Opinie o Semi Serwis w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Semi Serwis. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Semi Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semi Serwis w Krosno

podajacy lombardowi

Lombardo przecież ty lubisz Polaków więc po co ? Piszesz o rzeczach na których się nie znasz.

karol

ja tak samo pracowalem w szweji wszystko ok kasa socjal i tylko jeden problem z urlopami byl a tak ogolnie bajka polecam urlopy byly co 3 miesiace 10 dni ale to jedyny problem byl kasa 10 tys zl co miesiac srednio wpadalo z sobotami chyba ze ktos woli odpoczac se w sobote a pracowalo sie tylko 4 godzinki wiadomo trzezwosc musiala byc na budowie pozdrawiam

czarny38

tiki chyba mlodym szczawiem jesteś , nic nie rozumiesz ... U ciebie tylko kasa w głowie ... A co bedzie w przyszłości ?????? Co do umów - podpisałeś klauzulę o pracy w konkurencyjnej firmie ????

adamk

Tak się sznują Polcsy robotnicy gratuluję i Was wysłac zagranicę zero kultury i napewno wiedzy ,a byście chcieli żeby nazywali Was fachowcy śmiech na sali.

Brałeś udział w rekrutacji do Semi Serwis. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Krosno
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Krosno
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel handlowy
OEX S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
adamk

tiki

w czache sie puknij !! od kiedy prezes Semi zajumuje się umowami pracownikow i czy wogóle kiedykolwiek z wnim sie poznałeś ??, w ich oddziałach są osoby odpowiedzialne za umowy a inne za rekrutacje, ja poznałem szefa po miesiącu pracy w semi. Szef załatwia konkrakty a reszte robią inni, zresztą niezłe towary. a umowe taką podpisałeś trzeżwy czy Cię zmusili cioto i teraz płaczesz nie widziałeś co podpisujesz ?

LOTO

Jasne, wszyscy tak ujadacie bo was wyrzucono albo nie zatrudniono u nich. Pracuje w Semi od roku byłem za ich pośrednictwem w finlandii i szwecji,teraz pracuje na Lotosie. Wszystko jest tak jak było ustalane, a problemy mają ci którzy albo piją albo kombinują na lewo i prawo. Płacą za przerwy jako nieliczni na lotosie, zapewniają pełen socjal, są wyłacalni w 100%, aha pytanie czemu tyle osób się u nich zatrudnia skoro są tacy do (usunięte przez administratora) ? lepiej napiszcie ilu z was szef wywalił za wódę, hehe

skandic geteborg

firma ok w kazdym calu prac. z ;ld5' szwecja