Real Bud Krzysztof Kiełczewski

Gniezno

Real Bud Krzysztof Kiełczewski

Opinie o Real Bud Krzysztof Kiełczewski

pokrzywdzony

Potwierdzam , matacz ,oszut , nie płaci za towar.

anonymous

oszust i matacz trafi kosa na kamień Real Bud Krzysztof Kiełczewski

JA

Niestey nieuczciwy, mozna by powiedzieć (usunięte przez administratora) Nie płaci, nie odbiera telefonow

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Real Bud Krzysztof Kiełczewski? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

karol

z ciekawości wszedłem zobaczyc opinie, rozpocząłęm u niego prace 2 miesiace temu i jestem zadowolony, wypłata na czas, umowa, ubezpieczenie. Wiadomo, jak ktos najebany do roboty chodzi albo sie po prostu nie nadaje (bo w budowlance takich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak Ci powyżej nie brakuje, a ktoś, kto używa określenia "pacjent" kojarzy mi się z kolesiem, ktory ma mózg wielkości orzeszka, przeszklone oczka i jedyna rzecz jakiej dokonał w życiu to nadmuchanie bicepsa:P) takich ludzi nikt sobie w firmie nie bedzie hodował, bo dla nas współpracowników w każdym zakładzie tacy "koledzy" to utrapienie. Nie ma co pisac negatywnych komentarzy inspirowanych złością, a tym bardziej wypowiadac sie jak sie nie ma z kimś do czynienia, to świadczy o zerowej inteligencji - chociaż słyszałem, że w Gnieźnie buraków nie brakuje :)

xyz

Dzieki za podanie info o tym pacjencie. Oglasza sie i juz mialem do niego isc robic. Przekrętów nie brakuje pozdro

Darek

Uwazajcie na tego przekreta,ostrzegam chlopakow którzy chcą u niego pracować,pujdziecie boso,Ladnie gada jak co do czego to kasy nie widać.Mam nadzieje ze to przeczyta,chociaz na opinii mu zbytnio nie zależy.Pzdrowienia,trafisz kiedyś na swego.

życzliwy

[usunięte przez moderatora] ów pan urodzony 1988 jest właścicielem owej firmy. Pracowałem u niego łącznie ponad rok. Praca od 6 do nie wiadomo której... Nie wiadomo bo zdażało się że szef zawozi gdzieś pracowników na np: poprawki i zapomina o nich, lub mówi im że wróci po nich jak skończą, oczywiście okazuje się że pracy jest na 3 dni więc skończyć nie moga, dzwonią do szefa o 16 że na dzisiaj koniec, na co on mowi że przyjedzie za 3h więc poróbcie jeszcze troche... Ja pracowałem jako kierowca i o tyle miałem lepiejże codziennie szefa widziałem i mogłem go dusić o pieniądze, bo z tym zawsze jest u niego problem. Umówilismy się na 2 tygodniówki. Wypłacał je na raty i z opóźnieniem, umowa oczywiście na najniższą a praca na najwyższą norme:) Nie raz budowy stały bo panu [usunięte przez moderatora] hurtownie zablokowały konta z powodu niplacowych debetów... ja dawno już tam nie pracuje a pieniądze wisi mi do teraz także z całych sił ostrzegam przed tą firmą i mam nadzieję że ktoś to przeczyta i nie popełni błędów innych osób... Pozdrawiam

Zostaw opinię o Real Bud Krzysztof Kiełczewski - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Real Bud Krzysztof Kiełczewski