Opinie o Wesstron

użytkownik zarejestrowany

@work, żaden komentarz zamieszczany na portu, nie może zostać od tak usunięty. Każda opinia jest weryfikowana przez administratora, komentarze zarówno pozytywne jak i negatywne, mają na forum prawo pozostać. Jedyna sytuacja, w której komentarz może zostać usunięty, to taka, w której narusza on regulamin serwisu, dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin.

Work

Przykre jest to, że poprzednie wpisy te negatywne, po części prawdziwie są usuwane. Nie świadczy to dobrze o firmie.

użytkownik zarejestrowany

Dobrze, że pracownicy mogą przeczytać na forum informacje bezpośrednio od pracodawcy @MichałTubielewicz od dawna, jednak żadne aktualne informacje się nie pojawiały. Czy osoby zainteresowane pracą mogą liczyć na jakąś rekrutację?

Wesstron
pracodawca

Witamy

Nasza firma poszukuje osób do pracy na produkcji.

Skontaktuj się z Nami za pomocą poczty elektronicznej:

marketing@wesstron.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenia

Pozdrawiamy.

Wesstron
pracodawca

Witamy.
Nasza firma poszukuje osób do pracy fizycznej na magazynie.
Prosimy kontaktować się przez pocztę elektorniczną:
marketing@wesstron.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy.

użytkownik zarejestrowany

Zastanawiasz się nad praca w Wesstron? Informacje o aktualnej rekrutacji znajdziesz w zakładce Praca dla nas: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,853181,0,0,praca_dla_nas

Michał Tubielewicz

Witam, Dziękuję za komentarz. Wysoka jakość obsługi klientów jest dla firmy Wesstron priorytetem. W związku z informacjami, które zostały przedstawione w komentarzu zachęcam do kontaktu z biurem obsługi klienta. Informacje o numerach telefonów oraz adresach e-mail znajdą Państwo na stronie internetowej.

Ann

Myślę, że ludzie którzy nie udzielają konkretnych informacji nie mają zbyt dużej wiedzy o firmie albo piszą tylko po to, aby zaszkodzić. Miałam niewielką styczność z tą firmą i atmosfera jest naprawdę przyjemna! Nie wiem jak to jest w osobnych gronach, ale tak to uśmiechy, żarty i pozytywna energia.

niunius

generalnie w wesstronie płaca kiepsko a wymagja duzp!

Morata
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o wesstronie? Jak wygląda atmosfera, warunki finansowe -to mnie najbardziej interesuje.

Zostaw opinię o Wesstron - Dobrcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wesstron