Centrum Opieki Paliatywnej Betania
counter
3 38 42 5 1
Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Centrum Opieki Paliatywnej Betania?

Jan Nowy wpis
@Pytanie

Pomagamy ciężko chorym. Nie cierpią!

Pytanie Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w Centrum Opieki Paliatywnej Betania? Można dołączyć rodzinę?

Administracja Nowy wpis
@Pytanie

Szanowny pytający. Każda osoba, która pracuje w COP " Betania" wie kto i na jakich warunkach może korzystać z pakietu medycznego. Jak nie wie, zapraszam do administracji, udzielimy wszelkich informacji- również kandydatom do pracy. Administratorów zaś i pracowników Go Work upraszamy o nie generowanie sztucznego ruchu. Pozdrawiamy :)

Tak2Nie

Jak jest z awansem w Centrum Opieki Paliatywnej Betania?

A na jakim stanowisku?

@Administracja

Skorzystam z okazji i też zapytam, czy opublikowane tutaj ogłoszenia o pracę są wciąż aktualne i uznać je za nieodwołane? https://www.hospicjumopolskie.pl/oferty-pracy/ Jestem ciekawa, od czego zależy rodzaj umowy dla osoby zainteresowanej pracą pielęgniarki. Czekam na info.

@Paulina

Szanowna Pani Paulino, Odpowiem tylko, że rodzaj zatrudnienia zależy od preferencji osoby, która chce pracować. Ponieważ niniejszy portal służy pozostawianiu opinii proszę o kontakt telefoniczny. Chętnie odpowiem na pytania. Pozdrawiam.

Ula

Czy firma ma jakieś konkretne wymagania przy zatrudnianiu osób?

@Ula

Tak, jak każdy zakład pracy. Jesteśmy placówką medyczną i pracownicy medyczni muszą mieć odpowiednie wykształcenie.

Tak2Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Halina

Z wdzięcznością i szacunkiem dziękuję za pracę całemu personelowi Betanii. To trudne chwile kiedy nasi bliscy zmagają się z ciężką chorobą i w końcu odchodzą a my cierpimy z bezradności. Sama obecność rodziny - choć najważniejsza- nie wystarcza. Pomoc i opieka personelu, lekarzy, wolontariuszy, psychologa pomaga choremu "odejść " z godnością. Może to praca nie dla wszystkich. Ale zatrudniony w Betanii personel chyba jest na swoim miejscu. Dziękuję za dobre serca, ofiarność i uśmiech.

Tak11Nie

Każdymi doświadczeniami z Centrum Opieki Paliatywnej Betania możecie podzielić się z innymi użytkownikami na forum. Ktoś chętny?

Wiki

Z całą pewnością do takiej pracy potrzeba wyjątkowych ludzi.

Tak8Nie
Adam

Jak wygląda praca w tym ośrodku?

Dociekliwa
@Adam

Ja pracuje w Betanii już parę lat i nie wyobrażam sobie innej pracy. Dla mnie jest to wyjątkowe miejsce. Jeśli jesteś świadomy specyfiki pracy w hospicjum - szczerze zachęcam wszystkich gotowych na zmianę pracy lub szukających pracy. Betania jest miejscem gdzie panuje dobra atmosfera, Szef jest dobrym, mądrym człowiekiem. Zapraszam.

Tak16Nie

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie Centrum Opieki Paliatywnej Betania. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

TakNie

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Centrum Opieki Paliatywnej Betania i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

@Administrator

Oczywiście. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 77/ 453 17 71, najlepiej w godz. od 8 do 16. Poszukujemy pielęgniarek lub pielęgniarzy do pracy na Oddziale Opieki Paliatywnej i w Hospicjum Domowym. Pytanie, kto szuka tego zatrudnienia?

Zainteresowana

Czy ktoś kto pracuje w Centrum Opieki Paliatywnej Betania mógłby napisać kilka słów o firmie?

@Zainteresowana

To zależy czym jesteś zainteresowana. Jaką pracą, na jakim stanowisku? Uściślij, to coś napiszę. Generalnie jest OK!

Paulina

@biernysluchacz to prawda - najcześciej jest tak, że najlepiej przekonać się na właśnie skórze. Natomiast mimo wszytako, to forum ma dłużyć to wymiany przemyśleć i informacji na temat pracy i pracodawcy. Dlatego i ja, i na pewno też potencjalnie zainteresowane pracą osoby będziemy wdzięczni, za wytłumaczenie, co miałeś dokadniej na myśli.

biernysluchacz

Nie napisałem, ze nie byłem tam zatrudniony :) Przeżyłem to na własnej skórze. Spróbuj..nic nie tracisz... umowę przecież zawsze można zerwać... ;)

Paulina

@biernysluchacz nigdy nie byłeś zatrudniony w firmie? Skąd wnioski, że tylko osoby uległe mogą odnaleźć swoje miejsce w firmie?

Tak6Nie

biernysluchacz

Jestem jedynie biernym słuchaczem i to co piszę wiem jedynie "ze słyszenia"... Zmienił się dyrektor ( podobno na plus :) ) , więc tym bardziej gratuluje bo można odetchnąć.. :) Jeśli chodzi o pozostałe osoby "rządzące" ( które wymieniono już wcześniej ), to niestety NIC się nie zmieniło. Spróbuj...może Twój charakter, osobowość, a może uległość pozwoli Ci się tam zadomowić...

Tak3Nie

Paulina

Jak przedstawia się Centrum Opieki Paliatywnej Betania w tym roku? Większość komentarzy pochodzi z ubiegłego roku. Czy przez ten czas w firmie zaszły jakieś zmiany? O czym warto powiadomić innych użytkowników?

Ula
@Paulina

A o co konkretnie pytasz? Moim zdaniem jest ok.

Mat

TYLKO TYLE. N.C !

xd

No dobra, ale wiecie jak wygląda zatrudnienie u nich? Ważne dla mnie jest to, żeby wypłata była u nich terminowa, bo jak się pojawia u nich na czas to jeszcze lepiej o nich świadczy. Wiedzą, że trzeba dbać o swoich pracowników, a jak jest dobra atmosfera to jeszcze lepiej.

Dyrekcja COP Betania

Witam. Tak poszukujemy cały czas pielęgniarek i opiekunek/opiekunów medycznych. Poszukujemy pielęgniarki do Hospicjum Domowego oraz Pielęgniarki do pracy na Oddziale. Niezdecydowanych, lub mających wątpliwości zapraszam na rozmowę.

Dyrekcja COP Betania

Witam! Tak, poszukujemy cały czas pielęgniarek i opiekunek/opiekunów medycznych. Poszukujemy pielęgniarki do Hospicjum Domowego oraz Pielęgniarki/Opiekuna medycznego do pracy na Oddziale. I proponujemy pracę na umowę o pracę.(wbrew niektórym opiniom na tym forum) Chętnych do podjęcia pracy, ale także niezdecydowanych, lub mających wątpliwości zapraszam na rozmowę. Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny, ustalimy dogodny termin spotkania.

Tak5Nie

Dyrekcja COP Betania

Zapraszam na rozmowę bezpośrednią, jeżeli jest Pani zainteresowana pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Opieki Paliatywnej Betania - Opole

Chcę opublikować: