Real Bud Krzysztof Kiełczewski

Gniezno

Opinie o Real Bud Krzysztof Kiełczewski

karol

z ciekawości wszedłem zobaczyc opinie, rozpocząłęm u niego prace 2 miesiace temu i jestem zadowolony, wypłata na czas, umowa, ubezpieczenie. Wiadomo, jak ktos najebany do roboty chodzi albo sie po prostu nie nadaje (bo w budowlance takich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak Ci powyżej nie brakuje, a ktoś, kto używa określenia "pacjent" kojarzy mi się z kolesiem, ktory ma mózg wielkości orzeszka, przeszklone oczka i jedyna rzecz jakiej dokonał w życiu to nadmuchanie bicepsa:P) takich ludzi nikt sobie w firmie nie bedzie hodował, bo dla nas współpracowników w każdym zakładzie tacy "koledzy" to utrapienie. Nie ma co pisac negatywnych komentarzy inspirowanych złością, a tym bardziej wypowiadac sie jak sie nie ma z kimś do czynienia, to świadczy o zerowej inteligencji - chociaż słyszałem, że w Gnieźnie buraków nie brakuje :)

xyz

Dzieki za podanie info o tym pacjencie. Oglasza sie i juz mialem do niego isc robic. Przekrętów nie brakuje pozdro

Darek

Uwazajcie na tego przekreta,ostrzegam chlopakow którzy chcą u niego pracować,pujdziecie boso,Ladnie gada jak co do czego to kasy nie widać.Mam nadzieje ze to przeczyta,chociaz na opinii mu zbytnio nie zależy.Pzdrowienia,trafisz kiedyś na swego.

życzliwy

[usunięte przez moderatora] ów pan urodzony 1988 jest właścicielem owej firmy. Pracowałem u niego łącznie ponad rok. Praca od 6 do nie wiadomo której... Nie wiadomo bo zdażało się że szef zawozi gdzieś pracowników na np: poprawki i zapomina o nich, lub mówi im że wróci po nich jak skończą, oczywiście okazuje się że pracy jest na 3 dni więc skończyć nie moga, dzwonią do szefa o 16 że na dzisiaj koniec, na co on mowi że przyjedzie za 3h więc poróbcie jeszcze troche... Ja pracowałem jako kierowca i o tyle miałem lepiejże codziennie szefa widziałem i mogłem go dusić o pieniądze, bo z tym zawsze jest u niego problem. Umówilismy się na 2 tygodniówki. Wypłacał je na raty i z opóźnieniem, umowa oczywiście na najniższą a praca na najwyższą norme:) Nie raz budowy stały bo panu [usunięte przez moderatora] hurtownie zablokowały konta z powodu niplacowych debetów... ja dawno już tam nie pracuje a pieniądze wisi mi do teraz także z całych sił ostrzegam przed tą firmą i mam nadzieję że ktoś to przeczyta i nie popełni błędów innych osób... Pozdrawiam

Zostaw opinię o Real Bud Krzysztof Kiełczewski - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Real Bud Krzysztof Kiełczewski