Opinie o Ckm-Protrans Marcin Wysocki w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ckm-Protrans Marcin Wysocki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ckm-Protrans Marcin Wysocki o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ckm-Protrans Marcin Wysocki w Gdynia

Jakie wartości są cenione w Ckm-Protrans Marcin Wysocki?

Eeeetammm Nowy wpis

Nikomu nie polecam, straszne (usunięte przez administratora), dniowka taka że więcej na kraju się zarobi, więcej nic nie napisze bo szkoda słów! Generalnie jednym słowem, najgorsze firma w jakiej pracowałem, chociaż swoje obowiązki wykonywałem sumienie . Tacho właściwie pod kreską, dobrze że kierowca ma prawne przerwy ...

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Zdzisław

31.03.2023 03:03

Zdzisław ikona wywiad

Historią o złodziejstwie, wyłudzeniu i sknerstwie.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Byłem kierowcą.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Zdzisław ikona wywiad

Niezapłacony ZUS i skarbówka, sprzedanie mojego auta i propozycja wynajęcia mnie do innej firmy, z którą wtedy współpracowaliśmy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Zdzisław ikona wywiad

Teraz chyba 7 tysięcy złotych, może 7,5 tysiąca.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

6-7 lat.

Nigdy.

Zdzisław ikona wywiad

Na wstępie ustalone było, że powroty z trasy będą po dwóch tygodniach w czwartki na weekend, ewentualnie czasami w piątek, i wyjazd ponownie w poniedziałek. W rzeczywistości powroty z trasy były w piątki, a nawet w soboty.

Były pracownik Nowy wpis

Tragedia to złe słowo, najgorszemu wrogowi nie polecił bym. Własna działalność nic nie płacą do zusu. Obciążenia za przepał, jazda landami bądź na skróty byle km było jak najmniej (wiadomo auto spali więcej twój problem ma być 27 i koniec) wieczne telefony wieczna kontrola o 3 w nocy potrafi dzwonić że źle jedziesz bo 2km dalej. Za dużo by pisać taki cyrk i pomysły to tylko u braci Wysockich

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ckm-Protrans Marcin Wysocki spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Czy Ckm-Protrans Marcin Wysocki oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Tylko własna działalność gospodarcza

@Zdzisław

Pisałeś już kiedyś, że kierowcy nie chcą pracować tutaj na działalności. Możesz tak właściwie wyjaśnić czemu?

@Alicja

Urlop bezpłatny to tylko tydzień bo auto musi jeździć, zus I skarbówka opłacają z opóźnieniem ,zwolnisz się a tu pół roku nie opłacone składki poza tym mały zus przez pierwsze dwa lata a co z emeryturą? W razie wypadku choroby to marne grosze z zusu są.....

@Zdzisław

Aj faktycznie, nie myślałam od tej strony o tym. A gdyby przypuszczalne proponowali rzetelną uop, to wtedy uważasz, że warto byłoby tu pracować?

Własna działalność......

Dalej nie polecam.

Zdzisław

Tylko własna działalność do tego chętnie poprowadzą księgowość a jak się zwolnisz to się okaże że zus I skarbówka zaległości na kilka tysięcy. Jest jeszcze możliwość że wypłaty za przepracowany ostatni miesiąc w całości nie dostaniesz . Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Były kier.
@Zdzisław

W pełni zgadzam się z opinią. Firmę prowadzi dwóch braci. Jeden niby ogarnia robotę, drugi papiery. Z jednym się dogadujesz, że pracujesz do danego dnia a drugi ci wystawi notę obciążeniową na 5 tyś za rzekome zerwanie umowy za nie dotrzymanie okresu wypowiedzenia gdzie ten co ogarnia robote podczas rozmowy sam zaproponował szybsze zakończenie współpracy. Serdecznie nie polecam

Colunga

Miałem zaszczyt pracowac w tej firmie istne (usunięte przez administratora) ,porażka.

@Colunga

Potwierdzam szkoda że jeszcze istnieje ta firma ale na szczęście chyli się ku końcowi kierowcy nie chcą pracować na działalności i odbierać telefon z pytaniem czemu jeszcze nie jedziesz już masz 9,01 przerwy........

Ilona
@Colunga

Co najbardziej Ci się nie podobało?

Aneta
@Zdzisław

Czyli pracuje się tutaj wyłącznie na działalności? Nie ma możliwości pracy na umowę o pracę lub zlecenie?

@Aneta

Myślę że nic się nie zmieniło

@Ilona

Brak platnych parkingów bo za drogo trzeba szukać miejsc na wyjazdach z parkingów gdy tacho się kończy, tacho co do minuty a najlepiej przeciągnąć, pauza 9,01 i telefon z pytaniem czemu jeszcze nie jedziesz.... wytyczanie trasy po bocznych drogach aby autostradę ominąć jeszcze więcej różnych kwiatków można znaleźć jedno za co można pochwalić to wypłata była na czas

Ilona
@Zdzisław

No to kiepsko. To się tak wydaje, ale to serio jest utrudnienie. A były rozmowy, że może warto coś zmienić? Jaka była reakcja na tego typu pytania?

@Ilona

Brak reakcji, jesteś wyrobnikiem u pana.... przypomnę jeszcze, że pracując na własnej działalności Ty za wiele odpowiadasz a przy tych przekrętach w dokumentacji jakie miały miejsce można się wpakować w niezłe kłopoty......

@Zdzisław

No ale chyba ludziom udaje się w razie czego udowodnić, że z tymi przekrętami to nie mają zbyt specjalnie nic wspólnego?

@Alicja

Zapewne tak ale szkoda zdrowia czasu i nerwów

@Zdzisław

No to tyle dobrze. A jeszcze wracając do tych całych oszczędności to czy przypadkiem jeżdżenie bocznymi trasami nie zżera więcej paliwa i czasu? Serio to się bardziej niby opłaca niż zwykła opłata za porządną drogę? Bo aż mnie to dziwi

@Alicja

Oczywiście że się nie opłaca.....ale oni tego nie rozumieją to są ludzie którzy dropsa będą turlać pod górę bo taniej na piechotę niż autobusem.

@Zdzisław

A gdyby jasno im przedstawić dlaczego się nie opłaca itp to by nie posłuchali? Może potrzebny jest ktoś kto właściwie potrafi dotrzeć to drugiej osoby? Bo jak się udowodni co serio jest tańsze to powinni na to chyba przystać?

@Alicja

Jeśli ktoś ma głowę jak rycerz czytaj zakuty łeb to nie dotrzesz......

Jak dużo osób pracuje w Ckm-Protrans Marcin Wysocki?

Zdzisław

Zawsze za mało ludzie przychodzą na chwilę i odchodzą

Krzyś
@Zdzisław

To chyba znaczy że coś jest nie tak w tej firmie

@Krzyś

(usunięte przez administratora) kłamią obciążają zusu nie płacą us też nie zbyt tacho ponad normę dość często na płatny parking nie wjedziesz nawet w pl ......własna działalność

Colunga

Zatrudniają na własną działalność gospodarczą, (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Ckm-Protrans Marcin Wysocki?

Zbigniew

Na parkingu siedziby .......albo innym wymyślonym miejscu

Zostaw merytoryczną opinię o Ckm-Protrans Marcin Wysocki - Gdynia

• Jak się pracuje w Ckm-Protrans Marcin Wysocki?

Zobacz opinie na temat firmy Ckm-Protrans Marcin Wysocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Ckm-Protrans Marcin Wysocki
1.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Chylońska 160 lok. 3A
    81-007 Gdynia