M&J

Świdnica

Opinie o M&J

Anonim

Żadnego szacunku, ani poszanowania dla pracownika, wyzysk i nic więcej. Brak odzieży ochronnej - każdy pracownik musi się w nie sam zaopatrzyć, to samo tyczy się zimą przy minusowych temperaturach. A o gorących przysługujących posiłkach to można raczej zapomnieć. Prezes ma się za "boga" i jest skłonny do nadużywania wulgaryzmów.

wiola

troche nie zgodz sie ponieważ, oni nie rekrutuja do jednego miejsca tylko do kilku miasta w polsce wiec nie ma co od razu na nich naskakiwac tym bardziej, ze w kazdym miesiacie jest inaczej, poza tym inne sa rowniez warunki zatrunienia i inni ludzie,troche sie nie zgodze.

jaro

straszny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mizerna pensja

odradzam pracownikow zmieniaja jak rekawiczki ,nie maja dla ludzi poszanowania za ich prace ,traktowani sa jak tania sila robocza ,bo zarobki to jakis zart ,czasami wykonuje sie prace na paru stanowiskach za jedno wynagrodzenie i nie daj boze zeby ktos zachorowal od razu moze sie liczyc z tym ze go zwolnia,zostaja tylko \"wybrancy\"

Zostaw opinię o M&J - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M&J