Usługi Ogólnobudowlane Real Bud Krzysztof Kiełczewski

Gniezno

Opinie o Usługi Ogólnobudowlane Real Bud Krzysztof Kiełczewski

Fujara zalega z kasa

A ja potwierdzam opinie poprzedniego ze zalega z kasa i radzę unikać jak ognia kolesia, bo próbuje wyzyskiwac

młody

pracuje w niej od 6 lat z wypłatami może sie spóznia ale zawsze całość wypłaca tak jak uzgodni. powyzszy opis podejżewam że wystawił kierowca który u nas jezdził ostatnia fleja który potrafił zakopac samochód na trawie i pomimo wielkiego placu wpaśc do szamba hahaha poprostu slamazara niedziwie sie ze szef nie wypłacił mu pieniedzy do dzis jak uderzył nim w drzewo z wlasnej winy i do dzisiaj go nie naprawił... ja tam nie nazekam w sezonie do 4000 wyciagamy na akordzie a jak ktoś przychodzi do roboty ściemniac a nie pracować to póżniej takie bzdury pisze.....

Zostaw opinię o Usługi Ogólnobudowlane Real Bud Krzysztof Kiełczewski - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Ogólnobudowlane Real Bud Krzysztof Kiełczewski