Opinie o Vocar Logistics sp.z.oo w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vocar Logistics sp.z.oo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vocar Logistics sp.z.oo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vocar Logistics sp.z.oo w Wejherowo

Michal

Poszukuję osób poszkodowanych przez firmę AWM LTD SP ZOO lub VOCAR LOGISTICS SP ZOO Firmy pochodzą lub pochodziły z Wejcherowa. Właściciel- Wojciech Miciak. Szukam świadków, byłych pracowników jak i osób poszkodowanych przez tego czlowieka. Firma dzialala kilka lat temu na rynku

@Michal

Witam. Do tej pory nie rozliczyli się i nie ma żadnego kontaktu z nimi. Chyba nawet już nie działają.

Em Nowy wpis
@Czarek

Czarek, interesuje Cię jeszcze kontakt z miciakiem? Mam nr telefonu do niego i jego żony.

Czarek Nowy wpis
@Em

Witam. Oczywiście że przydałby się. Nadal nie rozliczyli się z zaległością. Pozdrawiam

Em Nowy wpis
@Czarek

785470785 do Wojtka, 785658785 do żony Ali, pozdrawiam, spokojnych świąt Bożego Narodzenia i lepszego Nowego Roku.

Igor Nowy wpis

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku zawiadamia o wszczęciu w stosunku do spółki VOCAR LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Wejherowo, pod sygnaturą GD VIII Ns-Rej. KRS 32475/17/841, postępowania w trybie art. 25a ust. 1 ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym o rozwiązanie spółki bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i wykreślenie jej z Rejestru KRS.

Krzysiek

Omijajcie szerokim łukiem tego pracodawcę za 4 tygodnie pracy jako kierowca międzynarodowy zapłacił nie całe 1800 zł i bezczelnie powiedział ze się tak umawialiśmy,sąd pracy mi został ale trzeba walczyć z takim sefami

@Krzysiek

A może masz jakiś nr kontaktowy do tych oszustów? Wiszą kasę za wykonany transport ponad pół roku temu. Kontakt do mnie 42czarek@wp.pl. Pozdrawiam

@Krzysiek

Odezwij się Krzychu na adres marcin1111@pseudonim.pl W sprawie miciaka!

Michal
@Krzysiek

Jesteśmy w stanie sie skontaktować???

sąd
@Krzysiek

szukam byłych kierowców tego(usunięte przez administratora), z chęcią założymy mu sprawę karną

M

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Ulka

Dlaczego tak rzadko piszecie? Szkoda ponieważ nowi szukają info o firmie i pracy

zzz

???

@zzz

Witam. Nadal firma się nie rozliczyła, jeżeli o to chodzi z tymi znakami zapytania.

Czarek

Witam Wszystkich. Czyżby vocar rozliczył się ze wszystkimi? Aż mi trudno uwierzyć gdyż nam nadal zalega. W Map Google umieeściłem ich firmę to bardzo szybko załatwili usunięcie żeby opinii nie widziały nowe ofiary ich działalności. Pani prezes awm ltd, współwłaścicielka vocaru już mi nie odpisuje na maile a miciak nie odbiera telefonu. Może ktoś ma ich pieniądze za wykonaną usługę? Kontakt do mnie 42czarek@wp.pl

Czas zapłaty nadejdzie
@Czarek

Zbieram informacje i dowody dot. przypadków wyłudzeń usług transportowych i uczynienia sobie z tego typu wyłudzeń o charakterze stałego procederu- źródła dochodów. Proszę o kontakt wszystkie osoby i firmy, które wykonywały pracę albo zlecenia na rzecz firmy VOCAR a nie otrzymały zapłaty. Także proszone są o kontakt byli pracownicy tej firmy albo nowych wcieleń biznesowych jej prezesów i udziałowców. Adres: j.kowalski39@yahoo.com

@Czas zapłaty nadejdzie

Witam. Czy ktoś sie zgłosił? Nam nadal nie zapłacono. Prosze o info. Pozdrawiam

Czarek

Witam. Czyżby skończyły się problemy jakiekolwiek z vocar lub awm ltd? Bo nam nadal nie zapłacili.

Czarek

Nerwy, to Ty wstrzymałeś mój poprzedni wpis? Proszę żeby go wkleic. Pozdrawiam i dziękuje.

Czarek

Ale w tym momencie chodzi o następnych przewoźników, którzy nie znali vocar, i wezmą zlecenie od awm ltd. Po co mają się naciąc jak my i stracić kasę. U nas to jest 1000 PLN, za transport mieli zapłacone przed a nam od sierpnia wiszą. Polikwidowali wszystkie nr a nowych nie mam.

Czarek

No i mamy nową firmę pod tym samym adresem, awm ltd sp. z o.o. Zmienił się tylko zarząd i nowa współwłaścicielka. Wcześniej o tym pisałem ale chyba mają dobre wejścia że wszędzie wpisy informujące o zmianie nazwy na awm ltd znikają bardzo szybko. Nadal szukam kontaktu tel do miciaka wojciecha, bo przestał odpisywac z maila firmowego awm ltd. Co śmieszne, w adresie jest wojciech miciak, a w podpisie dorota miciak.

Czarek

Moi Drodzy, może macie jakieś aktualne nr kontaktowe do tych oszustów? Bardzo prosdzę o podanie.

Czarek

Widzę że Kolo chyba się z nimi dogadał, bo usunął wszystkie wpisy, łącznie z nr telefonów, które ostatnio podał. Szkoda że sobie ich nie zapisałem, bo były jeszcze aktywne.

Bleee

Mogę podać namiary

@Bleee

Witam. Jak masz jakies namiary do tych oszustów to podaj. Wiszą nam za wykonany transport. Ewentualnie odezwij się na 42czarek@wp.pl . Z góry dziękuję, pozdrawiam

@Bleee

Witam. To poproszę te namiary. Możesz napisac na 42czarek@wp.pl. Z góry dziękuje. Pozdrawiam

boto

rzeczywiście -krzak.może ktoś zna aktualny adres i jakiś kontakt telefoniczny ???

vantastic

Szukają kierowców na 3.5 DCM, jakieś opinie pracowników?

Czarek

Uwaga na tą firmę krzak!!!! Zleca transport za który ma zapłaconą całość przed wykonaniem a przewoźnika zostawia z niezapłaconą fakturą. Telefony zmienia systematycznie, tak więc całkowity brak kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Vocar Logistics sp.z.oo - Wejherowo

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vocar Logistics sp.z.oo?

Kandydaci do pracy w Vocar Logistics sp.z.oo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vocar Logistics sp.z.oo
1.2/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Os. 1000-lecia Pp 3 lok. 77
    84-200 Wejherowo