ELEKTRA - K.I.A.E.i P. Tomasz Paliga - Wyszyńskiego 12c, 33100 Tarnów

Tarnów

Opinie o ELEKTRA - K.I.A.E.i P. Tomasz Paliga - Wyszyńskiego 12c, 33100 Tarnów

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w ELEKTRA - K.I.A.E.i P. Tomasz Paliga - Wyszyńskiego 12c, 33100 Tarnów? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Cezary

Dawno nie pisaliście. Czy tak dobrze jest w firmie?

molln kilka lat temu

Jeśli chodzi o molln...to wszystko tam jest ok ... oprócz pierdzielonej rodzinki dzwonniczej która tam okrada ludzi, kto był ten wie... jak spotkam kogoś z nich pluję w twarz bez pytania... (usunięte przez administratora), i BYLE SIĘ NAPIĆ NA KRZYWEGO

FatMan

problem z wypłacaniem pieniędzy kierownika nie interesuje nic bylem chory leżałem w szpitalu i od 2 miesięcy nie dostałem nawet 5 groszy ewidentnie nie liczą sie z człowiekiem mało tego po wyjściu ze szpitala i powrotu do zdrowia wróciłem do pracy gdzie na dzień dobry dostałem wypowiedzenie i taka właśnie jest firma elektra takiego dziadostwa nie widziałem dawno i na ta chwile nie pozostaje nic innego jak sad pracy i walka o swoje pieniadze

On

W Mólln jest oki tylko kierownik to nie kierownik raczej koordynator bo ma gówno do powiedzenia gra pod siebie.

Koleś
@On 02.08.2017 23:21

Widzę że ktoś napisał prawdę co się dzieje i to co widać i nic się nie zmieniło.Faktycznie praca w Molln jest ok ludzie też są w porządku ale nie wszyscy jest dużo sprzedawczyków i trzeba uważać a najwięcej jest tych którzy piją z przełożonymi.

mały tomuś

Znów szukają jeleni do pracy,bo udało się gdzieś wkręcić.Na krótką metę można z nimi pracować,oczywiście jeśli nie przeszkadza Ci niekompetencja tzw.Kierowników,włazidupstwo (ewenementem jest,że dwóch braci kierowników ,drze koty z trzecim kierownikiem i podkładają sobie świnie),czy wszechobecne donosicielstwo.Atmosfera w pracy super.Do tego dorzucić kanty przy wypłacie(minimalną dostaniesz,ale to co Ci obiecali ponad to,to będzie okrojone i wypłacone w nieokreślonym terminie),to masz obraz tej firmy.Imperium p.Paligi w większości budowane jest na przekrętach i to w stosunku do Państwa jak i swoich pracowników.Jeśli niewiele umiesz,nic się nie nauczysz,bo tu nie ma zwyczaju inwestowania w pracownika.Jeśli fach masz w ręku,szukaj gdzie indziej,bo dzisiaj rynek jest bardziej otwarty niż kilka dni temu.Jeszcze jedno,opinia ta zostanie szybko usunięta,bo właściciel nie znosi prawdy.On się jej boi.

Spa .A

Firma dno najlepiej jak byś ze swoimi narzędziami jechał i robił brak kompetentnych osób na odpowiednich stanowiskach nie wyplacalni nie polecam

time i'

ale o co ty się niby tak konkretnie prosisz że tego nie dostaniesz? masz jakieś konkretne argumenty czy tylko narzekasz?

PPp

Firma dno o wszystko trzeba się prosić i mają problem z wypłacalnościom

robert

UWAGA!!!!!NIE WYPŁACALNA FIRMA,

welkerr
@robert 03.05.2016 19:37

za co ci nie wypłacili.może cos żle wykonałe ś?

Dodo

Przeszedłem kilka firm i wierzcie mi, że w Elektrze nie jest źle. Swoje musisz zrobić, nikt Ci kasy za free nie kapnie, ale tu i w terminie i uczciwie. Atmosfera pracy - spoko, kierownicy - trochę do poprawki, ale można wytrzymać, muszą roboty pilnować

Tomek

Witam.prosze o opinie na temat oferty pracy firmy Elektra na stanowisko piaskarz , oczyszczacz konstrukcji.czy ktos pracowal przy tym w tej firmie.dziekuje .

Automatyk

Jeśli chcecie być popychadłem dla kierowników, którzy za grosz nie mają dla Ciebie szacunku to proszę bardzo. Pracowałem w kilku firmach ale ta bije wszystkie inne na głowę!. Firma nie ma kompletnie nic wspólnego z automatyką przemysłową chyba że hydraulikę, ślusarkę i ogólnie rzecz biorąc budowlankę można uznać za automatykę. Rodzinna atmosfera ? chyba rodzinna patologia. Szczerze współczuje wszystkim pracownikom których tam poznałem i którzy pracują pod dowództwem tych pseudo kierowników. Chciałem praktyk z zakresu automatyki, dostałem miotłę i mopa. Umowy na zlecenie nie płacą w terminie, zalegają z płatnościami parę tygodni. Szczerze radzę unikać tej firmy. Znalazłem inna rzetelną firmę i robię to co właśnie chciałem robić i co najważniejsze w zawodzie...

Anonim

Podobno w Infosterze lepiej płacą a atmosfera też jest dobra:)

M
@Anonim 31.01.2013 14:20

Infoster?! chyba nie wiesz co piszesz! Tam w ogóle nie płacą, a do pracy przychodzisz z własnymi narzędziami jak chcesz coś zrobić! Trzymajcie się z daleka od tej firmy.

P.D.

Miła atmosfera pracy. Można zdobyć sporo doświadczenia w branży automatyki przemysłowej. Wynagrodzenie - zależy od twoich umiejętności i zaangażowania. Żałuję że odszedłem.

Zostaw opinię o ELEKTRA - K.I.A.E.i P. Tomasz Paliga - Wyszyńskiego 12c, 33100 Tarnów - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTRA - K.I.A.E.i P. Tomasz Paliga - Wyszyńskiego 12c, 33100 Tarnów