Opinie o DPD Polska w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DPD Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DPD Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Kraków

William

DPD to najgorsza firma dostawcza, jaką kiedykolwiek znałem. 1) Doręczyciel nie dzwoni w domu 2) Paczka nie jest nawet pozostawiona w publicznym centrum pocztowym, ale w punkcie przekaźnikowym. Znajdź miejsce, w którym możesz znaleźć to miejsce 3) Brak zawiadomienia o przejściu w skrzynce pocztowej, bardzo wygodne, aby znaleźć paczkę 4) Paczka, a zwłaszcza jej zawartość przybywa (kiedy nadejdzie!) W godnym pożałowania stanie! A jednak przy wyszukiwaniu internetowym według numeru paczki powiedziano ci, że jest on dostarczany do odbiorcy! Ciekawe, gdy wiemy, że walidacja rabatu jest dokonywana na podstawie podpisu! Kiedy wiemy, że DPDgroup to międzynarodowa sieć dostarczania paczek Grupy La Poste, pozostawiamy nas w zamyśleniu co do powagi tego ostatniego! Pierwszy pakiet nigdy do mnie nie dotarł, drugi musiał być przeszukiwany na tydzień po tak zwanej dostawie! Zawartość została uszkodzona! Firma skontaktowała się, bez powrotu! Po prostu SKANDAL !!

Grażyna

Firma DPD oszukuje klientów, nie dostarcza przesyłek opłaconych z góry( kwota spora 22zł) na adres domowy, lecz dostarcza na polecenie kierownictwa bezpośrednio do punktów odbioru w okolicy. Dobrze, że nie porzuca gdzieś w lesie. W mojej okolicy znam kilka przypadków tego procederu. Twierdzą kurierzy,że były próby doręczenia, ale nikt ich nie widział. W rozmowie telefonicznej kurier stwierdził,że mają taki przykaz od dyrekcji. Moje sugestie dla DPD Polska: Powinna zwracać pieniądze za nie zrealizowaną do końca usługę i nie brać nowych zleceń skoro nie jest w stanie im sprostać. Dziwne , bo do tej pory często korzystałam z ich usług i kurierzy byli solidni i nie miałam zastrzeżeń, ale teraz boję się. Gdybym chciała biegać po paczkę po okolicy wybiorę teraz darmowe paczkomaty INPOST, bo na to samo wyjdzie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie wiem czy ten proceder popiera pracodawca

Mki

Hej . . Sa fatalni . No chyba nie ma gorszych . Jakim cudem sa jeszcże na rynku to ja nie wiem . Kurier nieslowny . Nie informuje na meila lub sms . Powiedzial gdy wreszcie dotarl , ze nie ma na to czasu . Mial byc o 12 a byl o 17 na Trzeci dzien . Juz lepsi sa z in post. .

byly kurier

nie wiem czemu ludzie komentują tu PRACĘ KURIERA a nie prace JAKO kurier lub prace na magazynie czy w biurze?? praca jako kurier zalezy od rejonu i podwykonawcy nie pracujesz bezpośrednio w dpd. płace róznesprawa indywidualna,jak wszedzie paru przewozników konkretnych a paru nie,na magazynie 2 nocna i popołudniowa, praca fizyczna cóz wiecej napisać nic sko mplikowanego Lubię atmosferę w DPD Polska za: praca z klientem

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w DPD Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
polskamiszczempolski

Stawka 18 zł brutto- na reke jak jestes studentem powyżej 15. praca fizyczna. nie jest zle jesli ktoś nie boi sie spocic, kierownictwo raczej elastyczne, szkoda ze zmiana poranna na 4;00 bo dojazdu mpk nie ma na tą godzine, wypłaty pewne

NAJGORSZA-DECYZJA

Najgorsza firma kurierska na świecie - kurierzy traktują ludzi strasznie, ale z tego co widzę to chyba temu, że i oni są niezbyt dobrze traktowani przez szefostwo. W każdym bądź razie dzwoniłam dzisiaj do pana z zapytaniem kiedy będzie w moich rejonach, żeby nie jeździł na marne - jakby nie było mnie w domu, tym bardziej że zależy mi bardzo na tej paczce i jest ona za pobraniem. Pan miał być o 13, nie było zadzwoniłam o 14:30 - będę za trzy minutki. Minęła godzina, pana dalej nie ma. Nie polecam i gdyby nie fakt, że nie miałam innej możliwości odbioru paczki to nie wybrałabym tego sposobu doręczenia. Ale pan kurier jest świetny, bo to już nie pierwszy raz. Czekałam kiedyś na paczkę cały dzień specjalnie w domu. Nie było go długo więc zlokalizowałam przesyłkę na stronie DPD i co? "Przesyłka nie odebrana, odbiorca nieobecny." Okazało się, że panu nie chciało się wykonywać swojej pracy i wszystkie paczki zostawił w punkcie odbioru na osiedlu. Bez uprzedniego skontaktowania się z kimkolwiek. (DuPniDebile) Nie pozdrawiam. Nie polecam. Najchętniej bym panu przyp.erdoliła.

@NAJGORSZA-DECYZJA

Krakow Kurier Grzegorz jest (usunięte przez administratora) juz jak dwa dni czekam na paczkę i nic , dzwoniłam do kuriera „mówi ze nie może znaleść domu” rozłącza i potem nie odbiera

@777

Dzień dobry, pragniemy poinformować, iż w przypadku gdy posiadają Państwo zastrzeżenia do pracy kuriera, nie są Państwo zadowoleni z jakości wykonywanej usługi istnieje możliwość złożenia skargi. Skargę można złożyć za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.dpd.com.pl Formularz reklamacyjny dostępny jest w zakładce Moje DPD. Każde zgłoszenie przekazywane jest do Serwisu Kurierskiego nadzorującego wykonywanie usług w danym rejonie w celu wyjaśnienia oraz wyeliminowania wszelkich nieprawidłowości. Na skargę zgłoszoną za pośrednictwem formularza otrzymają Państwo odpowiedź z wyjaśnieniami. Jako firma kurierska zdajemy sobie sprawę jak ważnym czynnikiem dla Klienta jest profesjonalna realizacja powierzonego nam zlecenia. Zawsze staramy się wykorzystywać wszelkie uwagi i informacje od Klientów dla ulepszenia naszego serwisu. Z poważaniem,

Bogusław Liber
@DPD Polska

To za przeproszeniem g.... prawda. Od 3 dni interweniuję w/s przesyłki 0000017228755S, która rzekomo została doręczona wczoraj i konsultanci tylko wysyłają interwencje nic więcej nie mogą, bo kurier ma wyłączony telefon, a w oddziale nikt nie odbiera. To samo z przesyłką 0000017216668S. Jesteście wyjątkowymi szmaciarzami.

polp

Praca sredniocięzka na magazynie ale wsystko jest do dogadania,umowa zlecenie ok 13 złotych na rękę,jak popracujesz dłużej to etat ile to nie wiem bo zalezy od podstawy plus premi. Mozna dorobic. kurierka jak widzialem tez nie wesola ale wiecej mozna wyciagnąc. trudniejsza praca do ogarniecia niz mag.kurierzy tez moga dorabiac na magazynie. i chyba tyle. w porównaniu z krakvetem to jest milutko jesli wiecie o czym pisze. pozdro

Hary

Paczka zaginęła ( raczej została skradziona ) Po krótkim dochodzeniu stwierdzam że kradziez3 jest tam tolerowana przez szefostwo . Lepoej im wypłacać odszkodowania niz ustalic2 kto kradnie .Dziw że oni jeszcze istnieją . nie polecam i obsmaruje i (usunięte przez administratora) wszędzie gdzie się da .

Były klient

Usługi świadczone przez DPD na terenie Krakowa to jakaś parodia poplątana z paranoją. Nie wiem czy przez to że mało płacą kurierom czy to kwestia czegoś innego ale stanowczo nie polecam

Duże H

Dno dno i jeszcze raz dno obietnice i kłamstwa kierownictwo duże D nocna zmiana to banda osłow kierownik nocnej zmiany to duże Hey. ..nic nie umie brygadzista kolega kierownika który też nie zna się na logistyce magazynowej bo sąsiedzi byli ... do tego sami h robią a wymagają przerwę zero masz zadupcac. Jak nie ma ludzi to inie robią a onie kawę pija i duże h .jednym słowem duże G ..jedynie to osoba S potrafiła coś załatwić reszta to dno dno i żal robić za takie pieniądze. .. wasza firma to dno

wiwat

cześć Wam. W dużych miastach DPD co raz częściej poszukuje dużej liczby osób do pracy. Poszukują przede wszystkim kurierów którzy jednak z powodów finansowych co raz rzadziej się na nich decydują niestety

Dawny pracownik

Potwierdzam wpis poprzednika, nic nie musze dodawać, sprostuje tylko sprawę z ubraniami dostawało się je na etacie zaraz po rozpoczęciu pracy, a u podwykonawców po paru miesiącach, jak już byli pewni, że się zagrzeje miejsce u nich na dłużej, oczywiście ubrania jak każdy musiałem po zrezygnowaniu z pracy oddać tylko, po co im używane buty? Nikt w nich nie będzie przecież chodził Motto na kolejny dzień dawnych kolegów, jeśli jeszcze tam są to: [usunięte przez moderatora]

Gwizdek

Widzę, że faktycznie dobrze znasz tę firmę :) Wszystko się zgadza, mogę się tylko pod tym podpisać.

DPD w Krakowie przy płk.Dąbka Cóż można mądrego o tej pseudokorporacji powiedzieć ??? Typowy krakowski wyzyskiwacz studentów na rogatkach Krakowa oparty na wyciskaniu kosztów, nietolerowaniu praw pracowniczych i kiczowatym PR. Właściciel niemiecki, karierę i awanse robili studenty zaoczne po spedycyji, a kasę kierownicy i mąż dyrektorki (jako podwykonawcy zatrudniając studentów). Warunki pracy: Polityka kadrowa to była zasada że codziennie ktoś się zwalnia: ,,chcesz pracuj, a jak nie to jutro przyjdzie następny\\\" (często na zebraniach to słyszałem). Dyrektorka (nie wiem nawet jak wyglądała) nie wchodziła na magazyn (za rzucenie paczką kogoś ponoć zwolniła) a kadrowa (raczej roznosiciel rachunków) nazywała pracowników magazynu,,d[usunięte przez moderatora]". Praca (5 godz. a płatne 8) to była typowa bezmyślna ciężka harówa w postaci przerzucania paczek z taśmy na palety lub tira (niektóre do 50kg). Wysiłek porównywalny z budową. Magazyn cały w kamerach (część to były atrapy). Wymagane było zaświadczenie o niekaralności ale karani pracowali u podwykonawców (formalnie więc nie byli pracownikami dpd heheh). Ubrań roboczych i rękawiczek nie było. Do kupienia we własnym zakresie. Rekrutacja przez gumtree. Warunki finansowe: Część pracowała na etatach dpd (około 1650 rękę). Część to zlecenie u podwykonawcy (8 do 9 zł/brutto godz.) lub pół etatu (600 na konto i 600 na lewo do ręki). Podwykonawcy dpd dawało 15zł - różnicę brał więc sobie do kieszeni. Kierownik zmiany miał chyba 2200 na rękę. Inni z biur to tajemnica. Premie to były dniówki zależne od układów. Atmosfera: Ogólnie była niesympatyczna, ludzie skłóceni o pieniądze i w układach osiedlowych zwalniali się tłumami. Kierownicy bali się tych wyżej a po godzinach pili w biurze (lub palili zioła). Cenione było donosicielstwo i picie z przełożonym (lub odwożenie go do domu). Imprezy firmowe to pijaństwo w jakimś hotelu, i bicie braw tym którzy dostali jakiś dyplom. Ktoś zainteresowany ? Odradzam bo szkoda kręgosłupa i stawów (25 palet z 30kg psią karmą to trochę ton). Praca w godz. 6-14, 14 - 21 (nocna 22-6).

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Kraków

• Jak się pracuje w DPD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska?

DPD Polska