Sztumskie Centrum Kultury

Sztum

Opinie o Sztumskie Centrum Kultury

Dariusz
użytkownik zarejestrowany

jak na centrum kultury to faktycznie, robią wiele. Ciekawe czy pracę podejmują tam mieszkańcy Sztumy czy może zatrudniają się ludzie "z dojazdem" do miejsca pracy :)

J.W.

[usunięte przez moderatora] który udaje że coś robi a tak naprawdę całymi dniami siedzi na kompie i gra w brydża z przerwami na "naszą klase". Gdyby nie opierdziel burmistrza i wymagania to pewni nic by się nie działo. Nie potrafi rządzić ludźmi. A pracownicy mogą całymi dniami się opierdzielać,jak będzie miał coś do nich to powie osobom trzecim żeby przekazały bezpośrednio zainteresowanym. Żenada ogólna!

Zostaw opinię o Sztumskie Centrum Kultury - Sztum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sztumskie Centrum Kultury