Akademia Czystości Sp. z o.o

Tychy

Opinie o Akademia Czystości Sp. z o.o

Maja
użytkownik zarejestrowany

@xyz rozumiem, że praca w firmie jest intensywna. Co sprawia, że ciężko jest uzyskać dzień wolny? Piszesz, że reszta ok. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co lubisz w pracy w Akademii Czystości.

xyz

Praca od świtu do zmroku, świątek piątek i niedziela, o dzień wolny ciężko się doprosić, reszta ok

g
użytkownik zarejestrowany

a tam nie wierz w p[lotki, idź za głosem serca. a poza tym, wiadomo że jak ludzie odchodzą z firm dbających o czystość to później hejtują i narzekają. a ttuaj, nie jest tak źle na serio chociaż wiadomo że natura tej pracy nie lest lekka i sielankowa

Zostaw opinię o Akademia Czystości Sp. z o.o - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Czystości Sp. z o.o