Patron Service

Patron Service

Opinie o Patron Service

Grajek weselny

Jeszcze miotacie się na rynku?

Patrycja

@były pracownik Jakie masz zdanie o firmie Patron Service i czy mógłbyś napisać więcej na jej temat? Z Twojego wpisu nie wynika jednoznacznie, jakie aspekty pracy w firmie Patron Service Ci odpowiadają. Aktualnie firma Patron Service poszukuje pracowników na kilka różnych stanowisk. Poszukiwani są: Specjalista ds. obsługi Klienta, Kurier/kierowca, Przedstawiciel Handlowy/Asystent Przedstawiciela Handlowego, Pracownik ochrony, Podwykonawca usług kurierskich. Czy ktoś w najbliższym czasie będzie się starał o pracę w tej firmie?

Gość

Czy oddział w Płocku istnieje?

Karol

Pewnie wyslali te pit-y za posrednictwem PS za miesiac dojdą. Buehehe

a jednak
@Karol 20.03.2018 20:15

doszły o dziwo juz z 2 tyg temu :D

Szukający

Patron Service to akurat dobry pracodawca, może z niektórymi osobami i ich nadpobudliwością trzeba coś zrobić?

były pracownik
@Szukający 17.03.2018 16:42

Jak Patron jest dobrym pracodawcą to ja jestem chińczyk :D

anonymous

dziś dzwoniłem o pit pani w niegrzeczny sposob poinformowala mnie ze robi to zewnetrzna firma na pytanie jaka stwierdzila, ze nie wie. na pytanie jak to nie wie powiedziala ze nie moze powiedziec ;d na jednoczesne stwierdzenie i pytanie wie pani ze byli pracownicy powinni dostac do konca lutego pit11 a mamy dzisiaj juz 21 z lutego zostalo 5 dni roboczych? pani stwierdzila, ze to kupa czasu i zebym przestal sie osmieszac no cyrk na kolkach szkoda ze tego nie nagrywalem

patologia
@anonymous 21.02.2018 08:14

pracowalem rok w tej patologicznej firmie, i też nie dostalem jeszcze pitu

Patola
@anonymous 21.02.2018 08:14

Pisałam @ do osoby która zajmowała się rozliczeniami. Nie dzwoniłam do nich bo to bez sensu i tak nie odbiorą. Bardzo szybko mi odpisała że pity zostały już wysłane więc mam nadzieję że przyjdą niedługo..

Patolaaaaaa
@Patola 03.03.2018 16:48

Ja dostałam PIT z solidu za premie w expercie, list zwykły wrzucony do skrzynki , o picie z patrona , ani widu, ani słychu

była
@anonymous 21.02.2018 08:14

a pod jaki numer dzwoniliście o informacje o pitach?

Patola
@była 07.03.2018 15:22

Ja już dostałam ;)

I DALEJ NIC

dostalem wiadomosc na fb od Patron service, ze pity wyslane 26 lutego, ja czekam i dalej nic, (usunięte przez administratora) firma.

A Wy następni ?

Waldek

Właściciel utopił prawie 30 milionów zł i (usunięte przez administratora) zrobił. Prawdopodobnie kasy już nie zobaczysz. Więc pisz szybko ostateczne wezwanie i wal do sądu a nakaz zapłaty. Działaj szybko kto pierwszy ten lepszy.

Konrad
@Waldek 19.01.2018 12:02

Gdyby Janusz A. nie spłacił mu ponad 5 milinów za Deltę to jeszcze więcej by stracił :)

@Konrad 20.01.2018 15:05

Na podstawie jakich umów Janusz spłacił ten dług ?

Marek
@Jarek 21.01.2018 08:07

Zarówno jeden i drugi to stary cwaniak ze służb. Niestety prawdy się nigdy nie dowiesz a oni robią dalej swoje.

Kowal
@Marek 25.01.2018 07:30

Robią teraz rozpierduchę w delcie i vive !!!

rrr
@Kowal 31.01.2018 13:38

Kto im za to płaci ?

Janusze Biznesu
@rrr 02.02.2018 15:59

Niezłe jaja z tego mogą jeszcze wypłynąć jak się nie dogadają. Grunt im pęka pod nogami pęka.

Janusz Biznes
@Janusze Biznesu 02.02.2018 21:28

Właśnie udupili delte. czy viva bedzie nastepna ?

Kim

Jeżdżą jeszcze jakieś oddziały ?

Olo
@Kim 31.12.2017 16:12

Chyba nie, skoro do Solidów po przesyłki podbija Fedex...

Popapraniec

No i ból (usunięte przez administratora) minął, czeski film. Cisza ????

Milek

Ktoś cos wie czy i kiedy zapłacą?

Trak

Dostaliście kasę za listopad???

stefan

nie

Kurier
@Trak 29.12.2017 17:03

Nie . Przewoznik Odzial Wroclaw

Kris

Bydgoszcz zero

Lis

Plusem jest to że wszystkie faktury mam zapłacone co jak co ale patron płacił W terminie i złego słowa nie powiem . A jak właściciel stwierdził że się nie opłaca to trudno , jego biznes ,

Przewoznik
@Lis 27.11.2017 17:18

Tylko Tobie w terminie placili. U mnie ciagle opoznienia po 3-4dni. Dobrze ze odeszlam przed zamknieciem i oplacili wszystko bo mieli jeszcze pieniadze. Inni przewoźnicy tyle szczęścia nie mieli...

Dzięki Bogu tam juz nie pracuje ta firma to dno pomine prezesów którzy nie mieli pojęcia o handlu i o rozwoju firmy doprowadzili do dna firme. Kąsali rece które ich karmiły czyli dział handlowy to się doigrali teraz został im Opek bo nikt tych ich śmieci juz wozić nie chce

Marek
@Pracownik 15.12.2017 12:19

Jak słucham jaki to dział handlowy jest the best to śmiech mnie ogarnia - handlowiec sprzedaje tylko aby sprzedać i ma wywalone jajca na całą resztę.

Zdziwko!
@Marek 15.12.2017 14:13

Bo dział handlowy jest od pozyskania klientów, a reszta ma robić swoją robotę - to normalne, tzn każdy robi to co, do nie go należy!

welur
@Zdziwko! 24.12.2017 09:21

Tak kolego, dział handlowy jest od pozyskania klientów, ale tylko i wyłącznie na określonych zasadach. To jest tak zwana polityka handlowa. Jeżeli jakaś firma ma politykę handlową pt. "ładujta do pieca wszystko jak leci, byle co, po byle stawce" to efekt najczęściej są opłakane. Dział handlowy to nie jest samotna wyspa, tylko najistotniejsza część każdej firmy i z tego powodu - tu niespodzianka - nie może robić, tego co mu się rzewnie podoba a wprost przeciwnie, powinien być najbardziej uporządkowaną i najbardziej "zsadniczą" komórką w firmie.

...

Tak - pod warunkiem, że pracodawca jest uczciwy.

zadowolony

Zdrowych Radosnych Swiat pelnego portfela uginajacego sie stolu oraz samozadowolenia z podejmowanych decyzji zyczy lojalny przewoznik bez wyplaty za przepracowany miesiac mam nadzieje ze Pan Krawczyk bedacy w tej chwili na urlopie dobrze sie bawi i pamieta o platnosciach pozrowienia plyna tez dla Pana Kondeji ,jeszcze raz ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT

X men

To zwykli (usunięte przez administratora) a p. Szymanowski to firmuje swoim Nazwiskiem jako właściciel

tojestjakiszart

doprosić się o pieniądze w tej firmie to jakaś kpina, trzeba dzwonić do warszawy, do działu wypłat z expert service, którzy przełączają nas na infolinie do solidu w krakowie, by ci znów przekierowali nas do warszawy i tak kółko się zamyka,bo nikt nic nie wie. dziś jest 14, dzisiaj powinienem dostać wypłatę, zobaczymy co z tego wyniknie

Bylapracownica
@tojestjakiszart 14.12.2017 12:55

Potwierdzam . Miałam dokładnie ten sam problem , kiedy po 2 godzinach i 9 Paniach z którymi rozmawiałam ustalili kto za to odpowiada i tak usłyszałam , ze skontaktować mam się z prezesem albo innym dyrektorem

ajednak
@Bylapracownica 15.12.2017 00:25

odziwo dostałem pieniadze zgodnie z terminem, denerwujace bylo po prostu to ze nie byli czasami poinformowac ze maja jakies braki w papierach, przychodzil 14nasty i nie bylo wyplaty, dopiero po kontakcie telefonicznym dzien pozniej mozna bylo sie cos dowiedziec, pomijajac to, pieniadze wyplacone co do grosza.

Pracowałam w Patronie...

Hej czy to prawda, że firma Patron Service już nie funkcjonuje pod tą nazwą, a osoby, które tam jeszcze pracują dostały nowe umowy i teraz są zatrudnione przez Solid Security??? Ktoś coś wie na ten temat i może się wypowiedzieć?

była pracownica

I co z tym Patronem? Kiedy zamykają? Ja się z tą firmą pożegnałam kilka miesięcy temu, więc nie jestem w temacie. Firma całkiem ma zniknąć, czy zamienić się w Solid?

Ja
@była pracownica 09.12.2017 12:37

Zamknięte zostały wszystkie oddziały, firma będzie działać na zasadzie brokerki....

Kolo7
@Ja 09.12.2017 21:05

Cały czas się dziwię, że jakakolwiek poważna firma kurierska chce pracować z tzw "brokerami". Raz że C2C się nie opłaca, niezależnie od cent bo rozwala sieć. Dwa - jeżeli kurier daje stawkę X "brokerowi" a ten sprzedaje to do klienta za X plus 10 czy więcej % to ja się pytam co to za kurier jest, który nie potrafi dotrzeć bezpośrednio do klienta? To jest rynkowa patologia. A kto płaci te dodatkowe parę procent? Oczywiście że klient! To ja się pytam tych klientów, dlaczego nie odejdą od "brokera" i nie pójdą bezpośrednio do kuriera? No wiadomo! Bo jest za mały i bezpośredni kurier takiego małego klienta nie chce albo da mu taką stawkę, że się nie opłaca a broker, który nazbierał takich klientów tysiąc zawsze dostanie dobrą stawkę. A potem robi X% narzutu i nib wszyscy są szczęśliwi. Niby wszyscy a tak naprawdę tylko "broker" bo kurier klnie na czy świat stoi bo musi pojedyncze paczki po jakichś zaroślach i polach zbierać a klient płaci 50% więcej niż stawka rynkowa. Ale to się kończy. Część firm wywala brokerów już, część zaraz wywali. Skończy się kolejna patologia w biznesie.

@Kolo7 13.12.2017 00:31

Mali klienci nie otrzymują dobrych stawek w firmach kurierskich bezpośrednio. Dlatego broker często obsługuje właśnie ten segment klienta. Nic nadzwyczajnego brokerzy byli i będą nikt ich nie wytnie. Jedyne co to nie dostaną nigdy dobrej ceny tak aby nie psuli rynku.

A co z odprawą wynikającą ze zwolnienia grupowego, dostaniemy automatycznie dzień po zakończeniu umowy czy trzeba to gdzieś zgłosić ?

stokrotka
@Były pracownik 07.12.2017 23:40

raczej nie bedzie odpraw...mix umów jedni w Patronie jedni w Expercie...nie wszyscy jeszcze zwolnieni...a poza tym to wszystko dokładnie zaplanowane z ich strony ...wiec raczej bez szans

Lis

Mi kasa przyszła , a wam ?

@Lis 07.12.2017 06:21

Kazdy kto wystawił prawidłową fakturę kase otrzymał a jak ktoś chce się nachłapać to niech poczeka na wyjaśnienie. Cwanuaczki z miodem w uszach.

lisek
@Marta 07.12.2017 07:24

prawidłowa faktura = pomniejszona o kwotę wymyśloną w centrali wziętą z sufitu. Brak podstaw prawnych do takich działań.

anonymous

A kiedy dostałeś?

Przewoźnik Patron
@Lis 07.12.2017 06:21

Kasę za październik dodyslem 22.11. rano, za 2 samochody.

Zaniepokojony

Mam pytanie do przewoźników z zamkniętych oddziałów Patrona, czy dostali pieniądze za październik? Pan Tomasz twierdzi, że przelewy wyszły w czwartek...

@Zaniepokojony 04.12.2017 21:44

Dostałem dwa dni po przewidzianym terminie

@Lil 04.12.2017 22:16

Szkodniku co nas kłamiesz nikt nie dostal kasy nawet po całym rozliczeniu.okradliscie nas a teraz twierdzisz ty "Lil Marta Od"ze super wszystko na czas,pier.......nie zlodzieju jeden bronicie ich a nawet nigdy paczki nie dostarczyliscie pozdrawiam cpuny i widzimy sie w sadzie

@Maniek87 04.12.2017 22:51

Nie gorączkuj się cwaniaczku. Zobaczymy czy ty zapłacisz swoim ludzią czy nie. Czy też będziesz w ich oczach (usunięte przez administratora) !!!

@Marta 05.12.2017 06:13

Śmieszna jesteś idi.....o.Okradlas mnie i innych ludzi w Polsce. Siejesz zameny opowiadając że super i uczciwa firmą.Co do wypłat to się nie interesuj bo ja wypłacany jestem a nie to co wy (usunięte przez administratora)

@Maniek87 05.12.2017 07:21

Sam jesteś idiota !!!

Kaku
@Marta 05.12.2017 14:37

Obydwoje jesteście durniami

Zawedziony
@Zaniepokojony 04.12.2017 21:44

Brak przelewu za październik ... Nie ma się co łudzić trza walczyć o swoje

Maniek87

Wrzesień październik nie zaplacony,zero info o rozwiązaniu umowy.wystawione faktury za postoje aut olane wraz z naleznoscia za wykonane usługi dla tej firmy . szukam przewoźników do grupowego pozwu.

@Maniek87 03.12.2017 03:06

Spadaj na drzewo , jakbyś wystawił uczciwą fakturę to kasę byś dostał

@Maniek87 03.12.2017 03:06

Kolejny poszkodowany nierob przez takich jak ty firmy kurierskie plajtuja

Od
@Maniek87 03.12.2017 03:06

Chyba jako jedyny nie dostałeś , musiałeś być nieuczciwy z tymi fakturami .

weber
@Maniek87 03.12.2017 03:06

witam Też nie zostały zapłacone fv za wrzesień, a także mam okres wypowiedzenie 3 miesięczny i powinni zapłacić za przestój zgodnie z umową

po prostu ja

Serio zamykają Patrona? A na ich stronie internetowej jest w aktualnościach napisane: firma Patron Service nawiązała współpracę z nowymi operatorami logistycznymi. W związku z tym realizacja odbioru przesyłek może odbywać się poprzez kuriera firmy zewnętrznej, który wykona usługę w imieniu Patron Service na dotychczasowych warunkach. Jak to się ma do tego, że ta firma przestaje istnieć?

Madry
@po prostu ja 30.11.2017 21:10

Solid zawsze bedzie dzialac to co sie stalo z Patronem bylo wiadome od 2 miesiecy normalni po odchodzili bo wiedzieli co jest grane ,_

po prostu ja
@Madry 30.11.2017 23:06

Moje zapytanie dotyczyło Patron Service. Zacznijmy od tego, że Patron i Solid to nie jest ta sama firma. Jedyne co mają ze sobą wspólnego to właściciel.

znawca
@po prostu ja 02.12.2017 11:38

jakbys nie wiedzial to patron service zostal przejety przez solid, ale ty internetowy znawco tematu wiesz najwiecej

ja
@znawca 02.12.2017 19:35

Byłym pracownikiem Patron Service. Należę do tych, którzy zostali zwolnieni w wyniku redukcji etatów. Część pracowników otrzymując wypowiedzenia otrzymało propozycję pracy w Solid. Z tego co wiem to Patron najprawdopodobniej ma być brokerem kurierskim, a nie samodzielną firmą świadczącą usługi wysyłki paczek. Patron jest w tej samej spółce co Solid, ale to nie jest ta sama firma. To są dwie spółki, które mają różnych prezesów, a osoby, które chcą przejść z Patrona do Solidu muszą rozwiązać umowę o pracę z Patronem i podpisać nową z Solidem. Gdyby to byla ta sama firma to by wystarczył aneks do umowy.

Pozdrownia dla Zarządu

Warszawa i Łódź dzisiaj...reszta 30.11. Nie interesuje mnie juz kto i kiedy...Firmy nie szkoda, szkoda ludzi, którzy sie starali. Jednak skupmy sie teraz na sobie, skoro zarząd mial i ma nas głęboko w (usunięte przez administratora). i WALCZMY o swoje prawa. Nami nikt sie nie intersowal, zero informacji do samego zamkniecia i wypowiedzenia. Kazdy niech zlozy pozew/donos do PIP. Nasze umowy w dwoch roznych firmach, na tych samych stanowiskach nie maja prawa bytu. Nie wspomne juz o obecnej sytuacji, gdzie powinnismy podlegac przepisom o "grupowym zwolnieniu". Ciekaw jestem kto zamknie resztę oddziałów, gdzie w całej firmie panuje totalny (usunięte przez administratora).

Od
@Pozdrownia dla Zarządu 28.11.2017 23:04

Przestań beczeć, teraz jest tyle roboty że w pół godziny znajdziesz nową, w tej firmie przynajmniej wypłatę dostaniesz na koniec a nie olewka jak np w tba

cc
@Od 29.11.2017 06:39

(usunięte przez administratora) jest a nie robora placa minimala nie starcza

svasth
@Pozdrownia dla Zarządu 28.11.2017 23:04

No i wystawiłeś sobie "piękne" świadectwo. Byłoby dobrze na takich warunkach gdyby wszsytko "hulało"? Wiesz, prawdziwa uczciwość i lojalność przejawia się niezależnie od warunków. Już rozumie mojego szefa, który założył w HR blokadę na kandydatów z Patrona (zresztą nietylko) uważając, że poszli tam do pracy ludzie, których nikt inny już nie chciał.

Dureń !

@svasth 30.11.2017 00:30

Pracownicy nie maja wpływu na strategiczne decyzje jakie podjął właściciel. Obrzucanie ich błotem za tą sytuację jest beznadziejnym hejtem.

@Pozdrownia dla Zarządu 28.11.2017 23:04

A co Panem Kondeja dalej działa czy też go już wyrzucili i wraca z podkulonym ogonem do Delty . A może idzie do innej firmy kurierskiej.Czy tak lizał że teraz jest w Solid.

Paczucha
@234567 30.11.2017 16:22

Kondeja to jest gość, ciągnie lache nie ma dość

Kierowca

Ja juz wiedzialem 2 miesiace temu normalni pracownicy po odchodzili cos podobnego do TBA

@Kierowca 30.11.2017 23:12

Decyzja o likwidacji zapadła w lipcu.

Przewoźnik byd

Witam ktoś z przewoźników dostał fakturę na konto?(oczywiście ci co w listopadzie dostali wypowiedzenia?

Kierowca

Nastepna firma po tba ciekawe ktora firma padnie jak pokaza sie panowie z tba i kogo chca polozyc na glebe

Zostaw opinię o Patron Service - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patron Service