Opinie o VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn w Olsztyn

Mlody

Jeśli potrzebujesz pracy to tymczasowo możesz sie tu zaczepić. Na dłuższa metę nie idzie tak pracować, ale na przetrzymanie jak najbardziej można to wszystko przecierpieć

kandydat

czy mogę prosić o jakieś informacje/opinie na temat stanowiska analityka danych GIS? dostałem właśnie propozycje pracy i nie wiem czy warto po przeczytanych tu opiniach... jaki jest zakres obowiązków i ile wynosi czas pracy w tygodniu? jaki jest rodzaj umowy? zlecenie? i jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem? jest to stała kwota miesięczna czy może płacą od ilości przepracowanych godzin z ustaloną stawką godzinową, czy raczej wypłata zależy od ilości wykonanej pracy/przerobionych danych? Z góry dziękuję bardzo za odpowiedź.

analityk
@kandydat

Zakres jak w ogłoszeniu: obróbka danych ze skaningu laserowego oraz modelowanie obiektów 3D; praca non stop przy komputerze. Na początek zlecenie (o ile nie jesteś nikim z familii bądź z nią powiązany) i długo, długo, może nawet na zawsze pozostanie to taka forma współpracy. 40h tygodniowo musisz wypracować (jak normalny etat) - o stawkach już wcześniej ktoś wspomniał, to jest kwota za miesiąc. Oczywiście bierz pod uwagę, niezliczoną ilość nadgodzin i weekendy w pracy. Przez pierwszy miesiąc będziesz łaskawiej traktowany. Później liczą się statystyki. Często zmienia się przełożony, w zależności od projektu, czasem bywa tak, że w tygodniu jesteś w trzech różnych projektach, można się pogubić, nawet przełożeni się w tym gubią. Jeżeli ci to odpowiada, zapraszamy :) Jeżeli masz jeszcze pytania, wątpliwości służymy poradą.

kandydat
@analityk

czyli mam rozumieć, że za nadgodziny dodatkowo nie płacą? po przepracowaniu standardowej liczby godzin w miesiącu (ok. 160h-zależne od ilości dni roboczych w miesiącu) i wypracowaniu nadgodzin dostaje się tylko normalną stawkę miesięczną (tak jakby tylko za 160h)? czy są jakieś wymogi narzucane z góry jak dużo tych nadgodzin trzeba zrobić w miesiącu?

GISOWY
@kandydat

Nie, dostajesz umowę zlecenie ze stawką godzinową i zakresem obowiązków. Wypłaty dostaniesz tyle, ile wypracujesz godzin. Niezależnie czy będzie to "w godzinach pracy" czy "nadgodzinach", stawka jest ta sama.

ja to ja

to zastanawiające czemu tak dużo osób rezygnuje z pracy, w tym ci na wyższych stanowiskach... no ale jedyne co w życiu pewne to zmiany ;)

Motywator
@ja to ja

Idealny moment aby iść po podwyżkę lub dostać awans, pewnie nie odmówią bo będą się bać kolejnych wypowiedzeń :) Do dzieła!

dno

PRAWDA W OCZY KOLE

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Inżynier projektów dronowych?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
dlugopisik

szybciutko podpisywac aneksiki to przestaniecie tu glupoty wypisywac

snowman

Widzę, że niewiele się zmieniło. Jak clickersi mieli najgorzej tak pozostało... Trzymajcie się!

Mała Mi

Co masz na myśli, pisząc o byciu docenionym?

GIS

Już mi się niedobrze robi od tego co tu wypisujesz. Wykonujesz najłatwiejszą i najmniej odpowiedzialną pracę a wymagasz nie wiadomo czego. Pracuję w tej firmie niedługo (jednak dłużej niż Ty). Może i nie zarabia się kokosów na start ale to nic dziwnego biorąc pod uwagę lokalny rynek. Z drugiej strony firma to nie corpo i można zostać szybko docenionym. Akceptuję obecne warunki a jak przestanę to zmienię pracę a nie będę narzekać jak Ty. Pozdrowienia dla ekipy z mojego pokoju :-)

mgr_inz_GIS
@GIS

szczegolnie po podpisaniu lojalki ktora pozbawia cie mozliwosc zatrudnienia w innej firmie przez kolejne 12 miesiecy bo patrzac na zakres obowiazkow z aneksu wszystko podchodzi pod prace "zakazana". Nie mowiac juz ze lojalka w narusza kodeks pracy

smuteczek
@mgr_inz_GIS

Zakaz konkurencji, zakazem konkurencji, ale "Zakaz rozpowszechniania informacji o firmie na portalach społecznościowych i portalach opiniotwórczych" to zwyczajnie naruszenie gwarantowanej konstytucyjnie wolności słowa...

Kropka
@GIS

Pracuję już tu długo, nawet słowa dziękuję nie usłyszałam za mój, często niemały wkład. Już dość słuchania o tym abyśmy się zaangażowali gdy robi się gorąco, gdy zbliża się deadline. Słowo 'zaangażowanie' jest tu mylone z 'nadgodzinami'. Jak nie siedzisz po godzinach to się nie angażujesz... Polecam zapoznać się z definicją zaangażowania. Osoby dające coś z siebie, chcące coś ulepszyć nie są słuchane, zauważane.

why?

Dziwne zmiany w umowach, chcą ludzi wykorzystać na maxa. Każdy musi podpisać, jak nie to nara. A miało być tak wspaniale.

anatom

ręka rękę myje, tyłek tyłek kryje!

Azot

Ja też w najbliższym czasie planuję opuścić ten pokład, zmian na lepsze ni widu ni słychu. Kierasy weźcie się do roboty, dość bezsensownych spotkanek, kawusi, ploteczek, spychologii, tworzenia milionów dokumencików - należy upraszczać, ulepszać a nie komplikować. Za co kasę bierzecie? Chyba nie po to aby szpanować nazwą stanowiska? Osoby na niższych szczeblach nie będą za was odwalać roboty. Chętnie przypisalibyście sobie zasługi, jak to do tej pory bywało. Dobre czasy się skończyły, teraz pora na was, wykażcie się!

nikt_wazny

Super firma! płacą średnią krajowa po wypracowaniu etatu i drugiego w nadgodzinach. Polecam! Długi urlop czyt. dwudniowy dostajesz praktycznie po miesiącu czekania o ile nie zmieni się twój "kierownik" projektu który potrafi się w niektórych grupach/projektach/działach zmienić 3 razy w tygodniu i nigdy nie wiesz do kogo iść z wnioskiem o urlop. Krotki urlop czyt. weekend (lub tylko niedziela) masz praktycznie raz w miesiącu pozostałe pracujące. Super! Kierownikiem może zostać każdy nawet osoba która pracuje parę miesięcy, a ludzi pracujących po x lat nikt nie docenia bo dobrze klikają i szkoda ich awansować bo za duza strata. Wszystkich wygnanych zapraszam do trójmiasta do zaprzyjaźnionej firmy :)

last minute
@nikt_wazny

wolimy wizz air

domator
@last minute

ja za wycieczki z visitour podziękuję...

koma

analityk danych, z wykształceniem geodezyjnym i rocznym stażem w tejże firmie dalej na zleceniu - 2000zł brutto. gdy już załapiesz się na umowę o pracę otrzymujesz 2200zł, czyli po potrąceniach prawie ten sam poziom

radek

Dokładnie, zgadzam sie z Ewą . Po otrzymaniu oferty , również zrezygnowalem. Do dziś zastanawiam się, jak tak " poważna firma" może oferowac tak niskie wynagrodzenie- 1400 zł netto!!!!

Konkret

Brednie jakieś, wiadomo w firmie jest różnie, raz lepiej raz gorzej, ale pracować trzeba. Wypłaty są, warunki do pracy też, jak ktoś chce to się rozwija, a jak nie to chodzi i narzeka. Przerwy są dla każdego kto chce, a z tym wyjściem do łazienki to juz przesada na maxa...

boson

Pracowałem dla nich kiedyś, nie to że jestem fanem tej firmy, ale o tym KP i kiblu to brednie. To fakt, że przepisy są naciągane, ale nie masz prawa do rzeczy które wypisujesz. Firma zatrudnia pracowników GIS na umowe o dzieło/zlecenie. Nie przysługują więc zadne 5 min przerwy itd!!! Nie ma żadnego limitu dziennego pracy, nie ma nadgodzin. Masz robić. Jeśli znasz te warunki z góry - wg mnie jest OK.

Yen

Na co dzień w miarę, natomiast gdy zbliża się termin oddania projektu to ludzie siedzą od rana do kolejnego rana, po kilkanaście godzin, nocą, ponieważ kierownictwo źle organizuje pracę, a gdy zbliża się deadline to biuro staje się drugim domem. O życiu towarzyskim zapomnij.

Zostaw merytoryczną opinię o VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn - Olsztyn

• Jak się pracuje w VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn?

Zobacz opinie na temat firmy VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn?

VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn
1.8/5 Na podstawie 121 ocen.
  • Władysława Trylińskiego 10
    10-683 Olsztyn