Opinie o Lewandowski Przemysław P.H.U. Anna w Opoczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lewandowski Przemysław P.H.U. Anna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lewandowski Przemysław P.H.U. Anna o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewandowski Przemysław P.H.U. Anna w Opoczno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Lewandowski Przemysław P.H.U. Anna w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Justyna Nowy wpis

Dla przyszłych pracowników. Albo w tej "firmie" jesteś dla właścicieli służącym (nie pracownikiem) albo doprowadzi do tego że sam się zwolnisz. Praktykę akurat w tym ma. Na ubrania czy obuwie służbowe nie ma co liczyć. Obsługuje klientów a później w kanciapie z żoną obgaduje wszystkich jak leci. Te osoby które tam sprzedają to właściciel i jego żona. Wielokrotnie się kłócą jak nie ma klientów a pracownicy muszą tego słuchać. Ogólnie pracę jak i zakupy można określić tak jak taczkę z pompowanym kolek które trzeba pompować co dwa dni ale nie ma oczywiście pompki (bo żal kasy na pompkę lub na nowe koło) i trzeba chodzić do zakładu obok (zakład mechaniczny) i prosić się o napompowanie koła. Porażka.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Lewandowski Przemysław P.H.U. Anna?

Krzysiu

Atmosfera śmiać się nie można tylko z kiepskich dowcipów szefa????????

anonim z przyczyn oczywistych Nowy wpis
@Krzysiu

Widzę że były pracownik :) wiesz co się tam dzieje :) w stu procentach się zgadzam.

Adam Nowy wpis

Atmosfera jest delikatnie mówiąc BEZNADZIEJNA

anonim z przyczyn oczywistych.

Witam wszystkich kupujących jak i pracujących w tym sklepie. Jeśli chodzi o kupno mebli co do ceny nie mam pojęcia czy drogo czy tanio. Jeśli chodzi o obsługę klienta najlepiej wyglądać na dość bogatego albo kupić drogie meble wtedy jest bardzo miły i spędzi z wami dużo czasu. Jak się przyjdzie po coś co jest warte 500 zł to szkoda dla niego czasu wychodzić z oszklonej kanciapy. Dla niego klient jest najważniejszy do momentu aż zapłaci potem nawet jak przyjdzie złożyć jakąś reklamację to czeka się miesiącami. Jeśli chodzi o pracowników przez pierwsze maksymalnie 3 miesiące traktuje ich dość normalnie ale po tym okresie pokazuje jakim jest człowiekiem na prawdę i co sobą reprezentuje. Na rozmowie kwalifikacyjnej wydaje się zrównoważonym inteligentnym mającym szacunek facetem a w rzeczywistość jest zupełnie inna. Caly czas patrzy ci na ręce wytyka błędy. Zawsze wychodzi z założenia że to on ma rację (nawet gdy jej nie ma). (usunięte przez administratora) który traktuje ludzi jak służących nie ma do ludzi szacunku. Wychodzi z założenia że ludzie są dla niego a nie odwrotnie. Bardzo ciężki człowiek do współpracy straszący sądami czy to pracowników czy niewygodnych klientów. Praca oczywiście za najniższa krajowa a i tak wypomina że dużo płaci. Płaca minimalna a wymagania maksymalne. Pracownicy sami się zwalniają... Czy się opłaca tam pracować i kupować to już proszę sobie samemu na to pytanie odpowiedzieć... Napisałem to że by każdy wiedział na co się pisze kupując tam lub pracując. Decyzja należy do państwa powodzenia.

Lidia
@anonim z przyczyn oczywistych.

Piszesz o podejściu do klienta, więc wnioskuję, że opisujesz swoje doświadczenie. Czy zareagowałeś jakoś, gdy poczułeś się źle potraktowany? Zwróciłeś pracownikom uwagę?

anonim z przyczyn oczywistych
@Lidia

Na moje nieszczęście bylem tam pracownikiem 2 lata wiec jeśli chodzi o kwestie pracownicze przeżyłem to na własnej skórze. A jeśli chodzi o klientów to wilkokrotnie byłem świadkiem jak można beznadziejnie ich traktować zwłaszcza tych którzy nie mają zbyt dużych środków finansowych.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lewandowski Przemysław P.H.U. Anna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Mario

Zupełne lekceważenie klientów którzy szukają tańszych mebli.

Mikołaj

@Franciszka F. a wiesz może, jakim jest pracodawcą? To również bardzo istotna informacja. Dla osób, które poszukują pracy - wręcz najistotniejsza. Czy ktoś w niedalekim czasie brał udział w rekrutacji do pracy w tym miejscu i może opisać, jak ona wyglądała?

Franciszka F.

ceny nie sa wcale tak wysokie a wlasciciel tylko wyglada na naburmucha,tak naprawde to sympatyczny pan i umie doradzic :D

mega

czy to prawda że mają dość wysokie ceny jak plotki głoszą?

bono

potwierdzam powyższe opinie i odradzam robienia tam zakupów!!!!!!!!!!!!!!!!!

marcin

jako szef cham jako sprzedawca (usunięte przez administratora) ceny wyzsze niz w warszawie

szwagro

Najgorszy salon meblowy w Polsce!! NAJDROŻSZY! Pan (usunięte przez moderatora) naciągacz,straszak,brzydze sie takich ludzi. tylko uwazajcei bo choryy na sercce tak strasznie......

Zostaw merytoryczną opinię o Lewandowski Przemysław P.H.U. Anna - Opoczno

• Jak się pracuje w Lewandowski Przemysław P.H.U. Anna?

Zobacz opinie na temat firmy Lewandowski Przemysław P.H.U. Anna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lewandowski Przemysław P.H.U. Anna?

Lewandowski Przemysław P.H.U. Anna
  • Pl. Kilińskiego 22