Opinie o Usługi Ogólnobudowlane Real Bud Kiełczewski Krzysztof w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Usługi Ogólnobudowlane Real Bud Kiełczewski Krzysztof. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Usługi Ogólnobudowlane Real Bud Kiełczewski Krzysztof o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Ogólnobudowlane Real Bud Kiełczewski Krzysztof w Gniezno

Tomasz Nowy wpis

wygrałem sprawę w sadzie komornik nie ma z czego ściągnąć długu real bud nie wypłacalny omijać z daleka

Florek Nowy wpis

Firma jak na razie działa i gdyby choć trochę prawdy było w poniższych wpisach to już by zamknęła działalność

Niezadowolony klient Nowy wpis

Nie polecam i TYLE. JESTEM NIEZADOWOLONY JAK WIĘKSZOŚĆ .Tego nie da się opisać.....

Robert

Oszusci i zlodzieje porazka unikac z daleka. Nie placa za zobowiazania. Nieuczciwa firma! Wisza ponad 3 tys zl a Pani Jowita to niezla kanciara!!! Lelum polelum jak jej sie kiedys te oszustwa odbija to bedzie zygac caly tydzień

Robak
@Robert

Coś więcej możesz Robert powiedzieć ? co dla nich robiłeś

Robert
@Robak

Po prostu nie robcie nic na przelew. Tylko gotowka. Nawet jesli wam ladnie obiecuja. Pani Jowita aniol nie czlowiek tylko jak cos chce a jak juz trzeba zaplacic to juz zapomnijcie o tym ze zaplaci. Poza tym maja dlugi na gieldzie wierzytelnosci wiec nie jestem pierwszy i ostatni. Uwazajcie. Zaluje tylko ze wczesniej ich nie sprawdzilem w necie a bylo tego sporo

Robert Nowy wpis
@Robert

Oczywiscie mam na mysli gotowka ale zawsze z gory przed wykonana praca. Zadnych wyjatkow.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Usługi Ogólnobudowlane Real Bud Kiełczewski Krzysztof? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Kazimierz

Pisaliście o kłopotach finansowych firmy, dlatego też chciałbym zapytać czy firma zdążyła się z nimi uporać, czy jednak zawiesiła działalność/upadła? Proszę o podanie jakiegokolwiek wiarygodnego źródła. Dzięki.

Michal

Prosze o podanie dokladnego adresu firmy. Wisi duże Pieniądze

Poszkodowany
@Michal

Proszę Pana, niech Pan zapomni o tych pieniądzach. Mi jest winny dużo , dużo więcej... Niestety sądem się skończyło. To (usunięte przez administratora) o "anielskim głosie". Odbiera telefony kiedy nie zna numeru . Podany jest jako dłużnik w KRD. Z takimi ludźmi nie można współpracować , wręcz należy ich piętnować i usuwać z grona przedsiębiorców.

karlo
@Poszkodowany

no właśnie u mnie ta sama sytuacja. nieuczciwa firma unikać z daleka.

Dawid
@karlo

Napisałeś, żeby omijać firmę, ponieważ jest nieuczciwa. To zbyt ogólna opinia, dlatego chciałem zapytać czy mógłbyś to jakoś uargumentować? Masz na myśli, że firma nie płaci pracownikom lub ma opóźnienia? Czy wynika to z kłopotów finansowych? Opisz proszę dokładnie tę kwestię.

@Poszkodowany

i jak sprawa w sadzie sie skończyła otrzymales zapłate?

@Dawid

w moim przypadku firma nie płaci za usługi podwykonawcom. zostawia zaliczke reszte prosi na przelew ale tego przelewu nie robi. bardzo ładnie ci mowią przez telefon pani ksiegowa przemiła i wredna zarazem jak cos chce to miła ze az cos ale nigdy nie robi przelewow. beda ci obiecywać ze zrobia przelew a jak wykonasz usluge to zapomniej zeby odebrali od ciebie telefon .

@Michal

taki widnieje na fakturach i internecie Osiedle Kazimierza Wielkiego 6, 62-200 ale nie wiadomo wogole czy ktos tam jest pod tym adresem

Zbyszek

Nie uczciwy przedsiębiorca pracowałem koparką we Wrocławiu dla pana Krzyśka niestety nie zapłacił , oraz też nie odbiera tel. chyba ,że dzwonię z innego numeru.

@Zbyszek

Mi tez nie zapłacili 2 tys zł co za (usunięte przez administratora) firma nie odbieraja telefonu brak słów

Podpowiecie czy potrzebują kogoś do pracy? Jak się pracuje i zarabia?

karol

z ciekawości wszedłem zobaczyc opinie, rozpocząłęm u niego prace 2 miesiace temu i jestem zadowolony, wypłata na czas, umowa, ubezpieczenie. Wiadomo, jak ktos najebany do roboty chodzi albo sie po prostu nie nadaje (bo w budowlance takich (usunięte przez administratora) jak Ci powyżej nie brakuje, a ktoś, kto używa określenia "pacjent" kojarzy mi się z kolesiem, ktory ma mózg wielkości orzeszka, przeszklone oczka i jedyna rzecz jakiej dokonał w życiu to nadmuchanie bicepsa:P) takich ludzi nikt sobie w firmie nie bedzie hodował, bo dla nas współpracowników w każdym zakładzie tacy "koledzy" to utrapienie. Nie ma co pisac negatywnych komentarzy inspirowanych złością, a tym bardziej wypowiadac sie jak sie nie ma z kimś do czynienia, to świadczy o zerowej inteligencji - chociaż słyszałem, że w Gnieźnie buraków nie brakuje :)

@karol

Panie Karolu Gdzie ta firma ma siedzibę ? Wiszą mi 1000 PLN za transport

Iza

Do tej pory w bardzo niepochlebny sposób wypowiadaliście się na temat firmy Real Bud. Ale jeśli ktoś byłby zainteresowany pracą w tej firmie, to w Internecie można znaleźć propozycję pracy od nich, aczkolwiek trzeba dobrze poszukać. Może ktoś z obecnych na forum wie, jak wygląda tam rekrutacja?

pokrzywdzony

Potwierdzam , matacz ,oszut , nie płaci za towar.

oszust i matacz trafi kosa na kamień Real Bud Krzysztof Kiełczewski

JA

Niestey nieuczciwy, mozna by powiedzieć (usunięte przez administratora) Nie płaci, nie odbiera telefonow

xyz

Dzieki za podanie info o tym pacjencie. Oglasza sie i juz mialem do niego isc robic. Przekrętów nie brakuje pozdro

Darek

Uwazajcie na tego przekreta,ostrzegam chlopakow którzy chcą u niego pracować,pujdziecie boso,Ladnie gada jak co do czego to kasy nie widać.Mam nadzieje ze to przeczyta,chociaz na opinii mu zbytnio nie zależy.Pzdrowienia,trafisz kiedyś na swego.

życzliwy

[usunięte przez moderatora] ów pan urodzony 1988 jest właścicielem owej firmy. Pracowałem u niego łącznie ponad rok. Praca od 6 do nie wiadomo której... Nie wiadomo bo zdażało się że szef zawozi gdzieś pracowników na np: poprawki i zapomina o nich, lub mówi im że wróci po nich jak skończą, oczywiście okazuje się że pracy jest na 3 dni więc skończyć nie moga, dzwonią do szefa o 16 że na dzisiaj koniec, na co on mowi że przyjedzie za 3h więc poróbcie jeszcze troche... Ja pracowałem jako kierowca i o tyle miałem lepiejże codziennie szefa widziałem i mogłem go dusić o pieniądze, bo z tym zawsze jest u niego problem. Umówilismy się na 2 tygodniówki. Wypłacał je na raty i z opóźnieniem, umowa oczywiście na najniższą a praca na najwyższą norme:) Nie raz budowy stały bo panu [usunięte przez moderatora] hurtownie zablokowały konta z powodu niplacowych debetów... ja dawno już tam nie pracuje a pieniądze wisi mi do teraz także z całych sił ostrzegam przed tą firmą i mam nadzieję że ktoś to przeczyta i nie popełni błędów innych osób... Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Ogólnobudowlane Real Bud Kiełczewski Krzysztof - Gniezno

Usługi Ogólnobudowlane Real Bud Kiełczewski Krzysztof
4.1/5 Na podstawie 20 ocen.

Usługi Ogólnobudowlane Real Bud Kiełczewski Krzysztof