Opinie o M&J BUD INVEST Sp. z o.o. EU Sp. Komandytowa w Kielce

M&J BUD INVEST Sp. z o.o. EU Sp. Komandytowa
2 23 22 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy M&J BUD INVEST Sp. z o.o. EU Sp. Komandytowa?

Pedro Nowy wpis

Spoko firma, dobry pracodawca!!

Tak2Nie

Operator

Tylko Proszę o rzetelną wypowiedź a nie Rozrzalonych pijaczkow KTÓRYCH firma pozwalniała.Pozdrawiam

roco Nowy wpis
@Operator

Proszę się nie pchać w pracę w tej firmie.Prokurent,właściciel czy jak go zwał obcina godziny wszech obecna inwigilacja.Nie polecam

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w M&J BUD INVEST Sp. z o.o. EU Sp. Komandytowa? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Operator

Chciałbym się Dowiedzieć Jakie warunki firma proponuje co do wyjazdu na Niemcy na ile można liczyć kasy.Jakie warunki mieszkaniowe czy opłaca się Wogule sobie głowę zawracać Pozdrawiam

Julita

@ol Czy udało Ci się znaleźć pracę w firmie M&J BUD SP.Z.O.O? Jeżeli tak, to możesz nam opowiedzieć jak pracodawca patrzy na kobiety, które starają się o pracę, jak ty, na budowie? Czy zadowalają Cię zaproponowane warunki zatrudnienia?

galeria victoria

gadałem normalny głosem to ona miała jakiś problem jadna bułka sera jadna z budynie i jednego poczka a ona mi pakuje bułka picowom jak mogłem być zadowolon jak nie słyszy jakie bułki kupuje!!! zrobiła to specalnie kobita z piekarni ma urojenie M&J wałbrzychu gdy byłem w wtorek w galeria victoria kupiłam bułki to ekspadedka powiedziała że się dre a była gucha i nie słyszała co muwie w piekarni m&j wałbrzych !!! zrobiła ze mnie wariata bo ma problemy z suchem

Tak2Nie
Bj

Jak wyglądają zarobki w niemczech

ol

a możecie powiedzieć jak to jest właśnie teraz z takimi pracownikami budowlanymi czy są jakieś rekrutacje? zdaję sobie sprawę że praca lekka fizycznie nie jest ale jako równouprawniona kobieta na pewno dam radę

Tak6Nie

darek

kilka lat temu od znajomego dowiedziałem sie o mozliwosci pracy w firmie M&J Bud. Ustaliłem spotkanie , razem z całą brygada w Kielcach . Przyjął nas własciciel firmy , każdy dał swój kwestionariusz osobowy, po czy szef rozpoczynał z każdym po kolei rozmowę. Pózniej sprawdzał znajomosc rysunku technicznego , no i proponował stawkę. Kazdy z nas przyjał stawkę jaka zaproponował i zaczelismy pracę . Niestety jeden z ,,kierowników" okazał sie totalnym chamem, wyzywajacym starych pracowników , a robota nie do przerobienia. Mam wrazenie , ze ludzie tam pracujacy , po prostu maja rodziny , moze jakies kredyty i musza tam pracowac. Ja ciesze sie ze moja przygoda z ta firma zakończyła sie szybko , jednak do szefa nie mialem zadnych problemów , rozliczylismy sie , podalismy sobie dłonie a jesli chodzi o kierowniczka - mam nadzieje ze nasze drogi jeszcze sie zejda na jakiejs budowie ........

Tak16Nie

duyn

a jak zarobki na niemcach dla zbrojarzy kumatych

Tak7Nie

pracownik 372

pracownik nie polecam, sa lepsze firmy i tak każdy odejdzie!

Tak5Nie

miteks

byłem tam u nich na tych rozmowach i przychodzili inni też ludzie bo było ogłoszenie, jakiś kierownik stawiał się do ludzi po co przyszli,że nie zapraszał,dawał rysować jak szalować ściany,zbrojarzy żeby przeczytali rysunek,bardzo niegrzecznie się odnosił do ludzi,niemiło było bardzo

anatol

totalna bzdura te komentarze oczerniajace, bardziej kompetentnej firmy nie widziałem jak M&J BUD w dzisiejszych czasach, pensje adekwatne do wykonywanej pracy, pensja na czas, super warunki pracy i płacy,

CIEŚLA

TAK JEST UMIE TROCHE JĘZYKA I JEST MAJSTER!A W PRAKTYCE TO TEMPY MURARZ

Tak1Nie

Master
@CIEŚLA

Jak sie jest tempym ciesla to tempy murarz cie gania.

biały

Tak wygląda u nich praca i rekrutacja. Przyszło kilka osób na rozmowy,szef dał jednemu zbrojarzowi alkomat do dmuchania,murarz przyszedł z córką to było podobnie. Nowym daje do rysowania szalunki na szacht. Pyskuje w rozmowie. Nie ma wykształcenia budowlanego. Taki samouk.

Tak5Nie

były pracownik

Szkoda gadać co tam się dzieje .Niekompetentni kierownicy. Pensje tak niskie, że to co płacą jest śmieszne za dużo by umrzeć a za mało by ŻYĆ!!! ... Ogólnie nie polecam i radze wiać z tego miejsca tym którzy maja taka możliwość ... żal tylko tych którzy nie mają perspektyw na lepszą prace i póki co muszą jakoś tam wytrzymać.

sasiad

nie jest do konca tak zle, jesli ktos chce i pracuje (mam na mysli prace, a nie odwalanie dniowki gdzies pod stropem i wygladanie przerw badz fajrantu) kadra potrafi docenic... Jedno jest pewne, firma jest wyplacalna, wypłaty sa przekazywane terminowo co jest duzym atutem w tych czasach...

Gość

Firma jak firma, w każdej jest tak samo,pracuj od rana do nocy, a o podwyżkę nie pytaj. Akurat ta wydaje mi się, że prosperuje nieźle, tylko szefostwo podobno skąpe i ludziom za wiele nie da zarobi.

Tak1Nie
kolega

KUPA NIEUDACZNIKÓW W NADZORZE BEZ SZKÓŁ (SKONCZYSZ PODSTAWUWKE LUB ZAWODÓWKE W TEJ FIRMIE MOZESZ SIE ROZWINĄC ZAWODDOWO BEDZIESZ KIEROWNIKIEM MAJSTREM )A JAK BEDZIESZ DOBŻE DDONOSIŁ PREZESOWI TO KTO WIE JAK DALEKO MOZESZ SIE WDRAPAC NA SZCZEBLU ZAWODOWYM TYLKO PAMIETAJ TRZA DOBŻE(usunięte przez administratora)WSZYSTKICH W TAKI TO SPOSÓB PRACOWNICY STAJA SIE MAJSTRAMI W TEJ FIRMIE KIEROWNIKAMI NABÓR DO TEJ FIRMY JEST PROSTY SIADSZ W PRZY STOLE DOSTAJESZ PLANY I MASZ ODPOWIADACI PREZES EGZAMINUJE I JEST ZA HWILE WYNIK ZDALES CZY NIE Z RYSUNKÓW TECHNICZNYCH I DECYZJA CZY SIE NADAJESZ I ODRAZU STAWKA RUZNIE MNIEJ WIECEJ KOLO 13 LUB 14 ZŁ NA GODZINE ALE PREZES NIC NIEMOWI O URLOPIE ZAPYTAJ I NIC ANI SŁOWA ZE TU NIEWOLNO CHOROWAC A SKŁADKI OD NAJNIZSZEJ KRAJOWEJ ALE BĘDZIESZ SAMOCHODEM JEZDZIL DO DOMI I DO PRACY FIRMOWYM BEDZIESZ W SOBOTY PRACOWAŁ DO 13 BEDZIESZ DO 15 PRACOWAŁ W MJ BUD ALE POTEM W FIRMIE PANA PREZESA NA UMOWE ZLECENIE DOSTANIESZ DWA POSIŁKI DZIENIE ZA URLOP I PAMIETAJ NIEWOLNO CI ZACHOROWAC A NIEDAJ BOZE JAK HOROBOWE PRZYNIESIESZ TO ODRAZU PADA PYTANIE ILE DAŁEŚ POLECAM GORĄCO DLA TYCH DWÓCH POSIŁKÓW DZIENIE WARTO SIE ZATRUDNIC

Tak11Nie

Zostaw opinię o M&J BUD INVEST Sp. z o.o. EU Sp. Komandytowa - Kielce

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie