Tesco/Polska/Sp. z o.o.

Żywiec

Opinie o Tesco/Polska/Sp. z o.o.

Kiljent

Jestem bardzo zdziwiona zachowaniem kirowniczki i pracownic z Tesco ul.legionów w Żywcu ponieważ dziś o 6 rano robiąc zakup zauważyłam dwie ceny na towarze,poprosiłam grzecznie pracownika o wyjaśnienie która jest aktualna a w skanerze jeszcze trzecia inna,kierownik po podejściu i rozmowie zaoferował mi sprzedaż towaru po najwyższej z trzech cen wyjaśniając że to pomyłka. Pytam gdzie prawo konsumenckie i kodeks.?

Pracujesz w firmie Tesco/Polska/Sp. z o.o. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw opinię o Tesco/Polska/Sp. z o.o. - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco/Polska/Sp. z o.o.