Opinie o Fabryka Tańca i Tuchu w Bochnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fabryka Tańca i Tuchu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryka Tańca i Tuchu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Tańca i Tuchu w Bochnia

Marek Nowy wpis

Ja też uważam, że ewelina powinna iść bezpośrednio do firmy i uwazam takie wyjście za najsensowniejsze, nie ma się przecież czego bać, wszystko jest na swoim miejscu

ewelina lis Nowy wpis

ja nie ukrywam zanim się bezpośrednio skontaktuję z pracodawcą to woalałabym się więcej o nim dowiedzieć w internecie, nie chcę w jakikolwiek sposób się angażować w relacje z nimi póki wszystkiego odpowiedniego się o nich nie dowiem. a może wy napiszcie jakie tam obecnie stanowiska można obsadzać do wzięcia są

Pox Nowy wpis

Czy nie jest przypadkiem tak, że najlepszą formą dowiedzenia się takich informacji jest bezpośredni kontakt z pracodawcą? Szkoda tylko, że osoby w postaci pracowników czy innych kandydatów nie mogą wspomóc opinią na temat tego czy w ogóle warto tam szukać swojego szczęścia. Jeżeli ktoś by się znalazł to byłbym wdzięczny.

.... Nowy wpis

Prowadzący! Pielęgniarki chyba są nie douczone... niech nauczą się pisać.Swoją drogą chyba PIELĘGNIARKI pani (usunięte przez administratora). są raczej przyjazne. Cóż, jak pan (usunięte przez administratora) panią olał to teraz trzeba go gnoić... I co się stało w Bochni? Żenada w tym mieście - ludzie sami gotujecie sobie taki los... a Pan (usunięte przez administratora) z tego co wiem się rozwija i to bardzo dobrze.

Aplikowałeś do firmy Fabryka Tańca i Tuchu? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Szokujące te wypowiedzi. Dlaczego ludzie są tak zazdrośni? Chodzę już do pana Sebastiana od roku, zmienił moje życie, nauczył tańca! A chyba o to chodzi. Szkoda, że w mieszkańcy Bochni taką zawiścią plują. Zrobił to dla Was, nie dla siebie! Ehhh szkoda gadać, mam nadzieję, że Pan (usunięte przez administratora)tego nie czyta, pewnie nie, ale jeśli to niech się pan nie zraża! Bo przetrwanie w Bochni graniczy z cudem! Pozdrowienia dla wszystkich!

Kagaja

Pragnę ostrzec przyszłych klientów fabryki tańca której właścicielem jest (usunięte przez administratora) że lepiej jest go omijać szerokim łukiem, a już tym bardziej nie płacić mu z góry gdyż będzie was olewał, tłumaczył się że jest chory albo nagle coś mu wyskoczyło, zgarnie kase i będzie grał na zwłoke zwyczajnie będzie czuł się bezkarny. PS jest strasznie nie ogarnięty, ciągle zapomina, spóźnia się na zajęcia i jest bardzo agresywny jeżeli coś jest nie po jego myśli. Ma jeszcze bardzo negatywną opinie u innych instruktorów tańca. Szkoda tylko że wcześniej o tym wszystkim nie wiedziałam. Nie polecam wręcz odradzam, szkoda kasy i zmarnowanego czasu. Wcześniej zasięgnijcie opini u osób które brały u niego idywidualne kursy, bo ja na taki z mężem chodziłam i nas wykiwał, a kasy już nie możemy odzyskać.

Mteusz

Może i Pan prowadzący zna się na tańcu ale na prowadzeniu biznesu to na pewno nie. Brak dbałości o klienta, zajęcia są często odwoływane i nikt nawet Cię o tym nie informuje. Słyszałem też że jest nieuczciwym pracodawcą a to już duża przesada ...

Bochniak

ja osobiście polecam inną szkolę z tradycjami, nie chcę nikogo reklamować bo każdy w Bochni wie o jaką dokładnie chodzi - pełen profesjonalizm miła atmosfera i terminowość co ważne wiem bo korzystałem...

Asia

Pffff! Żenada!

klientka

Szkoła rewelacyjna! Może, zapiszcie się do innej - a nie obrabiajcie na forum - moze powiedzcie Panu(usunięte przez administratora)to wprost! W necie każdy cwaniakuje - a do niego wszystkie takie milutkie jestescie! Żenada!

kursant

dokładną opinię słyszałem od znajomych totalny brak organizacji zajęć, odwoływanie z powodu wyjazdu, choroba, potem przesuniecie, umówienie na tą samą godzinę co inna para przy zajęciach indywidualnych, totalna porażka itp. ogólnie nie szanuje się klienta, a raczej totalnie(usunięte przez administratora)

edyta

Szkoła jest beznadziejna Prowadzony nonstop odwołuje zajęcia przesuwa je tuż przed rozpoczęciem ich. w kółko to samo brak jakiegoś programu nauczania. A przedewszystkim parcie na kasę jak są 2 pary to zajęć nie zrobi.jak już przyjeżdżam to niech będą. skąd mam wiedzieć ile w danym dniu będzie osób niech to weryfikuje jak robi zajęcia od 3 par. 2 pary to 4 osoby po 12,5 złotych przy karnetach, 50zł za 1 do 1.5h minus prąd itp to na pewno wyjdzie 45zł na czysto. ale to dla niego za mało.

Uczestnik

Co sądzicie o tej szkole bo dla mnie beznadziejna...

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Tańca i Tuchu - Bochnia

Fabryka Tańca i Tuchu
2.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • ul. Wiśnicka 20
    32-700 Bochnia