Level One Emmeloord

Opinie o Level One Emmeloord

A ja od siebie mogę polecić. Kontakt z koordynatorem bardzo dobry, gdy pojawił się jakiś problem od razu był rozwiązywany. Zostało mi zapewnione wszystko to co obiecywno. Godzin może nie jest aż tak zabójczo dużo, ale wystarczająco żeby wyjść korzystnie na plus. Na początku wyjazdu dostawałam nawet telefony z level one z pytaniami czy wszystko w domu oraz pracy jest ok, co było naprawdę miłym szczegółem. Gdybym miała wrócić to zdecydowanie tutaj:)

emma
@Anonim

Cóż ,musi się zmieniać na lepsze bo inaczej po tylu negatywnych wpisach firma wypada kiepsko w stosunku do konkurencji.A to już niedaleka droga do problemów z pracownikami chociażby .Z tego co mi wiadomo firma już ma tego rodzaju problemy !Nic dziwnego !Mam nadzieję że w końcu ktoś tam zrozumie że to nie ludzie są dla koordynatorów tylko koordynatorzy dla ludzi .Jeśli wierzyć temu wpisowi wyżej to troska w takim stopniu o pracownika w level one jest wprost niewiarygodna ! A to świadczyłoby o tym że naprawdę pali im się grunt pod nogami .Pozdrawiam

Ryszard
@Anonim

A jak z zakwaterowaniem? Warunki równie dobre? Sama płaciłaś za mieszkanie czy firma pokrywa te koszty?

Czy Level One Emmeloord oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

mania

jestes pracownikiem najemnym.. czyli praca tymczasowa tzw bialym mu....m .

Mario

Mam wyjazdem za tydzień do pracy na sałatkach napiszcie czy ok

Seweryn

Ogólnie agencja ok,kasa na czas ,mieszkania w miarę jedyny minus to ludzi mają za nic

@Seweryn

Zgadzam się Musiałam w ważnej sprawie rodzinnej na której wpływu nie miałam-wrócić do Polski To pani koordynatorka napisala mi takiego smsa jakbym kogoś przynajmniej zabiła Apropo koordynacji w level one-muszą się wiele nauczyć .Nie tylko zwerbowac pracownika A później traktować go jak śmieć. W celu przypomnienia-pracownik to też człowiek Pozdrawiam

Norek
@Seweryn

Witam serdecznie z tym to masz rację ludzi mają za nic

Spawacz

praca jako spawacz metodą mig mag

Czy szukam pracy na długo? Dlaczego zrezygnowałem z poprzednich prac?

byly prwcownik

Odradzam współpracę z tym biurem.Ofereuja inną pracę na miejscu niż ogloszaja się w Polsce.Posrednikiem tej oto agencji w Polsce jest Work Center w Opolu.Kordynatorzy myślą że są bogami przydzielając lepsze jak i gorsze pracę pracownikom którzy przyjechali do pracy w Hollandi.Teraz do rzeczy Brak pralek na miejscu Sklepy oddalone od miejsc zamieszkania o 20km w zależności gdzie traficie na jakie miejsce zakwaterowania. Praca po 12 godzin w dzień mało czasu na odpoczynek zdarzało się że się wstaje o 4 rano a przyjeżdża się o 20 na miejsce zakwaterowania. Rzucanie pracownika do różnych pracodawców holenderskich nie zdziwcie się za traficie do najgorszej pracy w której Polacy nie chcą pracować. A jeszcze jedno (usunięte przez administratora) na godzinach pracy mogą ci odjąć 2-3 godziny w tygodniu Minusem też jest że wakacyjne i włącznie z godzinami wyplacaja dopiero po 2 miesiącach gdzie w innych biurach jest do 6 tygodni Ta agencja pracy ma same minusy a plusem jest że płacą co tydzień w poniedziałek na konto bankowe

Pringles

Witam Nie polecam tej agencji jeśli ludzie naprawdę szukacie czegoś konkretnego to tutaj nie znajdziecie. Z moim kolegom obiecali nam pakowanie kosmetyków po czym przyjeżdżamy na miejsce i nagle okazuje się że owej pracy niema , siedzieliśmy beż pracy jakies 4 dni , we wtorek dostaliśmy.nagle telefon o godzinie 9.ze potrzebują ludzi na jeden dzień do chłodni zgodziliśmy się w ten sam dzień dowiadujemy się ze będziemy tam.pracowac tylko nie wiedzieliśmy na co się godzimy ponieważ praca wyglądała tak ze pracowaliśmy dziennie po 6 godzin a nawet dwa dni w tygodniu potrafiły być wolne co za tym idzie wypłata jakies 260.euro , jeśli macie tu przyjeżdżać odradzam

@Pringles

Pełno kumoterstwa wśród koordynatorów i niekompetencji.Teraz tak jest ,kiedyś było troszkę lepiej ale kumoterstwo i i traktowanie ludzi zawsze bylo zależne od tego jak kto mocno sie podlizywał(usunięte przez administratora).Szkoda bo pracodawcy na tym terenie w większosci byli ok.Moim skromnym zdaniem Holendrzy zbyt mocno zaufali pracującym tam od lat koordynatorom Polakom.Tak jak już gdzieś napisalam ,stworzyli własne podwórko które nie ma na celu działań dla firmy ale tylko TU I TERAZ dla wlasnych korzyści .Agencja PORAZKA teraz !Jesteś czlowiekiem o własnej osobowości ,broniącym i wyrazającym własne zdanie ,daj sobie spokój z tą agencją

Poszkodowaną

Praca z level 1 to porażka ,co innego proponuje Opole a co innego na miejscu , przerzucają z lokalu mieszkalnego do lokalu przebywając przez 1 tydzień zmieniali mi 2razy za drugim razem nie zgodziłam się na zmianę z 2 osobowego pokoju na 4 osobowy i bez otwieranych okien i spanie na łóżkach piętrowych to wyrzucili mnie z pracy Pani koordynator oraz Pani menadżer za to że upomniałam się o godne warunki i nie posłuchałam się , pomimo to moje pieniądze pobierają mi z konta za lokal mieszkalny i to nie mała suma.Moj wiek to 61lat przebywałam 1 tydzień a w pracy byłam 3 dni.Opole obiecuję co innego a na miejscu w Holandii robią co chcą z całego serca nie polecam tej firmy jest to szczera prawda.

Tomasz

Powiem tak praca ogolnie ok ludzie nie wszyscy ok ale straszna padaka zw kontakcie z biurem i koordynatorami ktorycb przez 2 tygodnie widzialem raz .Bylem koordynatorem lata temu i calkiem to w level odbiega od normy

Nicki

Wszystko zależy na to gdzie trafisz !!!! Byłam przez całe 3 miesiące UWAGA na lokacji w Amsterdamie.Uważam to i tak czy siak za plus,bo po pracy był ogrom możliwości,wszędzie sklepy,restauracje,do centrum 30 minut pieszo.Niestety dojazd do pracy był tragiczny,czasami autobus wcale nie przyjeżdżał, trzeba było dzwonić,prosić się,bo okazało się,że np kierowcy totalnie nie wiedzieli o której przykładowo kończymy.Plus czas dojazdów...Do ostatniej pracy wyjeżdżaliśmy o 5 rano,gdzie mieliśmy na 7.30…Co do pracy to: - Od połowy czerwca do 15 sierpnia pracowałam na polu,przy marchewce,cebuli,cykorii.Świetne warunki,ludzie,szefostwo najlepsze,jakie mogło się nam trafić,tygodniówki 460 euro !!! Jedynym minusem bylo to,iż dowiedzieliśmy się ostatniego dnia o końcu pracy.. -Po końcu pola,cała ekipa z „P” poszła na pakowanie kosmetyków..Nie polecam bardzo..(usunięte przez administratora)po 12 h,niemili współpracownicy,w przerwę wliczało sie dojeście i zejście z hali (było łącznie tylko 15 min),nie wolno bylo nawet usiąść podczas pracy ! Łącznie z dojazdami i czekaniem na autobus ponad 14 h wyjęte z życia.. -Zrezygnowaliśmy i kolejna praca była tydzień na szklarni przy chryzantemach (pakowanie,skubanie „złych” kwiatków),tu nie mam nic do zarzucenia,było w porządku,ale niestety,co dobre szybko się kończy. -Następnie wysłali mnie i dwie inne kobiety ode mnie do małej „prywatnej” firmy K,praca przy robieniu bukietów,ale gościu uznał,po 3 godzinach,że to praca „nie dla mnie” i zwolnił mnie,gdzie robiłam tak samo jak koleżanka obok.. -Po tym feralnym dniu trafiłam na pakowanie miesa,robienie szaszłyków i sałatek.Tam byłam ponad 2 tygodnie do końca wyjazdu.Na początku darli się,ze źle ,za wolno,nie można robić „jedną ręką”.Byłam załamana,gdyż nie chciałam po raz kolejny zgłaszać zmiany pracy,a nie jestem tez jakimś złym pracownikiem.Końcowo okazało się,iż w większości przypadków traktują tak „nowych”,poszłam na inny dział i zupełnie inaczej podeszli,robiłam dobrze i szybko.Nawet wyściskali mnie pod koniec pracy :D Teraz wspomnę o kordynatorach oraz sprawach/wypłatach.Generalnie,jak ludzie piszą,chcesz coś musisz nie dawać im spokoju,dzwonić bardzo często,wtedy za coś się wezmą i to załatwią.Prawie dwa miesiące zgadzały mi się wszystkie wypłaty,gdy zaczęłam mieć niedogodności w solarisach,o wszystko dzwoniłam,nawet parenascie razy i dzięki temu każdy zarobiony cent jest na moim koncie.Sprawdzajcie zawsze dokładnie solarisy,bo czasami naprawdę mogą was nieźle oszukać ! Poza tym nie mam żadnych uwag,mieszkałam raczej z normalnymi ludźmi na hotelu,większych akcji nie było.Podsumowując.Czy wrócę jeszcze do levela ? Raczej nie,chce przyjechać do Holandii w przyszłym roku,ale prywatnie na konkretną pracę,ale zobaczymy,bo wiem,że nie byłoby tak dobrze jak w tym roku. Czy polecam Level one ? Agencja jak agencja,żadna nie jest w 100 % dobra,ale jeżeli sumiennie pracujesz nie powinno być żadnych problemów.Pamiętajcie,że jeżeli praca jest dla was za ciężka (nie mówię tu o lenistwie,a prawdziwym powodzie) zawsze możecie napisać,ze nie dajecie rady i prosić o inną.W 98 % jest to ich obowiązek,by wam coś znaleźć !!!

Witam wie ktoś co kolwiek o pracy przy drzewkach bonsai? AK ta praca wygląda?

Wers

Nie polecam, brak organizacji. W razie jakiejś potrzeby koordynatorzy nie odbierają telefonów. Sprowadzają ludzi a później nie ma pracy. (usunięte przez administratora)Tragiczne warunki mieszkaniowe.

Hilda
@Wers

Hej. Jestem tu 3 tygodnie i mam caly czas prace po 6 dni i 52 godziny na cebulkach. Pierwsza tygodniowka byla 380 euro. Szkoda ze za 3 tygodnie musze wracac na studia.

@Hilda

Tak owszem ,zawsze tak było!Praca w tym właśnie czasie dla tych co przyjezdzają na krótko To normalne !Skoro robi się nabór takich osób jak Ty czyli studenów itp to oczywistą rzeczą jest że dadzą ci prace o jak największej ilości godzin bo inaczej nie przyjechałabyś następnym razem .Prawda ?Ty i nikt inny .A czy zauważyłaś że są ludzie którzy siedzą tam już od dawna i albo nie mają prawie wcale pracy i co za tym idzie ?Choć mogłoby się wydawać że to oni właśnie powinni w pirwszej kolejności dostać taką fajną robotę .Wierz mi że wśród nich napewno jest dużo takich osób które dobrze pracują a może jeszcze lepiej od Ciebie .Cóż może przepowiada za takim stanem rzeczy również stawka wiekowa którą wielu mlodych ludzi dostaje .Czyli To też jest powód dla którego Ty lub inne tobie podobne osoby mają pracę .Reasumując :Po to żebyś Ty miała w tym krótkim czasie dużo godzin inni muszą posiedzieć w domu i obejść się smakiem na pracę z dużą ilością godzin .Pozdrawiam .

Hilda
@Emma

Tyle ze tu nie ma nikt wiekowki mam 20 lat i stawke te sama co osoby starsze i młodsze odemnie. Raczej niechcącym pracowac brak godzin.

@Emma

Tak owszem studenci mają godziny i co zauważyłem inna leksza pracę i to nie po 12 godzin pracują po 9 godzin

pracownik roku
@Emma

Jest lepszy i gorszy sort ludzi.Widocznie zaliczasz sie do tych drugich.Pozdrawiam

Zbiory jabłek i gruszek

Jedzie ktoś teraz w niedzielę? Na jabłka, gruszki do Emmerold?

Zofia

Hej, ja wracam poraz trzeci do Emmeloord. Na gruszki firma Meerhof w Dronten

Jerry8e
@Zbiory jabłek i gruszek

Ja mam zamiar jechać na zbiór ale nie wiem co tam zaatane

Robert

Tak ja jadę

malwina
@Zofia

I jak było ?

Krystian

Witam Wybieramy się z żoną do pracy przez firmę level one emmeroold jako order picker , i mam pytanko jak to wygląda na chwile obecną ile jest godzin minimalnie w tygodniu , i jak jest z dojazdami do pracy , wybieram się własnym autem dlatego nie chciał bym jechać w ciemno tyle Km :) Z góry dziękuje za jakie kolwiek podpowiedzi

Mik
@Krystian

Jak nie chcesz dojeżdżać swoim autem to możesz dojeżdżać autem firmowym.

@Krystian

Masz sto procent pewności że taką właśnie pracę otrzymasz będąc już tam ??Nie mam pojęcia gdzie tam taką pracę mają przynajmniej dla kogoś nowego a pytam ponieważ bardzo rzadko zdarza sie aby ktoś miał obiecaną pracę w Opolu, będąc już na miejscu w Emmeloord. Tym bardziej taką pracę . Oczywiscie mogę się mylić więc dobrze się upewnijcie.A co do wyjazdu własnym autem ,jak najbardziej dobrze robicie .Unikniecie bardzo wielu problemów z robieniem zakupów i może też dojazdami do pracy .Wiele zależy od tego gdzie bedziecie mieszkać .W każdym razie niezależność jaką zyskacie dzięki temu jest nie do przecenienia .Co do godzin w pracy o ktorej piszesz nie mam pojecia bo za mojej kadencji takiej pracy nie było ,przynajmniej dla nowych osób .Może po prostu nie słyszalam o takim stanowisku w level one.Pozdrawiam

@Mik

Te oferty to pic na wodę jedziesz na ofertę która niby mówią przez telefon a w rzeczywistości rzucaja cię jak psa na firmy które potrzebują pracownika i nikt nie chce pracować

Krystian

witam Mam pytanko jak jest z pracą jako order picker w emerold ? Ile jest minimalnie godzin tygodniowo ? Jak wyglądają dojazdy do pracy ? Czy jest tam jakiś parking na samochód ponieważ wybieram się prywatnym autem ;)

Emma

Dodam jeszcze że prawdopodobnie poza korzyścią z powodu stawki wiekowej która jest jednak sporo niższa od normalnej ,firma ma jeszcze najprawdopodobniej kasę już z racji tego że jesteś jako nowa osoba czyli numer sofii itp.Sama widzisz jak jest .Wcale nie jest dobrze choć z Twojego wpisu tak mogłoby się wydawać .Rozpisałam się tylko dlatego żeby otworzyć oczy innym potencjalnym osobom z zamiarem wyjechania do tej firmy

ema

Witam jedzie ktoś na zbiory jabłek i gruszek , jeśli tak to można jechać w 2 zawsze razniej . Zostawiam email narkun1992@gmail.com

Marcin99

Hejka, ja z dziewczyną wyjechałem do tej firmy przez Work Centre z Opola 22.02 i jest wszystko ok. Pracujemy ja na kwiatach doniczkowych a dziewczyna przy sortowaniu cebuli i innych warzyw. Srednio wychodzi przy 45 godzinach 330 euro netto tygodniowka. Stawka moja to 10.24 a mojej to 10.85 euro brutto. Przyjechalismy ma 3 miesiace ale juz wiemy ze zostajemy do konca roku z urlopem w lipcu. Wyplaty regularnie co tydzien i ma czas. Sofi tez nam załatwiono. Nam tu pasuje.

KowalKuinderweg
@Marcin99

Ja tez jestem w tej firmie od 2 tygodni na poczatku test i 5 dni kwarantanny i kolejny test. Wszystko bezpiecznie i w porzadku nawet kierowca jest co zakupy robi. Pracuje przy różach na szklarni praca nie monotonna i ciekawa. Spotkalem w firmie duzo osob co pracuja tu dlugo 2/4/nawet 10 lat. Kto chce pracowac napewno mu znajdą prace. Pozdrawiam

@KowalKuinderweg

A jak zajwaterowanie i dojazd do pracy?

Gosia

Posiada ktoś numer do jakiegoś koordynatora z levela w emmelord

Norek

Pracuje w level one i jest ok

kate79

Witam chciałabym sie dowiedziec czy ktoś z Was juz tam kiedys był .Jak jest z praca obecnie dużo godzin .Czy transport do pracy jest busami czy rowerami?Słyszałam ze kierowcy busów są tam niemili .Jakie warunki mieszkaniowe.Bedę wdzięczna za informacje.na maila :kate790305@o2.pl

@kate79

Zależy gdzie trafisz do pracy. Kierowcy- są niemili zachowują się tak jakby za kare zawozili/odbierali pracowników z pracy. Jak jest ciepło jedziesz rowerem do pracy. Zima ludzie jeździli autobusem do pracy. Minus taki, mając na 6.00 autobus był o 4.50 , gdzie do pracy było 10 min drogi. Więc godzinę trzeba było czekać na kantynie przed rozpoczęciem pracy. Oczywiście nikt ci nie płaci za to. Po pracy trzeba było dzwonić do koordynatora o transport powrotny. Trzeba było czekać czasem też godzinę.. masakra. Nie polecam! Koordynator jak coś chciał to wydzwaniał kilkanaście razy do ciebie. (usunięte przez administratora) W pracy trzeba było robić za trzech. Bardzo dużo starszych ludzi tam jest zatrudnionych-czyli pracujesz za siebie za za kogoś kto nie jest w stanie pracować jak pozostali.

Bebko
@kate79

Dostałeś jakieś informacje , ja mam jechać ze znajomym na papryki do Luttelgeest i chcielibyśmy wiedzieć jak tam jest .

Ja wyjeżdżam 22 z lubelskiego busem od biura też na paprykę

Jest to miejscowość Daalder 2

Bebko
@aga

Mogę się z panią jakoś skontaktować prywatnie ?

agatasalasa7@gmail.com

@aga

Daalder to jest ulica. Pewnie chodzi o Emmeloord :)

Tak pewnie tak ????

@kate79

Dokładnie jak piszesz to klika i śitwa od pługa oderwani i jeszcze te ceny w polskim sklepie na tej śmiesznej lokalizacji . A do miasta 5 .5 km. i albo pieszo albo na czyimś rowerze jak pożyczy. A busy i autokary stoją na parkingu oni mają udziały w tym ich sklepie dlatego nie wiozą

Ktos

Są B.niemili A agencja porażka nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Level One Emmeloord - Emmeloord

• Jak się pracuje w Level One Emmeloord?

Zobacz opinie na temat firmy Level One Emmeloord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Level One Emmeloord?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Level One Emmeloord?

Kandydaci do pracy w Level One Emmeloord napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Level One Emmeloord