Opinie o PHU TADYCH w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PHU TADYCH. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PHU TADYCH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU TADYCH w Poznań

tadych internacional za rogiem

Chciałbym dostać tam robotę przynajmniej bym się rozwinął(jak papier toaletowy) i dorobił(garba).

Patrycja

@pati, czasami dochodzi do sytuacji, w których dochodzi do usuwania wpisów, dzieje się to w przypadku gdy opinia łamie postanowienia regulaminu. Możesz zapoznać się z nim na stronie gowork.pl Komentarze dodawane przez użytkowników forum są cenne, ale nie mogą być obraźliwe, naruszać czyjegoś dobrego imienia, zawierać słów wulgarnych.

pati

Usuwają opinie

teterete

endo a co tam należy chociaż do rzeczy lepszych??? co tam u tadicha słychać

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PHU TADYCH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
endo

niby tak, ale pytanie czy firma zrobi coś w końcu ze swoją "wizytówką" w sieci, bo ta do najlepszych nie należy @kij

ArekiUlaToBandaCiula

Miałem okazję współpracować z tą firmą na szczęście nie długo ,powiem tak... towar przyjeżdżał zniszczony ,jeżeli chodziło o reklamację to Tyłkiem się odwracali do klienta...Jeżeli zatrudnicie się i będziecie kojarzeni z firmą Tadych.. nikt was już nie zatrudni... a właściciele powinni ulice zamiatać!!! i to śpiewająco...Ps. Arek nie dzwoń do klientów ,że jak za uszkodzony towar nie zapłacą to im telewizor z domu zabierzesz...Jak Cie nie stać to weź na Raty ;)

jaja

tak 15 na rękę to mało słyszałem, że nawet 25 plus premię można tam zarobić i nie trzeba wcale rękawów sobie wyrywać. jeśli by prowadzili jakąś rekrutację to na miejscu osoby, która tam się chce zatrudnić to bym nawet hasło rzucił, że przyjdę na darmowy staż bo warto, po np. 3 miesiącach można pracować w perspektywicznym przedsiębiorstwie które ma zapędy na korporację i to bez żartów.

jaja

miko jeśli ty płaciłeś w jakiejś firmie za paliwo zużyte w celach służbowych to chętnie Cię zatrudnię i dam auto tylko paliwo będziesz musiał sobie sam zalewać ok, na koniec miesiąca zawsze możesz liczyć na to że cię pochwalę i powiem, że jesteś najlepszym pracownikiem:) więcej takich ludzi jak ty i w końcu będzie można się czegoś dorobić w tym naszym kraju.

jaja

tak każdy ją pozytywnie wspomina też tam miałem epizod ale jazda była bez trzymanki, najlepsze było berlingo trzymające się na dywanikach(ciekawe czy jeszc ze jeździ?) no i oczywiście ten skromny kibelek w którym jedyną wentylacją była przestrzeń niby biura w której siedział sam on szef szefów:) ale tak na miesiąc to bym tam wrócił i może jakiś film nakręcił typu "przygody u tadycha". Fajne było jak wydzielał kasę na paliwo po 3 stówy na tydzień gdzie jak twierdził trzeba dotrzeć wszędzie;) Jak czasami sobie pomyśle o pracy tam to przez 15 minut mam mega pompę

tata

tadych hehe ooo działo się tam, mam nadzieję, że oddzielił wc od pseudo biura bo te zapachy go otumaniały:)

haha

czy to tylko wykształcenie robi człowieka specjalistą w danej dziedzinie raczej nie, czy praca na poziomie specjalisty jest lekka? raczej też nie chyba mało które poważne zajęcie za jakie odbiera się przyzwoite pieniądze nie jest lekkie.

do i co to za płytkie podejście z zaściankowe podejście, że tylko o kasę chodzi... jak właściciele tego cyrku.Primo to brak poziomu w tej firmie a kasa za tę pracę to inna sprawa no i fakt umowy śmieciowe albo ich brak czyli na czarno. Gdzie są spełnione podstawowe przepisy bhp w tej pseudo firmie, brak socjalu stołówki szatni toalety. Podejście do pracownika żenujące, a vaty od paliwa itp to inna sprawa...

i-14.04-15

właściciel ma pecha, ze na samych marudnych, wiecznie niezadowolonych pracowników trafia, współczuję! ludzie, przecież pracować trzeba i nie przesadzjcie z tymi wymogami, bo myślicie, ze za rogiem stoi firma, wktórej za leżenie dadzą wam z cztery koła?!

o czym wy mówicie zaraz zjedzą tą rybke rekiny, primo niech kibel oddzielą od kanciapy właściciela bo wstyd

ilonka

ja też znam firmę z tego, ze się branżą sanitarną i faktycznie jak masz coś kupić w innym sklepie a u nich na allegro to ceny są inne, a produkt ten sam, wiec moim zdaniem naprwde warto. Tez jak ktoś jest starszy, a potrzebuje czegos to moż eu nich spokojnie kupić, bo i rabaty dają i czasem an raty też można wziąć.

hmm, jak się nie boisz to polecam tą firmę w końcu ktoś muś odwalać czarną robotę:) twój nowy "szef" będzie z Ciebie na pewno zadowolony:) Zadzwoń pewnie kogoś potrzebują jeśli jeszcze istnieją i nie zgasili światła. Określenie trochę dorobić idealnie pasuje do tej firmy, aha pamiętaj potrzeby załatwiaj w domu bo w sklepie za plecami będziesz mieć właściciela, który kontroluje i węszy(dosłownie):)

jaa

Najlepsze, że co jakiś czas(pewnie jak szukają pracowników) niektóde opinie są zgłaszane do moderacji oj nieładnie, nieładnie

toto

Tak powinni na początek oddzielić kanciape właściciela od wc

toja

Idz na 2 miechy ale tak tylko pościemniać, acha i tam nie trzeba starać się o pracę bo i tak co 3 miesiące kogoś potrzebują

toja

Socjal-brak Zarobki- marne Siedziba firmy nie pytaj (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PHU TADYCH - Poznań

• Jak się pracuje w PHU TADYCH?

Zobacz opinie na temat firmy PHU TADYCH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PHU TADYCH
2.7/5 Na podstawie 40 ocen.
  • ul. gen. Józefa Bema 35
    62-020 Poznań