Patron Service

Kraków

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Patron Service
4 2 6 1

Opinie o Patron Service

ExPatron

Patron Service pracowałem w tej firmie prawie rok, na początku obiecują umowę o pracę po 3 miesiącach ale to utopia. Narzędzia pracy też cieżko tutaj cokolwiek się spodziewać. Biuro trzeba dzielić z innymi pracownikami firmy Solid, ogólnie panuje przeludnienie. Rozliczenie kilometrowe za użytkowanie własnego samochodu nie uległo zmianie od kilku lat, a paliwo na jakim poziomie jest każdy się orientuje, choć paliwo to tylko część kosztów związanych z samochodem. Prowizje są ale ciężko je osiągnąć lub ciężko żeby je wypłacili :) więc jak kto woli. Atmosfera w oddziale krakowskim jest bardzo dobra, chłopaki trzymają poziom. Kierownik w Kr jak i w Wawie naprawdę się starają, ale na część rzeczy i tak wpływu nie mają...ze względu na ciekawych ludzi jakich można spotkać w tej firmie to polecam na innych płaszczyznach niech każdy sam oceni.

Zostaw opinię o Patron Service - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patron Service