklamywac ludzi których się zatrudnia kompletne dno odradzam za 1600 netto jest pracy pelno na 1 zmianę z możliwość nadgodzin do 2000 po 8h dziennie a nie 9 na 2 zmiany . POLECAM LUDZI KTÓRZY TAM PRACUJĄ JEŚLI NIE ZALEŻY CI NA ZAROBKACH TYLKO NA PRACY W MIŁEJ ATMOSFERZE TO TAM Ż TYMI OSOBAMI . POZDRAWIAM

nie dam się oszukać

matol

corka rybaka ..... mazura z mazur , w pelni zgadzam sie z przedmowczynia

Jasin

Post Luchtkanalen Polska Sp. Z.o.o. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Szef Holender, zatrudnia ludzi, których potem sobie zwalnia, (w Holandii pewnie łatwiej o pracę) posuwając się nawet do fingowania powodu. Zatrudnia ludzi ambitnych z wysokimi kwalifikacjami, na bardzo marne stanowisko z marnymi zarobkami i brakiem możliwości rozwoju. Skarbówka, PIP to stali goście. Rotacja duża, mimo że firma zatrudnia ok 10 osób biurowych. Marne zarobki, brak możliwości rozwoju. Oczywiście każdy może sam się przekonać o zasadności opinii, jednak lepiej ubezpieczyć się w oszczędności, w razie czego. Dobra praca dla ludzi od razu po studiach, jako pierwsza praca (gdy jeszcze utrzymują rodzice i się nie ma kredytu, i dostaje się pierwsze lekcje życia w kapitalizmie, i rynku pracodawcy), na pewno nie docelowa i nie dla ludzi z ambicjami, doświadczeniem zawodowym, nie dla ludzi dojrzałych zawodowo. Atmosfera pracy, zadowalająca, jeżeli się pominie fakt, że w każdej chwili można wylecieć, praca w sztywnych ramach czasowych, bez nadgodzin. Zajęcia też sztywne.

Zostaw merytoryczną opinię o Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o. - Jasin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o.