Level One Emmeloord

Opinie o Level One Emmeloord

Wiola

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca przy rozpakowywaniu ubrań i metkowaniu?

martynka
@Wiola

To jest praca na magazynie Zary. Dla dziewczyn spoko. Godziny teroz są stałe i idzie całkiem spoko zarobić, nocki są za to dodatkowo płatne

@martynka

Można brać same nocki czy trzeba dostosować się do grafiku z góry?

martynisko
@Weronika

Nie no aż tak dobrze to nie ma.

@martynisko

:( A jakieś inne udogodnienia?

Dejena

Jakie macie opinie o pracy na papryce? Jak z zakwaterowaniem? Ile km od pracy? Po ile godzin praca?

Roksi
@Dejena

Mieszkam z osobami, które pracują na papryce w Hogweg. Pracy dużo, dużo godzin, ale nie polecają. Po 10 h pracują czasem po 8 h. Z naszej lokalizacji (domu) mają ok 2-3km, dojeżdżają rowerami :D

Mdyb
@Dejena

Papryka jest masakryczna Do wyrobienia norma - 250kg/h Jak nie wyrabiasz przez dłuższy czas to zjazdy na wieczny urlop do Polski

Dejena
@Roksi

A jak to wygląda z lokacją? Jakie są warunki? Są to domki kilku osobowe? Bo wiem, że koło papryki mają osiedle domków 2osobowych i pytanie czy jak pracuje się na papryce to tam wrzucają czy dalej?

Beduin
@Dejena

Nie ma reguły Zakwaterowanie jest takie jakie wam dadzą i tyle

Lalala

Jedzcie ktoś teraz na flevo na truskaweczki? Wiadomo kiedy ruszają?

@Lalala

Koleżanki właśnie pojechały na flevo,wczoraj pracowały 1 dzień

@Dydy

I wiadomo jak wrażenia? To ich pierwszy raz w tego typu pracy?

@Weronika

Tak pierwszy raz i są zadowolone :D

@Dydy

Super, a jak do dziś wrażenia?

@Weronika

Pracuje do dziś i jest OK! Dobre godziny i praca w soboty tez

Sebek63

Witam. Wybieram się z dziewczyną poprzez agencje work center do holandi na zbiór jabłek i gruszek czy był ktoś w poprzednim sezonie i wie jak wygląda tam praca miejsce to emmeloord i dorten był bym wdzięczny za jakieś informacje.

kwoka
@Sebek63

Praca jak praca Nie ma akordu tylko stawka godzinowa Pracuje się także w soboty Wystarczy mieć chęci do pracy

Parasol
@Sebek63

Ten wpis to nie powinien pojawić się w tym portalu, bo tutaj nie chodzi o pytania o jakieś informację, tylko do innych celów.

Spawacz

praca jako spawacz metodą mig mag

Czy szukam pracy na długo? Dlaczego zrezygnowałem z poprzednich prac?

Papryka

Ludzie co tam słychać na hoogweg są przyjęcia?

Ciężki kontakt z koordynatorami. Jeśli masz jakiś problem to możesz go zgłosić tylko do nich i czekać na ich łaskę bo albo się tym zajmą albo nie. Żadnego innego kontaktu np do biura .

Zaniu

Witam. Wybieram się na sortowanie/pakowanie papryki. Czy ma ktoś doświadczenia z tym miejscem i jest mi w stanie napisać jak wygląda praca/zarobki i ogólne wrażenia na miejscu?

@Zaniu

Generalnie papryki maja złą sławę Jest Kilka firm wiec niewiadomo gdzie się trafi Są do wyrobienia normy i to dość spore Godzin mało Od pon do pt ciężko nawet o te 40 Byłem rok temu i nie polecam

zmiana pracy

Witam, czy wie ktoś ile razy w ciągu swojego pierwszego pobytu można poprosić o przeniesienie do innej pracy a kiedy zwalniają z samej agencji?

Teresa
@zmiana pracy

jeszcze nie pojechales do pracy a juz chcesz lub myslisz o jej zmianie, dlaczego tak ?

2 razy możesz odmówic pracy, potem wyjazd do domu

@zmiana pracy

Ciężko powiedzieć Jeśli są konkretne przyczyny to zawsze prace można zmienić Co innego jeśli komuś się nie chce i każda proponowana praca nie pasuje. Generalnie do 3x sztuka. Taka zasada tam panuje

Czy są przyjęcia na hoogweg?i jak tam teraz jest? Dziękuję za odpowiedź.mysle nad powrotem do nich

@Nowy

Podobno już teraz przyjmują, ale jest tam ostra jazda, normy, normy, normy

Mówisz? A jakie konkretnie są te normy? ;p

@Weronika

Wszystkie zasłyszane przeze mnie opinie dotyczyły tego, że jeżeli nie masz odpowiedniej normy do 3 przerwy wylatujesz, nie mam pojęcia jak wygląda tam norma

@Nowy

Nie polecam ścinki papryki. Istny (usunięte przez administratora) Są normy do wyrobienia (ok. 150 kg na godzinę!!!) Jak nie wyrabiasz normy to wylatujesz

Mirek
@pracownik

Heh…co to jest 150 kg? Ja tutaj pracuje 6 rok i mam 230/270 kg/godzine. 150 kg to juz po 2 tygodniach miałem. Pozdrawiam

Dd
@Mirek

Własnie przez takich cebulaków jak ty robią te normy beduinie

@Mirek

Zbieraj nawet 400 kg na godzinę Stawkę i tak dostaniesz taka sama jak kazdy ????

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Level One Emmeloord? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ss

Zwalniani!!!

Teresa
@Ss

a przyczyna ? cos musza powiedziec lub napisac w wypowiedzeniu ?

IZABELA

Wybieram się do Holadnii lokalizacja Marknesse , ktos wie czy pod tym adresem nadal znajduje się Stodoła ? W googlach tak pokazuje zas na stronie Level piszą że w tej miejscowości wybudowali osiedle domków dwuosobowych . A więc jak to jest ?

@IZABELA

Tak, nadal jest tu stodoła a oprócz jej wybudowano nową za nią

@Gghhhh

A jakieś opinie na temat starej stodoły?

Dominika
@Gghhhh

A z jakiego powodu wybudowano nową?

@Anonim

Jestem zadowolony ze starej stodoly, mieszka się tu po 8 osób w 2 os pokojach, 2 łazienki i kuchnia z salonem, wszystko wyposażone (patelnie, sztućce, mikrofalówka) niestety brak piekarnika ; (

@Dominika

Najprawdopodobniej z tego powodu, że level one miał jeszcze 4 inne lokacje dla pracownikow, ale byly chyba niekorzystne pod kątem dojazdów itp. Ale nowa stodoła to wypas, pokoje 2-os z łazienką własną współdzielona kuchnia z piekarnikiem i salon

ścinka papryki ,(ogrodnictwo) okolice Emmelord , ktoś był? Jak z godzinami oraz jakie +/- tygodniowki ?

Gghhhh

Podobno z godzinami różnie, ale tygodniówki są zadawalające, jak dowiem się więcej dam znać :D

Pytajka

Mógłby ktoś powiedzieć coś o zakwaterowaniu Marknesse, Vollenhoverweg 12, (Kamer C) szukałam na ten temat jakiejś opinii lecz nic nie mogę znaleźć . Dodam że w ostatniej chwili zmienili nam miejsce zakwaterowania ze swifter więc trochę się obawiam tamtejszych warunków

@Pytajka

Miejsce nazywa się stodoła, budynek podzielony jest na kilka "apartamentów", w których mieszka po 8 osób w 2-osobowych pokojach, współdzielona kuchnia z salonem. Dwie łazienki. Polecam :D

Sepp Holt
@Pytajka

Jest stara stodoła i nowa. Na nowej mieszkałem. Ideal,spox. Na starej nawet nie byłem ale podobno katastrofa. Powodzenia.

@Sepp Holt

No właśnie nie jest tak źle, bałem się warunków w lokacji, ale miło się zaskoczylem, najważniejsze, że jet pralka, żałuje natomiast, że nie ma piekarnika

Jak jest teraz z godzinami na papryce żółtej w hoogweg?

Usunięty wpis
@Ania

Odpisałem Pani, ale ktoś chyba usunął ten wpis :) Podobno nie ma tam pracy, wszystkich tych co mieli tam iść odsyłają do pracy do szklarnii, w której pracuję.

Wuja

Jakie są zarobki na kwiatach okolicę emmerold?

Iqo
@Wuja

11.06 brutto, nawet sporo godzin, bo czasem nawet po 11

mariola

witam te pozytywne komentarze to chyba pisza sami kordynatorzy albo wynajete firmy bo własnie mam zaszczyt tam byc j

Zdecydowanie nie polecam tego biura. Najgorsze w jakim pracowałam. 3 dni w tygodniu bez pracy a za domek płacić trzeba. Za 37 godzin dostałam 240 euro tygodniówki Szczerze odradzam pracę dla tego biura

Lusia

Biuro żałosne. Koordynatorka nie odbiera w ogóle telefonu a czy czas aktywna na watschap nie odpisuje ani nie odczytuje wiadomości. Z nikim z biura nie ma kontaktu bo nie odbierają telefonów. Aplikacja nie działa. Problemy z wypłatą czy z zaliczką. Mijać szerokim łukiem to biuro. Nie polecam

Paszow

Nikomu nie polecam tej agencji. Koordynatorzy jak i przełożeni to zart, profesjonalizmu jakiegokolwiek brak, zero organizacji, (usunięte przez administratora) w papierach a główny boss to cham (usunięte przez administratora) i wiesniak. Słoma z butów wystaje ludziom z „biura”, którzy traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) Życzę żeby dopadła ich karma za to co wyprawiaja i jak łamią prawa i okłamują pracowników. Ta polska „agencja” nadaje się jedynie do zgłoszenia i zamknięcia. SZCZERZE ODRADZAM jakiejkolwiek współpracy

Wojtek
@Paszow

Większości koordynatorow to level życie uratował bo pracy w PL nie było a teraz wielkie Państwo ze słomą z butów

Mario

Jadę na sałatki do Emmelord ktoś coś wie jakie są warunki . Dzięki

Ruda
@Mario

Taa a sałatki okażą się pewnie Plukonem xDDDD nie polecam

byly pracownik
@Ruda

Zgadza sie Plukon albo Agro Merchants rozładunek kontenerów

Ryszard
@byly pracownik

Ile teraz płacą przy rozładunku? Można dobrze zarobić i odłożyć trochę kasy? Kontrakty na jak długo? Napisz jak wiesz coś więcej ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Level One Emmeloord - Emmeloord

• Jak się pracuje w Level One Emmeloord?

Zobacz opinie na temat firmy Level One Emmeloord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Level One Emmeloord?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Level One Emmeloord?

Kandydaci do pracy w Level One Emmeloord napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Level One Emmeloord