Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o.

Jasin

Opinie o Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Post Luchtkanalen Polska Sp. Z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

szukampracy

Znalazłem ogłoszenie do pracy w Postluchtkanalen, na stanowisko aystent technologa, jakie zarobki i praca wogole mniej wiecej? Bo nie weim czy wyslać cv bo trochę daleko tam mam, więc nie wiem jak z dojazdem ale z opisu ogłoszenia wydaje się prosta praca nawet.

Co sądzicie o poziomie wynagrodzenia w Post Luchtkanalen Polska Sp. Z o.o.? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

nie dam się oszukać

firma dno po całości!!! majster Paweł nie mam nic do niego spoko typek co potrzebujesz załatwi jeśli może... ludzie na hali produkcyjnej baja każdy miły i pomocny jeśli sam pokażesz że chcesz z nimi żyć ale kieras Adam oszust kłamca !!! obieca pierw dobre siano a potem kłamie ci prosto w oczy że nie pamięta tego co ci mówił dno żenada jak można oklamywac ludzi których się zatrudnia kompletne dno odradzam za 1600 netto jest pracy pelno na 1 zmianę z możliwość nadgodzin do 2000 po 8h dziennie a nie 9 na 2 zmiany . POLECAM LUDZI KTÓRZY TAM PRACUJĄ JEŚLI NIE ZALEŻY CI NA ZAROBKACH TYLKO NA PRACY W MIŁEJ ATMOSFERZE TO TAM Ż TYMI OSOBAMI . POZDRAWIAM

nie dam się oszukać

matol

corka rybaka ..... mazura z mazur , w pelni zgadzam sie z przedmowczynia

Jasin

Post Luchtkanalen Polska Sp. Z.o.o. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Szef Holender, zatrudnia ludzi, których potem sobie zwalnia, (w Holandii pewnie łatwiej o pracę) posuwając się nawet do fingowania powodu. Zatrudnia ludzi ambitnych z wysokimi kwalifikacjami, na bardzo marne stanowisko z marnymi zarobkami i brakiem możliwości rozwoju. Skarbówka, PIP to stali goście. Rotacja duża, mimo że firma zatrudnia ok 10 osób biurowych. Marne zarobki, brak możliwości rozwoju. Oczywiście każdy może sam się przekonać o zasadności opinii, jednak lepiej ubezpieczyć się w oszczędności, w razie czego. Dobra praca dla ludzi od razu po studiach, jako pierwsza praca (gdy jeszcze utrzymują rodzice i się nie ma kredytu, i dostaje się pierwsze lekcje życia w kapitalizmie, i rynku pracodawcy), na pewno nie docelowa i nie dla ludzi z ambicjami, doświadczeniem zawodowym, nie dla ludzi dojrzałych zawodowo. Atmosfera pracy, zadowalająca, jeżeli się pominie fakt, że w każdej chwili można wylecieć, praca w sztywnych ramach czasowych, bez nadgodzin. Zajęcia też sztywne.

Zostaw opinię o Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o. - Jasin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o.