Nord Capital

Gdynia

Opinie o Nord Capital

Piotr

Słyszałem, że dobrze się pracuje w firmie. Chciałem sprawdzić na forum ale tu od kilku miesięcy nikt nie pisze. Wydaje się, że jest spoko , inaczej forum by wrzało!!!

Agnieszka

@Nowu rozumiem, że zastanawiasz się nad aplikowaniem? Kto może pomóc użytkownikowi @Nowu i napisać więcej informacji na temat firmy Nord Capital? Jak wygląda praca na stanowisku Specjalisty ds. Zaopatrzenia? Jak wygląda taki przykładowy dzień pracy?

Agnieszka

@zainteresowana, myślę, że warto złożyć aplikację i dopytać się o wynagrodzenie samego pracodawcy podczas rozmowy kwalifikacyjnej :) Nic nie tracisz!

Nowu
@Agnieszka 01.03.2017 10:35

Widzę że poszukują specjalisty ds zaopatrzenia, ktoś coś wie ż czym związana jest ta praca, jacy ludzie w dziale? Czy szefostwo znosne?

zainteresowana

Witam, czy ktoś mógłby coś powiedzieć o pracy w dziale księgowym?Na jakim poziomie kształtuje się wynagrodzenie?

men

czy jak się do was pójdzie na stanowisko Kierownik Placówki Partnerskiej, a są jak widzę nowe ogłoszenia, to jest możliwa jeszcze jakaś scieżka kariery i może jakaś mozliwość awansu? bardzo mnie kusi żeby od razu wskoczyć na tak wysokie stanowisko ale żeby nie utknąć na nim na amen

gladiator

w Nordzie nastał spokój -zero nowych opinii

xxl

Gościu teraz to mnie rozbawiłeś do łez ,ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha .

xxl

szkoda mi ludzi, którym rozum odebrało

Marcin

Chcesz powiedzieć, że teraz tam jest jeszcze gorzej? ;) Słyszałem, że dużo zależało od tego na jaką zmianę się trafiło (ta druga miała być podobno lepsza).

Marcin

Pracowałem tam jakieś dwa lata temu na produkcji. Warunki to umowa-zlecenie i 10 zł za godzinę brutto. Z kierownictwem nie miałem tam zbyt wiele do czynienie więc się nie wypowiem, ale atmosfera pracy wśród zwykłych pracowników fatalna. Tempo pracy b. wysokie. Poganianie, ciągłe pretensje itd. Jedno z gorszych miejsc pracy w jakich miałem nieszczęście pracować.

xxl

coś kiepska frekwencja w tym barze,prezes przy stoliku z jakimś pracowniczkiem oj cieniutko

xxx

Nord Capital mieści się w Rekowie Górnym

odp.na mikołaj

NORD CAPITAL -RYBY!!!-nie ma Placówek partnerskich.Czytajcie uważnie wpisy i nie zadawajcie głupich pytań.

odp.na mikołaj

odp na szu szu

właściciel zarozumialec to i ceny brane z chmur/wszystkim mówi,że jemu nie zależy na zysku/-to jest tylko przydrożny bar-opakowanie dobre zawartość poniżej smażalni na każdej plaży

odp na szu szu

Bar otwierają przy firmie tj.w Rekowie Górnym ul Pucka .Będą serwować owoce morza i różne gatunki ryb no i oczywiście homary!

odp.na eryk

Ten wątek dotyczy firmy Nord capital -RYBY.A jeśli chodzi o bar to już niedługo bodajże od 20 czerwca.

smakosz

mylicie dwie firmy nord capital-finanse i nord capital-ryby,pytam raz jeszcze gdzie ten wypasiony bar,niech wystawją dmuchany zamek i odpalą błękitną dumę prezesa

xxxxxx

Faktycznie jest kilka osób, które wbijają nóż w plecy, a przy okazji donoszą do właścicieli.. ale to są zazdrosne niedowartościowane osoby, które same pewnie nie miały lekko i teraz się mszczą..trzymać się z daleka i jest ok. Wiele do życzenia pozostawia dyrektor.. Jak masz słabą psychę, nie dasz rady.

Imini

Masakra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] atmosfera taka ze każdy wbija niż w plecy gdy tylko nadarzy sie okazja nikomu nie polecam nawet wrogowi ...

odpowiedź na rtg

Znowu mylicie firmy -na tej stronie są opinie dotyczące Nord Capital w Rekowie Górnym .Jest to zakład rybny i na 100% nie mają żadnych filii w Radomiu .

były

Te bułeczki są bardzo nieświerze i mają dużo zakalca,skończył się wam abonament na portalu Pracuj?

prezes

kupujcie moją rybę,jeszcze chwila i bar z fontanną wyprowadzi mnie na prostą

KLIENT
@prezes 01.04.2016 23:35
kupujcie moją rybę,jeszcze chwila i bar z fontanną wyprowadzi mnie na prostą

Karol wszystko może to i prezesowi też pomoże

Okon

Najgorsza firma w jakiej pracowalem. Nie polecam.

xxl

Zobacz co piszą poprzednicy,na temat tej firmy szkoda kliknięć,chcesz poznać 'najlepszego"?pracodawcę na Wybrzeżu to próbuj-powodzenia

Admin2

bardziej pangę od mintaja, gdyż firma prawie wyłącznie handluje rybami z Chin

xxl

no na takim etapie firma się rozkręca,widać to po ilości wakatów

xxl

NO NA takim stanowisku to już trzeba odróżniać śledzia od flądry

krzysiek

Dobra firma nie musi szukać pracowników,w NC lepiej?-fantaska.

prezes

zakład pracy chronionej-nord capital rekowo

odpowiedź dla ghf

Znowu mylicie firmy.Na tej stronie są opinie dotyczące NORD CAPITAL w Rekowie Górnym -to jest zakład rybny i o ile wiem nie mają żadnych placówek partnerskich w Jaśle czy Kielcach.Pozdrawiam

karola

i co dostałaś się, wiesz ile osob szukają bo ogłoszenie na stronie dalej wisi, jak wygląda rekrutacja i jakie warunki?

okoń

niezły dowcip. powodzenia i czekam jak szybko napiszesz, że to chora firma i ludzi tam pracujący, pamiętaj aby na początku Ci powiedzieli, że nie możesz chodzić na L4 i że za samochód płacisz, paliwo itp...

odpowiedź dla jagi

'Jaga tobie to się firmy pomyliły.na tej stronie są opinie dotyczące firmy ,nord capital'z Rekowa Górnego.Jest to zakład rybny

CAPSBIM

to może się przedstaw z nazwiska to powiemy ci czemu tam pracujesz

ktoto
@CAPSBIM 24.05.2015 15:03
to może się przedstaw z nazwiska to powiemy ci czemu tam pracujesz

pracujesz tam jeszcze czy juz nie ?

CAPSBIM

Dziwi mnie bardzo zawiść ludzka, jaka jest tu pokazana. Dlaczego macie pretensje ? Bo już nie pracujecie, bo się nie sprawdziliście? Pracuję tu od dwóch lat, i jakoś nie podzielam waszego zdania. A jak ktoś przy wyborze pracy kieruje się tylko opiniami z tego portalu, to współczuję.

Praca w firmie to porażka. Osoby, ktore tam pracują to ludzie zawistni,aroganccy,bezczelni- i takich właśnie ceni firma.Szefowie działów to osoby z przypadku, które zamiast wiedzy mogą pochwalić się brakiem jakiegokolwiek taktu i życzliwości.Nikt normalny nie chciałby tam pracować, każdy siedzi tylko po to, aby wypłatę odebrać 10-tego. Wypłaty są w terminie, za to kwoty marne, żadnych podwyżek, premii, żadnych bonów na święta itp. Odradzam wszystkim zainteresowanym.

Były

rada dla radzia: Nie zawracaj sobie głowy tym "obozem pracy ". Szukaj roboty gdzie indziej , obojętnie jakie stanowisko cie interesuje . Ta sytuacja nie trwa od dzisiaj , popatrz na opinie, historia sięga już kilka lat w ostatnim czasie z nasileniem na co raz gorsze opinie . Wyrazy współczucia dla wszystkich , którzy jeszcze tam trwają ... żal mi Was szczerze ... koledzy , koleżanki z Norda . Wprowadzane są co raz bardziej rygorystyczne metody pracy jak słyszę , czy koniec jest już tak bliski ??? radzio: jesteś za dobry dla Norda - choć cie nie znam . Decyzja oczywiście należy do Ciebie - sam ja podejmiesz, w razie co przypomnisz sobie te wpisy. Chcesz czszegółów , poczytaj wszystkie portale , po co się powtarzać . POWODZENIA W ZNALEZIENIU PRACY W FIRMIE , KTÓRĄ BĘDZIESZ MÓGŁ SIĘ POCHWALIĆ

Berkynta

Jest obecnie lipa, tyle wam powiem.

Krzysiek

Sorki KTOS,to jest odpowiedż dla "Asia"?-która/y/ pisze o mnie bzdury.

Krzysiek

Sorki KTOS,to jest odpowiedż dla "Asia"?-która/y/ pisze o mnie bzdury.

KTOS

Niestety smutna ale szczera prawda to :ze od niedawna w tym zakładzie wdrążono terror psychiczny nękanie pracowników bez wyjątku jednym słowem MOBBING.I to ma pomóc w wydajności produkcji? Nie wierzę że około stu albo i więcej ludzi wykonuje żle swoją pracę.

@KTOS 27.03.2015 16:59

Jesteś lub jesteście żałośni,piszesz wiemy?Zły typ/jestem Krzysiek/,może Ty się przedstawisz i ujawnisz na forum/wiem kim jesteś/.A co się tyczy wypowiedzenia,to masz rację,żałuję powinienem zrobić to wcześniej.Radzę Ci,nie rób sobie wstydu,ja nie straszę i nie wyciągam brudów na zewnątrz.Nie chcę Cię smucić,ale mam się całkiem dobrze.

@KTOS 27.03.2015 16:59

były

Cała firma jest na tyle toksyczna,że odstrasza już ludzi,którzy mają troche oleju w głowie.Pracownicy,którzy mieli swoje zdanie albo nie uginali karku przed szefem sami odeszli lub zostali usunięci.Nie miało znaczenia ich zaangażowanie i dotyczasowy okres nienagannej pracy.Pracowników,którzy zostali w tej firmie można podzielić na trzy grupy 1/mają pobrane kredyty-trzeba płacić 2/ludzie miejscowi-blisko do pracy 3/lizusy,bez honoru,donosiciele,którzy zrobją wszystko aby się przypodobać szefostwu,nie ma dla nich znaczenia,czy pogrążą osobę sobie bliską lub postronną-liczy się efekt końcowy Pozdrawiam zdesperowanych i wytrwałych.

Asia
@były 21.03.2015 19:50

Wiemy kim jesteś były pracowniku. w większości bzdury wypisujesz. Boli Cię że sam nie zdążyłeś złożyć wypowiedzenia. Zachowaj te szczere rady dla siebie a nie strasz ludzi.

Mała

Czy może ktoś powiedzieć o pracy w dziale ksiegowym? jaka panuje tam atmosfera? czy warto tam składac papiery?co z zarobkami w dziale?

Życzliwy
@Mała 13.03.2015 10:33

Jest takie przysłowie. " KROWA KTÓRA DUŻO BUCZY MAŁO MLEKA DAJE " i ty "MAŁA " jesteś tą krową. W dobrych firmach brak etatu dla takich jak ty. PROSTE !!! Życzliwy

Były

Gladiator , co Ty człowieku bredzisz ! Ile Ty pracujesz ,ze tak piszesz ! Pogadaj z osobami , które już tam nie pracują. Pracować trzeba wszędzie i nikt z byłych nie narzekał na ilość pracy , odpowiedzialność , wymagane zaangażowanie . Ta firma to TERROR , TERROR I TERROR do nieskończoności . Niby pookładana struktura , ale tylko na papierze. Będąc Dyrektorem , Kierownikiem czy Fizolem jesteś tak samo bez możliwości podejmowania trafnych decyzji .Wszystko i każdego kontrolują właściciele osobiście .Ciągłe zmiany oczekiwań . Jak mają zły humor to nawet na Twoje Dzień Dobry na korytarzu Ci nie odpowiedzą . Rozwój , szkolenia - zapomnij!!!!!!!!!! Jak Cię już wyssają ,to albo sam się zwolnisz , albo zrobią Ci prezent zrobią i w piątek ( zawsze przed wolnym ) , albo przed długim weekendem ... lub innymi świętami dadzą Ci wypowiedzenie. Po jakimś czasie uznasz ,że to rzeczywiście był PREZENT . Bo wszędzie lepiej niż w Nordzie . Nawet do kibla chodzisz pod kontrolą , ile razy , jak długo itd . Żadna ceniąca się firma nie pozwoli sobie na tak częstą wymianę kadry . Można byłoby powiedzieć ,że nie umieją rekrutować ! A przemielili naprawdę tak lojalnych ludzi,że aż ich szkoda . A pracują w innych nowych firmach i są docenieni , mają wyniki - bez nadzoru , terroru i pracują z przyjemnością w pełni odpowiedzialni za swoje zadania . I można ! Realia są takie - w dobrych firmach nie ma wolnych etatów , bo pracownika się docenia i nie zwalnia , tylko do Nord stale rekrutuje na wszystkie po kolei stanowiska . Ma już chyba abonament wykupiony na portalch pracy. Jedyny plus , to ,że płacą w terminie o dziwo .

GLADIATOR

w tej firmie jest jak w każdej innej -po prostu musisz pracować i to sumiennie bo za to ci płacą,a płacą regularnie.Pensja jest zawsze na koncie przed 10-tym każdego m-ca.Pracuję już tam kilka lat i jest ok.w każdej firmie jest raz lepiej raz gorzej jeśli chodzi o atmosferę ,ale atmosferę w firmie tworzą pracownicy i to od nich zależy jak ułożą swoje relacje.

KAsia

Czy ktoś mógłby napisać jak jest w chwili obecnej w firmie?Czy atmosfera nadal jest ciężka, czy coś się zmieniło?Chodzi mi głownie o pracę w działach finansowych. W najbliższych dniach wybieram się na rozmowę i nie wiem czy w ogóle zawracać sobie głowę tą firmą po przeczytaniu waszych komentarzy.

KAsia

realny...

napiszcie moi drodzy co możecie Firmie dać, a nie ile da się "wyciągnąć"...liczy się biznes - czyli umiejętności, wiedza, etc, etc....

praca kasa

dla mnie sa dwie najwazniejsze sprawy ,.... ile mozna zarobic w danym miejscu i czy istnieje szansa na rzowoj i podniesienie kwalifiakcji . wiecie kazdy lubi dostawac podwyzki ale czy tutaj jest taka szansa. pozdrawiam wszystkich ktorzy sa zainteresowani praca ale boja sie zapytac - uprzedizlem was.

do Michał

Jeżeli myślisz o pracy jako specjalista... to powiem tak, jak lubisz siedzieć z telefonem przy uchu i wciskać klienta droższy towar niż konkurencja na gorszych warunkach i sprawia Ci to satysfakcję to idź np do Orange do działu pozyskiwania klientów tam zarobisz więcej

Zostaw opinię o Nord Capital - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Capital