Opinie o DPD Polska w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy DPD Polska, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DPD Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Kraków

Aktualnie zatrudniona DPD Kr1

Jestem zatrudniona na stanowisku administracyjnym, kokosów nie ma (2500 brutto), raz na kwartał premia (ok.500 zł), terminowe wypłaty. Wynagrodzenie niskie, ale prawda taka, że nie przemęczam się w pracy za bardzo, ot zwykła "papierkowa robota". Niemniej poważnym problemem jest sposób traktowania pracowników przez szefostwo. Na porządku dziennym jest "obrabianie d.py" pracownikom, niewybredne komentarze, atmosfera gęsta i napięta. Ciągle "góra" podkręca śrubę, nie dając de facto niczego w zamian. Najlepsi ludzie albo odchodzą sami albo są w perfidny sposób zwalniani - tajemnica poliszynela, że aktualne kierowniczki stosują mobbing wobec pracowników. Gdy jeden z kolegów postanowił coś z tym zrobić, zwyczajnie się go pozbyły. Brak jakichkolwiek praw pracowniczych - nie pasuje to się zwolnij. Okropne czasy w tej firmie nastały. Lubię ludzi z pracy, ale psychicznie jest to męczące miejsce

Krystyna

NIE polecam firmy DPD , brak kontaktu z kurierem , najlepiej czekać na paczkę w domu 12 godzin i nie wychodzić nawet z psem na 5 min z domu bowiem Pan Piotr z Krakowa kurier nie dzwoni w ogóle do odbiorcy - uzyskałam informację z centrali , że NIE MA TAKIEGO OBOWIĄZKU- co więcej kurier WYŁĄCZA TELEFON kpina i brak szacunku dla klienta, po raz kolejny raz zawiodłam się na DPD Polska , dobrze , że są inne firmy konkurencyjne działające na rynku krajowym gdzie szanują klienta

Aktualnie zatrudniona DPD Kr1

Pracodawca

@Aktualnie zatrudniona DPD Kr1

Firma podjęła działania w celu zweryfikowania tej sytuacji.

Halina000
@DPD Polska

Zweryfikować.....i tak nic z tym nie zrobicie ja pracuje w innym odziale ale potwierdzam to u nas jest podobnie...nikt sie nie liczy tylko wymagania i glupie docinki a wynagrodzenie smieszne.

Pracowałem tam - wiem co mówię
@DPD Polska

I co zweryfikowaliście ? DNO ...

Dawny pracownik Nowy wpis
@Halina000

słyszałem ze Majkiego wywalili za (usunięte przez administratora) ( rozwiązanie umowy za porozumieniem stron normalnie kpina ) i taki znany lizusek jego stanowisko przejął pozdro mordeczki z popołudniowej zmiany

Kubatek Nowy wpis
Klient

Totalny brak szacunku dla klienta. Kolejny raz zdarza mi się że paczka jest w doręczeniu po czym okazuje się że jej nie otrzymałem.... Bo nie. No właśnie, zero kontaktu ze jednak paczka została w sortowni, zero możliwości samodzielnego odebrania paczki skoro kurier nie jest w stanie spełnić swojego zadania. Zdecydowanie odradzam

Kurier

Bez układów z taką jedną nie ma szans na rozwój, na wszystkim kombinuje od naciągania wyników po zarobek na wstawionych słupach. Fałszywa i obłudna na maxa wykorzystuje swoje 5 minut. skala biznesu coraz większa bo więcej gęb do zatkania.

Krakowiak
@Kurier

Dalej ta blada bladź kombinuje swoją prywatę na każdym kroku ? Ma tupet, idzie na bezczelna, bo w takich gustuję dyrektorek anorektyk. Dopóki nikt z Paryża nie zajrzy do tego grajdoła w PL, to się będą paść biorąc przykład z centrali, gdzie to jest wzorcowe. A jak wiadomo przyklas idzie w dół

Ppl Nowy wpis
@Kurier

a możesz zdradzić imie tej gęby i pierwsza literę nazwiska? Bo nie wiem czy kiedys z ta osoba nie miałem do czynienia gdzieś indziej. Podziwiam ze są jeszcze ludzie którzy chcą i maja sile pracować w tej branży i za to szacunek ale to czysty wyzysk i grosze na 2021 rok.

Taki tam Nowy wpis

Ok nie wytrzymam pracowałem kiedyś w dpd. Praca ok. Ale. Pączki z nazwą ulicy bez nr norma. Pączki na plac gdzie jest 30 firm imię nazwisko klienta brak nazwy firmy telefonu nie odbiera. Po kilku próbach dodzwonienia się wbijasz błędny adres. Nagle telefon klienta działa i dzwoni do Ciebie z pretensjami że nie doreczyles pączki nagminne winni wszyscy tylko nie klient. Zgadzam się że nie wszyscy kurierzy są ok. Ale po całym dniu wożenia paczek i wysłuchiwania pretensji ludzi że paczka szła 3 dni i dlaczego tyle czy co jest w środku. Człowiek ma dość. Zrozumcie że my jesteśmy kurierami nie wiemy co jest w paczce gdzie jest faktura. I jeszcze jedno kurier wiezie 300 paczek. I telefon do niego ma pan do mnie paczkę mnie kiedy pan będzie mnie rozczula. Jeśli chcecie przesyłkę o danej porze to są takie usługi. Kurier ma do rozwiezienie 300 paczek gdyby miał do każdego zadzwonić to policzcie ile to zajmuje? Troszkę logiki. Tyle w temacie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak się pracuje z ludźmi z DPD Polska?

Klient

Nie polecam tej firmy! Zawsze jest jakiś problem z kurierem Nie zależnie od miejsca dostawy. Na 100% odradzam kuriera DPD, który obsługuje okolice Ronda Matecznego w Krakowie.

darek
Klient

Katastrofalna obsługa klientów w punkcie dpd Olkusz. Totalna ignorancja, brak odbierania telefonów. (usunięte przez administratora)

D.
@darek

No i po co to tu piszesz. Raz że to jest Kraków, a nie Olkusz, a dwa że tu są opinie odnośnie pracy, a nie jakości doręczeń

Czy jest możliwość pracy w DPD Polska na część etatu?

D.
@Pytanie

Tylko na zleceniu

StałyKlient
Klient

Witam. Nie ważne jaka firma, ważne kto w niej pracuje. Na terenie Wieliczki jeździ Pan Konrad. Dlatego zamawiam DPD, ponieważ on szanuje paczki i jest zawsze z nim kontakt telefoniczny, jeśli akurat paczki nie dam rady odebrać. Do firmy DPD - jesli dajecie komuś podwyżki, albo premie, to Pan Konrad zasługuje na podwyżkę, ponieważ dzięki niemu zamawiam przez DPD, nawet jak mam inposta 15zł taniej :) Pozdrawiam!

To ja
Kandydat

Najlepszy kurier jeździ na Obozowej! Cud, miód na moje oczy :???? zawsze uśmiechnięty i sympatyczny ????

Marek

Jak stan samochodów ?

ktoś3456
Klient

Generalnie dramat, najkoszmarniejsza firma transportowa. Kurierzy tam pracujący prawdopodobnie mieli wymóg na rozmowie kwalifikacyjnej aby ich IQ było ujemne. Jeszcze chyba żadna dostarczana przez tę firmę nie dotarła do mnie żeby nie było komplikacji. Zawsze wtedy się zastanawiam jakim cudem to przedsięwzięcie jakim jest firma DPD istnieje i po co ona społeczeństwu.

Zawiedziony klient
 Problem

Z firmą DPD zawsze miałam miłe skojarzenia bo i kurierzy zawsze byli bardzo uprzejmi do momentu kiedy pracę rozpoczął pan Krystian . Jest niekompetentny, nie uprzejmy i od ponad roku zawsze jest z nim problem. Dzisiaj jednak jego humory przeszły wszystko gdyż nie mając równo odliczonej kwoty , a nie chcąc robić problemu dałam kwote taką aby było łatwo wydać resztę. Uslyszalam że pan nie ma jak wydać i koniec niezależnie od tego czy miałam zgodne drobne. Tak więc uznałam że na paczce nie zależy mi aż tak żeby dać komukolwiek 30zl napiwku. Pan wziął paczkę i odjechał. Po tym incydencie zadzwoniła do kuriera moja mama która została bardzo brzydko słownie zaatakowana przez pana który "radził jej" i pyskował. Chcąc nie chcąc nie pozwolę aby 22 letni dzieciak obrażał kogokolwiek z mojej rodziny. Paczkę ostatecznie odebrał mój narzeczony bo złapał pana na mieście i nagle pan nie miał problemu z płatnościami. Tak więc jeśli nie ma pan szacunku dla klientów ani dla kobiet to ja również dla tego pana mam radę, proszę się zwolnić. Mam nadzieje że ktoś zrobi cokolwiek z tą sytuacją bo nie wyobrażam sobie żeby szanująca sie firma miała takie osoby wśród swoich pracowników. Jestem bardzo zawiedziona takim stanem rzeczy i sądzę że nie polecę firmy i sama nie bede korzystać z jej usług dopóki ów pan będzie tam pracował.

Mat
 Rekomendacja
@Zawiedziony klient

Z chamstwem trzeba walczyć ale sam czasem nie mam wydać a przez pandemie w sklepach nie chcą rozmieniać gotówki :/ dlatego zawsze liczę że klient ma przygotowaną kwotę i polecam klientom płatność online

Krystyna

kandydat
Kandydat
@Krystyna

nie rozumiesz że to jest forum dla poszukujących pracy?!

JON
Klient

Nie polecam kierowcy chamscy miałem kontakt z jednym jak zwruciłem uwage to się do mnie wulgarnie odzywał z nerwòw nie odpisałem nuunerów samochodu (usunięte przez administratora) a jeźdzą po drogach jakby tylko ich były

Dziewczyny jaki styl panuje w DPD Polska?

Zuza
@Pytanie

Styl motylkowy.

EloElo

Serio wy ludzie nie potraficie zrozumieć tego ze tu wystawia się opinie o pracy w dpd? Jak macie wylewać swoje żale o paczkach no to napewno nie tu. Chciałem poczytać komentarze i pracy w dpd ale mało co się znajduje na ten temat bo ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem ze jest to miejsce do wystawiania opinii na temat pracy w dpd wiec jeżeli tego nie potraficie zrozumieć to domyślam się dlaczego nie dostajecie paczek xD

Iza29

Przesyłka adresowana na adres Wieliczka ,kurier Patryk trzy dni wystawiał informację o tym że nikogo nie zastał na mieszkaniu, podczas przekazania przesyłki mimo że wszyscy domownicy byli w mieszkaniu w danych dniach.Kurier twierdził że nikogo nie było .Ostatecznie okazało się że kurier 3 dni chodził do innego bloku .Nie polecam tego Pana dodam że w Krakowie nigdy nie miałam kłopotu z żadnym kurierem firmy dpd

Nick
@Iza29

Jesli obecność wszystkich domowników była tak realna jak umiejętność kierowania reklamacji przez osobę piszącą powyższy komentarz nie mam więcej pytań. Ludzie szukają opinii o pracodawcy, zarobkach i atmosferze wewnątrz firmy a znajdują ból 4 liter związany z usługą a nie tematem strony :(

Filip

Czy kurier dużo zarabia? trzeba mieć własny transport?

Bella

Najgorsza firma jaka może być jak można tak lekceważyć klienta i nawet nie przyjechać pod dany adres tylko od razu że nikogo nie ma w domu A w domu jestem to jest poprostu kpina nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DPD Polska