Opinie o Polomarket w Starogard Gdański Morska 5

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polomarket. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polomarket na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polomarket w Starogard Gdański Morska 5

Sonia Nowy wpis

Zwracam uwagę na zachowanie głównej pani kierownik że sklepu przy ul .Nowowiejskiej.Kasjerka nie mając wydać reszty ze 100zl mąż udał się do kiosku w celu rozmieniania tam bez problemu pani rozmieniał dwa razy po 50zl.Udajac się z powrotem do polo marketu aby zapłacić 10zl daje kasjerce 50zl.Pani niema wydać 40zl reszty więc pyta główną panią kierownik o rozumienie gdzie słyszy odpowiedź my nie jesteśmy bankiem.Wiec proszę o wytłumaczenie czy w taki sposób zachowuję się kierownik sklepu i z jakimi pieniędzmi chodzić po zakupy żeby nie robić problemu kierowniczce.Taka osoba to chyba nie jest na właściwym miejscu posadziła bym ją na kasie i zobaczyła co to jest dopiero praca kasjera.Pozdrawiam

Natalia Nowy wpis
@Sonia

Może i zachowanie nietaktowne ale ona ma w sumie rację. Oni nie mają obowiązku wydać, to klient chcąc coś kupić powinien mieć określoną kwotę do zapłaty. Skoro wiedzieliście, że dyszkę będziecie płacić to czemu bardziej w kiosku nie zostało to rozmienione?

Sonia Nowy wpis
@Natalia

Tam jest zawsze problem z drobnymi przed zakończeniem zmiany.Panie rozliczają wcześniej kasy żeby na koniec zmiany mieć jak najmniej do liczenia A pani w kiosku nie ma obowiązku rozmieniania pieniędzy.Byla tak miła i rozmienila na tyle ile mogła.Pracowalam w sklepie i nigdy nie było problemu z drobnymi a wogole przed godziną 14, rozumiem gdyby to było z rana.Powiedzmy sobie szczerze kierowniczka sklepu pracuje w tym markecie za karę zawsze nie miła dla klientów i pracowników.Pozdrawiam

Dorota

Jeju czemu nikt nie opisze jak tam się pracuje tak konkretnie? przecież na pewno dużo ludzi tam pracuje, jak to w markecie. Faktycznie tam jest tak że pracownicy nieuprzejmi? Do siebie nawzajem też są tacy niemili? No i serio jest nakaz zostawania na nadgodziny czy to jest dobrowolne?

Julia Nowy wpis

Co masz na myśli? Takimi hasłami to teraz każdy potrafi rzucać zauważyłam

Alien 70

Zastanawiam się nad pracą w polo w Starogardzie gd. Może ktoś napisze jak się tam pracuje, warto aplikować czy omijać szerokim łukiem?

Norman

A może wiecie czy potrzebują teraz kogoś do pracy? Jaką umowę proponują na początek?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Polomarket? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starogard Gdański
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Polomarket? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

waaaska

W polomarkecie pracuje się tam naprawde dobrze, w dobrej atmosferze z adekwatynymi zarobkami.

Hanna

A co w 2017 roku możecie powiedzieć o Polomarket? Coś się zmieniło? ;)

szumlasu
@Hanna

Te opinie według mnie są są wyrażone bardzo złośliwe ja pracuję w polo imama bardzo dobre zdanie na ten temat pracy w polo

yack

na ul. katowickiej personel nieuprzejmy, towar z promocji zwykle trafia na półki po czasie albo ;;już wyprzedany'' cytat pracownicy z mięsnego stoiska...w internecie widnieje ze sklep czynny od 6.30 a w rzeczywistosci od 7-mej dlaczego?????????????? moze gdyby wymienic cały powtarzam cały personel byłoby moze lepiej...nie polecam tego sklepu w przeciwienstwie do innych tego typu w moim miescie

yack

saj

ciekaw mnie czy jak macie teraz ogłoszenia że szukacie kierowników to na serio można tak awansować jak jest w tych ofertach obiecane

PracaGo

masz socjal jak kupisz sobie przeterminowane jogurty za 2/3 ceny.

dno kiła i mogiła. I tyle o Polomarket.

polotv

Witam, byłem pracownikiem tej firmy, dno zupełne na początek każą zostawać po godzinach za które nie płacą a tylko do odbioru tylko że nie ma kiedy ich odebrać :) Każą sprzedawać przeterminowane ciasto i jeszcze nie spuszczą z ceny. Obiecują awans a i tak (usunięte przez administratora) blada niby polska sieć ale ch..nia. Nie polecam pracy nikomu z zdrowym rozsądkiem.

eden

Widzę,że troszkę czasu minęło od ostatniego wpisu,ale pozwolę sobie na kilka słów. Niestety,ale mój wpis nie będzie się w zasadzie różnił od Waszych,bowiem w większości polo jest fatalnie,ale w Trójmieście chyba najgorzej. Każdą dyferencję należy zwracać niezależnie od wysokości albo od razu albo z konta ściągają po wypełnieniu odpowiedniego papierka. Kasjerki są do przejścia,ale za to zmianowi a szczególnie kierowniczka..... Zero pomocy,wręcz przeciwnie.Nie umie powiedzieć niczego wprost,ale za to z chęcią tyłek obrobi z innymi.Nie jest chętna do szkolenia innych,ale chętnie głośno krytykuje,jak się czegoś nie umie[czyt.nie dotyczy jej wazeliniarzy]. W bardzo dużym skrócie-FAŁSZYWA.Bardzo duża rotacja,więc o czymś to świadczy. Nie polecam tam pracy.Zwolniła osobę,bo po chorobie tamta chciała chorobowe dodatkowe na rehabilitacje,ale kierowniczka wolała dać jej urlop,na co ta osoba nie chciała się zgodzić.Jak na kogoś zagnie parol,to ciągle się czepia i obraża. Ludzie się pewno trzymają tej pracy,bo płacą za nadgodziny[wiesz o której zaczynasz,ale nie wiesz o której wrócisz do domu],jednak pensja nie daje prawa do takiego traktowania.Łaski nie robią,że płacą. Z dala od tej firmy.

polololo

Ogólnie ten pracodawca szczyci się że jest polską siecią zatrudnia ponad 10 tyś osób ale ,kilka podpowiedzi ludzie są dla nich zwykłymi śmieciami począwszy od kierowników regionu po kierownika sklepu nie wspomnę o kasjerach kierownik sklepu zarabia takie grosze że żal ,gdzie zmianowy przy kilku nadgodzinach ma więcej kasy od kierownika który za wszystko dostaje.Wymagania jeśli się wymaga to trzeba płacić . Jeśli nie wierzycie zobaczcie jak często zmieniają sie kierownicy a Gdańsk to już jest porażka który mądry kierownik przyjdzie za 2000zł ? tylko idiota ale robić kolejnych dyrektorów i jeżdzenie na audyty w 2 audytorów mają kasę ogólnie syf .Zmiany należy zacząć na górze bo za rok dwa już tam nikt nie będzie chciał pracować już jest ciężko z zatrudnieniem pracowników ja już też po kilku latach ariwederczi z tego syfu podwyżka ? ha ha ha jest jak zmienia się najniżasz krajowa ,talony na święta po 10 latach pracy ? 200 zł pensja kierownika spadła o 200% z tym co było kiedyś .Na jednym sklepie jest 7 wolnych wakatów od 3 miesięcy i nie chce nikt przyjść takie mają opinie ,do Gdańska też z pocałowaniem w tyłek możecie iść nawet jutro przyjmą was

pola

dziadostwo syf kila i mogila .i prawda z tymi zwolnieniami bez powodu

renatka

Wykorzystują pracowników [usunięte przez moderatora] br /> A po wszystkim zwalniają bez przyczyny , tak na widzimisię !

magi

Radzę omijać polo-kichę z daleka !!! Lepiej jest w biedronce , a tak właściwie to polomarket w Starogardzie jest najgorszym pracodawcą w mieście !!!! Można się dorobić co najwyżej garba !!!!!!!!!!!! Nie polecam tego pracodawcy zwłaszcza że na czele sklepu jest kierownik który wyleciał z konkurencji !!!! - ciekawe za co ????

ksenia

Ten sklep to zwykły (usunięte przez administratora) , kierownik wyrzucony z innej sieci robi karierę w Polo - czy sieć która jako jedyna nie uczciła żałoby narodowej może być dobrym miejscem do pracy ???????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Polomarket - Starogard Gdański

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042