Post Luchtkanalen Polska Sp. Z o.o.

Jasin

Opinie o Post Luchtkanalen Polska Sp. Z o.o.

nie dam się oszukać

firma dno po całości!!! majster Paweł nie mam nic do niego spoko typek co potrzebujesz załatwi jeśli może... ludzie na hali produkcyjnej baja każdy miły i pomocny jeśli sam pokażesz że chcesz z nimi żyć ale kieras Adam oszust kłamca !!! obieca pierw dobre siano a potem kłamie ci prosto w oczy że nie pamięta tego co ci mówił dno żenada jak można oklamywac ludzi których się zatrudnia kompletne dno odradzam za 1600 netto jest pracy pelno na 1 zmianę z możliwość nadgodzin do 2000 po 8h dziennie a nie 9 na 2 zmiany . POLECAM LUDZI KTÓRZY TAM PRACUJĄ JEŚLI NIE ZALEŻY CI NA ZAROBKACH TYLKO NA PRACY W MIŁEJ ATMOSFERZE TO TAM Ż TYMI OSOBAMI . POZDRAWIAM

nie dam się oszukać

matol

corka rybaka ..... mazura z mazur , w pelni zgadzam sie z przedmowczynia

Jasin

Post Luchtkanalen Polska Sp. Z.o.o. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Szef Holender, zatrudnia ludzi, których potem sobie zwalnia, (w Holandii pewnie łatwiej o pracę) posuwając się nawet do fingowania powodu. Zatrudnia ludzi ambitnych z wysokimi kwalifikacjami, na bardzo marne stanowisko z marnymi zarobkami i brakiem możliwości rozwoju. Skarbówka, PIP to stali goście. Rotacja duża, mimo że firma zatrudnia ok 10 osób biurowych. Marne zarobki, brak możliwości rozwoju. Oczywiście każdy może sam się przekonać o zasadności opinii, jednak lepiej ubezpieczyć się w oszczędności, w razie czego. Dobra praca dla ludzi od razu po studiach, jako pierwsza praca (gdy jeszcze utrzymują rodzice i się nie ma kredytu, i dostaje się pierwsze lekcje życia w kapitalizmie, i rynku pracodawcy), na pewno nie docelowa i nie dla ludzi z ambicjami, doświadczeniem zawodowym, nie dla ludzi dojrzałych zawodowo. Atmosfera pracy, zadowalająca, jeżeli się pominie fakt, że w każdej chwili można wylecieć, praca w sztywnych ramach czasowych, bez nadgodzin. Zajęcia też sztywne.

Zostaw opinię o Post Luchtkanalen Polska Sp. Z o.o. - Jasin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Post Luchtkanalen Polska Sp. Z o.o.