Opinie o PHU TADYCH w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PHU TADYCH. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PHU TADYCH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU TADYCH w Poznań

Jakie narzędzia pracy zapewnia PHU TADYCH? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Oli Nowy wpis

Z tego co pamiętam, ziomki ze sprzedaży mieli telefony zabierać do domu, żeby odbierać telefony od klientów. Nie wiem czy na weekend też brali. Ponoć szefo ich nawet jakoś sprawdzał, czy odbierają... XD

Ilona Nowy wpis

cześć wam, opinii widzę, że od lat nie było a ja właśnie chciałam się o lokalizację firmy podpytać. wszystko w sieci teraz wskazuje na Swarzędz... Przenieśli się czy coś le patrzę? Jeśli tak to kiedy i dlaczego? Pracownicy także przeszli?

Peterson Nowy wpis
@Ilona

Firma w 2015 przeniosła się do Swarzędza na Kościuszki 32. Dane z GoWorka są mega nieaktualne.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w PHU TADYCH?

Toiowo

Najbardziej preferowany to żaden.

Radosław

No to konkurencja działa na forum! Firma dobrze sobie radzi, zdobywa coraz lepsze opinie jest dobrym pracodawcą to przeszkadza?

Skubi
@Radosław

Jaka konkurencja? Tadzik jest bezkonkurencyjny! Mało która firma działa na tym poziomie;)

Fake news
@Radosław

Nie wlewaj sobie! Tadych to nie konkurencją. Ttrzymajcie się robaczki:)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PHU TADYCH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KAM

Pamiętaj nikt nie obieca Ci więcej niż Tadzik:)

Stasiu

Niestety pracowałem, nie polece tego miejsca! Chyba, że dla początkujących żeby zrozumieli jakie firmy omijać. To taka "prywacizna" z lat 90. Jak ktoś oglądał kabaret malina i sp młotpol to skuma;)

Czy w PHU TADYCH są szkolenia zewnętrzne?

Ulana

Tak są wychodzimy na zewnątrz przed firmę i tadzio opowiada jakie to wspaniałe najlepsze i bezkonkurencyjne kibelki sprzedajemy:)

Janusz

gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność):) to może w ogłoszeniu o prace napisać tylko Tadzik:) Tłumy ale to tłumy zabijają się o posade:) Polska to a normalny kraj jeśli Taka firma jeszcze istnieje, i to nie hejt tylko stwierdzenie faktu.

Patryk

Czy trzeba znać jakieś języki?

Łysy
@Patryk

Polski

Komar
@Patryk

Tak trzeba język Beduinów.

On

@Tadzik a czemu? Jesteś pracownikiem tego miejsca?

Karol

Tak sporadycznie bywacie na tym wątku i zastanawiam się dlaczego? Warto aplikować?

Tadzik
@Karol

Zaaplikuj sobie lepiej setke.

Czy rozmowa rekrutacyjna w PHU TADYCH odbywa się również w języku angielskim?

Ethuath

Nie.

Darek

Mogę odpowiedzieć na kilka pytań... Byłem na rozmowie w firmie Tadych i czas spędzony rozmawiając z właścicielem firmy uważam za stracony. Sposób monitorowania pracownika zatrudnionego na stanowisko PH podchodzi pod inwigilacje - oczywiście rozumiem, że na pieniążki trzeba odpowiednio zapracować ale sposób raportowania jest co najmniej śmieszny, a mianowicie: - raportujemy gdzie mamy zamiar jechać w następnym tygodniu oraz po co tam jedziemy (np. przedstawienie oferty, popieścić klienta), - raportujemy przebieg rozmów z poprzedniego tygodnia, gdzie udało nam się zajechać a gdzie nie (oraz dlaczego), - jeden dzień w tygodniu (czy też w miesiącu) jest dniem biurowym a więc raportujemy co będziemy robili w danym dniu, - kolejny raport dotyczy co z zaplanowanego dnia biurowego udało nam się wykonać. (usunięte przez administratora) System prowizji - tutaj Właściciel nie chciał powiedzieć "ile" trzeba sprzedać aby wypracować "jakąś" prowizje. Zapewne dowiecie się tego po przejściu okresu próbnego :) Dla człowieka szukającego pewnej stabilności w życiu zawodowym warunki są nie do przyjęcia, aczkolwiek zapewne znajdą się ryzykanci skłonni podpisać umowę - Właściciel cudownie opowiada o jego wizji handlu, o tym jaki to prestiż pracować na tym stanowisku oraz o tym, że można zarobić spore pieniądze. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Karol
@Darek

Cały tadzio. Wieczny tani bajer.

Olek

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca, nie rozumiem kto tu pisze?

Pcyk
@Olek

To zachęcam do skorzystania z porady laryngologa, bo może to słyszenie dobrych opini to początek jakiejś choroby słuchu pewnie przez to jak arek dusi kota

Tobi
@Olek

Jeśli tak mówisz to pewnie tak jest. Jeśli tam pracujesz i jesteś zadowolony to pracuj. A

Patrycja

@Pcyk a czy mógłbyś napisać nam coś więcej na temat Twojej opinii odnośnie PHU TADYCH jako miejsca zatrudnienia? Jesteś aktualnym lub byłym pracownikiem? Jeśli masz konkretne informacje na temat tego jak się tam pracuje, to zachęcam, abyś się nimi podzielił na forum. Wszelkie merytoryczne wpisy z pierwszej ręki są istotną wskazówką dla osób zainteresowanych pracą w danej firmie.

Patrycja

@Olek, czy mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami tego forum źródłem informacji o firmie PHU TADYCH jako dobrym pracodawcy? Czy jest to dla Ciebie wiarygodne źródło? Dla osób, które chciałyby podjąć pracę w tej firmie, każda dobra opinia będzie potwierdzeniem intuicyjnie dokonanego właściwego wyboru

Widać, że mamy cud gospodarczy jak takie jeszcze istnieją

Patrycja

Czy mogłabym Was poprosić o pozostawianie tylko konkretnych i merytorycznych opinii o PHU TADYCH jako pracodawcy? Rzetelne komentarze pochodzące bezpośrednio od osób zatrudnionych sprawią, że to forum będzie ważnym źródłem informacji dla osób, które chciałyby się w tej firmie zatrudnić.

Wiejskiełazienki.pl

Tadziu wypowiedz sie jak tam ta twoja korporacja tadych international swarzędz. Słyszałem że cie magazynier w bambuko zrobił.

Patrycja

@teterete, może Ty napiszesz napisz obecnie wygląda sytuacja w firmie? Od dawna nikt nie napisał nic sensownego w temacie zatrudnień czy atmosfery jaka panuje w PHU TADYCH, posiadasz jakieś informacje jak aktualnie wygląda ich sytuacja na rynku?

popekroztropek
@Patrycja

smród, kiła, mogiła i on wielki szef z audi... ale samochód kultury nie zastąpi ani małomiasteczkowego światopoglądu.

tosiek
@Patrycja

jak zawsze marnie tylko tyle że kibelka w biurze szefa szefów już nie ma i dobrze zapachy wydobywające się zza pleców już go nie będą otumaniać jak kiedyś i może lepiej zacznie traktować pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU TADYCH - Poznań

• Jak się pracuje w PHU TADYCH?

Zobacz opinie na temat firmy PHU TADYCH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PHU TADYCH
2.7/5 Na podstawie 40 ocen.
  • ul. gen. Józefa Bema 35
    62-020 Poznań