Nord Capital

Połchowo

Nord Capital

Opinie o Nord Capital

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Połchowo.

Bartosz

Bardzo dziwna sytuacja. Czy firma normalnie działa?

myszka miki

podobno obecnie w firmie bardzo dobrze się pracuje (chodzi o biuro), rotacja się zmniejszyła, atmosfera polepszyła się więc tylko na + myślę, że warto złożyć aplikację

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gdynia.

Piotr

Słyszałem, że dobrze się pracuje w firmie. Chciałem sprawdzić na forum ale tu od kilku miesięcy nikt nie pisze. Wydaje się, że jest spoko , inaczej forum by wrzało!!!

Agnieszka

@Nowu rozumiem, że zastanawiasz się nad aplikowaniem? Kto może pomóc użytkownikowi @Nowu i napisać więcej informacji na temat firmy Nord Capital? Jak wygląda praca na stanowisku Specjalisty ds. Zaopatrzenia? Jak wygląda taki przykładowy dzień pracy?

Agnieszka

@zainteresowana, myślę, że warto złożyć aplikację i dopytać się o wynagrodzenie samego pracodawcy podczas rozmowy kwalifikacyjnej :) Nic nie tracisz!

Nowu
@Agnieszka 01.03.2017 10:35

Widzę że poszukują specjalisty ds zaopatrzenia, ktoś coś wie ż czym związana jest ta praca, jacy ludzie w dziale? Czy szefostwo znosne?

zainteresowana

Witam, czy ktoś mógłby coś powiedzieć o pracy w dziale księgowym?Na jakim poziomie kształtuje się wynagrodzenie?

men

czy jak się do was pójdzie na stanowisko Kierownik Placówki Partnerskiej, a są jak widzę nowe ogłoszenia, to jest możliwa jeszcze jakaś scieżka kariery i może jakaś mozliwość awansu? bardzo mnie kusi żeby od razu wskoczyć na tak wysokie stanowisko ale żeby nie utknąć na nim na amen

gladiator

w Nordzie nastał spokój -zero nowych opinii

xxl

Gościu teraz to mnie rozbawiłeś do łez ,ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha .

xxl

szkoda mi ludzi, którym rozum odebrało

Marcin

Chcesz powiedzieć, że teraz tam jest jeszcze gorzej? ;) Słyszałem, że dużo zależało od tego na jaką zmianę się trafiło (ta druga miała być podobno lepsza).

Marcin

Pracowałem tam jakieś dwa lata temu na produkcji. Warunki to umowa-zlecenie i 10 zł za godzinę brutto. Z kierownictwem nie miałem tam zbyt wiele do czynienie więc się nie wypowiem, ale atmosfera pracy wśród zwykłych pracowników fatalna. Tempo pracy b. wysokie. Poganianie, ciągłe pretensje itd. Jedno z gorszych miejsc pracy w jakich miałem nieszczęście pracować.

xxl

coś kiepska frekwencja w tym barze,prezes przy stoliku z jakimś pracowniczkiem oj cieniutko

xxx

Nord Capital mieści się w Rekowie Górnym

odp.na mikołaj

NORD CAPITAL -RYBY!!!-nie ma Placówek partnerskich.Czytajcie uważnie wpisy i nie zadawajcie głupich pytań.

odp.na mikołaj

odp na szu szu

właściciel zarozumialec to i ceny brane z chmur/wszystkim mówi,że jemu nie zależy na zysku/-to jest tylko przydrożny bar-opakowanie dobre zawartość poniżej smażalni na każdej plaży

odp na szu szu

Bar otwierają przy firmie tj.w Rekowie Górnym ul Pucka .Będą serwować owoce morza i różne gatunki ryb no i oczywiście homary!

odp.na eryk

Ten wątek dotyczy firmy Nord capital -RYBY.A jeśli chodzi o bar to już niedługo bodajże od 20 czerwca.

smakosz

mylicie dwie firmy nord capital-finanse i nord capital-ryby,pytam raz jeszcze gdzie ten wypasiony bar,niech wystawją dmuchany zamek i odpalą błękitną dumę prezesa

xxxxxx

Faktycznie jest kilka osób, które wbijają nóż w plecy, a przy okazji donoszą do właścicieli.. ale to są zazdrosne niedowartościowane osoby, które same pewnie nie miały lekko i teraz się mszczą..trzymać się z daleka i jest ok. Wiele do życzenia pozostawia dyrektor.. Jak masz słabą psychę, nie dasz rady.

Imini

Masakra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] atmosfera taka ze każdy wbija niż w plecy gdy tylko nadarzy sie okazja nikomu nie polecam nawet wrogowi ...

odpowiedź na rtg

Znowu mylicie firmy -na tej stronie są opinie dotyczące Nord Capital w Rekowie Górnym .Jest to zakład rybny i na 100% nie mają żadnych filii w Radomiu .

były

Te bułeczki są bardzo nieświerze i mają dużo zakalca,skończył się wam abonament na portalu Pracuj?

KLIENT
@prezes 01.04.2016 23:35

Karol wszystko może to i prezesowi też pomoże

Okon

Najgorsza firma w jakiej pracowalem. Nie polecam.

xxl

Zobacz co piszą poprzednicy,na temat tej firmy szkoda kliknięć,chcesz poznać 'najlepszego"?pracodawcę na Wybrzeżu to próbuj-powodzenia

Admin2

bardziej pangę od mintaja, gdyż firma prawie wyłącznie handluje rybami z Chin

xxl

no na takim etapie firma się rozkręca,widać to po ilości wakatów

Zostaw opinię o Nord Capital - Połchowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Capital