Opinie o VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn w Olsztyn

Stefan

Dobra firma, dobry pracodawca więc warto starać się o pracę. Spokój na forum to efekt zadowolonych pracowników i braku maruderów!

Wiecie czy w VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn szukają chętnych na staż?

Pomoc

Tego typu pytania należy bezpośrednio kierować do firmy, najlepiej zadzwoń.

Bartosz

Firma z długoletnim doświadczeniem, generalnie przyjazna pracownikom choć może nie idealna

Były klikacz

Pracowałem w Visimind przez 3 lata, doświadczyłem wiele, także "zmian na górze". Mogę więc spojrzeć na sytuację z pewnym dystansem. Plusy i minusy: + elastyczny czas pracy + wynagrodzenie w zależności od posiadanych kompetencji + możliwość negocjacji wynagrodzenia, wszystko zależy od wiedzy, doświadczenia i pełnionych obowiązków + działalność firmy jest interdyscyplinarna, potrzebuje specjalistów z różnych branży, łatwo się zaczepić, doszkolić i przebranżowić + ludzie ambitni mogą stosunkowo szybko zaliczyć awans - inżynierowie, managerowie działów itp. wybierani są spośród najbardziej wyróżniających się pracowników + ciekawe zadania dla ludzi o szerokim spektrum zainteresowań, firma lawiruje gdzieś pomiędzy nowoczesnymi technologiami, geodezją, lotnictwem, dronami, wytwarzaniem specjalistycznego oprogramowania, szukaniem nowych rozwiązań itp. + czasem wpadają premie za wyniki niewynikające z warunków umowy + firma jest otwarta na ludzi bez doświadczenia, zatrudnia dużo studentów, organizuje szkolenia, staże studenckie itp. + socjal (fundusz świadczeń socjalnych, premie na święta, współfinansowanie ubezpieczenia na życie, multisport, imprezy integracyjne czy dla dzieci pracowników, szkolenia, czasami współfinansowanie kształcenia) + kasa zawsze na czas +/- managerowie są stosunkowo wyrozumiali, można się z nimi dogadać w pewnych kwestiach, potrafią "pójść na rękę" pracownikowi, choć nie mogę wypowiedzieć się o wszystkich, gdyż nie miałem z nimi wszystkimi do czynienia +/- atmosfera pracy, chociaż to zależy od działu, kierowników, współpracowników i prowadzonych projektów. W niektórych miejscach jest lepiej, w innych gorzej. W trakcie pracy często spotykałem się z różnymi oddolnymi inicjatywami integracji przez pracowników, koledzy zazwyczaj są mili i pomocni. - czasami można odnieść wrażenie iż firma jest zarządzana przez chaos, często brakuje ustalenia konkretów, a priorytety poszczególnych projektów i zadań zmieniają się jak w kalejdoskopie - zbyt często można odnieść wrażenie improwizacji niż celowego działania - firma mogłaby przykładać większą uwagę do szkolenia i rozwoju pracowników - zdarzają się okresy wytężonej pracy gdy zbiegają się terminy oddania projektów i wtedy wszystkie ręce na pokład, zlecane nadgodziny i duża presja - w stosunku do większych miast niż Olsztyn pensje są raczej niskie lub średnie – choć jak na sam Olsztyn wydają się być w porządku, sporo dobrych pracowników po nabyciu doświadczenia po jakimś czasie znajduje lepsze zatrudnienie - w niektórych działach praca często w delegacji, w kraju i zagranicą - w firmie nie brak malkontentów, którzy ciągle narzekają, mimo iż nic szczególnego nie robią, nie wyróżniają się, ot zwykli wyrobnicy, ale zawsze mają dużo do powiedzenia - czasem można odnieść wrażenie iż niektórzy pracownicy nie zawsze posiadają wystarczające kompetencje w stosunku do pełnionych obowiązków - firma raczej rzadko sama z siebie oferuje podwyżki, trzeba je sobie „wychodzić” Ogólnie nie jest źle, szczególnie dla ludzi którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, albo szukających pewnej i stabilnej, chociaż nie wybitnie płatnej pracy. Od ostatniej wymiany stołków bardzo dużo zmieniło się na lepsze, co nie zmienia faktu że mogłoby być jeszcze lepiej.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Inżynier projektów dronowych?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak komuś odpowiadają warunki pracy, to zazwyczaj nie martwi się o takie błahostki jak pisanie pochlebnych opinii i wystawienie oceny na portalach tego typu. Z drugiej strony, osoby które już poświęcą swój czas i znajdują motywację żeby coś naskrobać, zazwyczaj okazują się tymi którym coś w firmie nie zagrało, i wylewają na forum swoje żale. Osobiście uważam iż warto zasięgnąć takiej opinii, ale nie koniecznie bezgranicznie na niej polegać. A co do samej pracy, wszystko zależy od tego w jakim dziale się pracuje, nad jakimi projektami, i jakich ma się kierowników.

Pedro

Jaka macie atmosferę w pracy? Czy jakieś dodatki socjalne macie?

Kamil

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Kamil

Również byłbym zainteresowany.

Przebranżowiony
@Andrzej

W Visimind rekrutacja trwa 24/7/365, polecam wysłać CV i poczekać na odpowiedź. Jeżeli będzie interesujące na pewno ktoś się odezwie.

marek
@Kamil

Wystarczy wejść na stronę firmy lub na popularne strony z ogłoszeniami o pracę a nie zadawać głupkowate pytania na tym portalu. Skoro nie umiesz ogarnąć tak podstawowego tematu, lepiej nigdzie nie aplikuj

Danuta

@Pracownik dlaczego uważasz, że VISIMIND LTD to słaba firma? Jak mógłbyś to uzasadnić? Każda prawdziwa, rzeczowa opinia z pierwszej ręki rozjaśnia nam trochę sytuację jaka panuje w firmie. Dzięki temu użytkownicy forum, którzy są zainteresowani udziałem w procesie rekrutacyjnym, będą mieć większe rozeznanie.

Bartek

Najłatwiej jest oceniać wszystko poza własną osobą?

Masturbator6000

Praca lekka i przyjemna. Zarobki na poziomie najniższej krajowej. Po trzech miesiącach umowy zlecenia (okres próbny) chęć przedłużenia ale tylko na umowie zleceniu. Gdy wspominasz o umowie o pracę to kończą się projekty i nie ma pracy. Fajna na pierwszą pracę ale nie na dłuższą metę.

Eureka

O kurde Danuta, mówisz komu, Działowi Kadr?? Zgłosić?? O ja głupi, popatrz jakoś nie wpadłem na to... już lecę. Co za beka.

Kg

Noo kadrowa jest dobra xd nie dość, że nie ogarnia nic to jeszcze wyglada mało reprezentacyjnie xdd tak to jest jak się zwalnia ludzi, którzy cokolwiek wnosili dobrego do tej firmy ;( Nowa kadrowa to żart

Prwada

Trafione w sam punkt!!!

Danuta

@Czubata Dlaczego napisałaś, że praca dla firmy VISIMIND LTD jest dużo gorsza niż inna? Czy mogłabyś uzupełnić swoją wypowiedź i podać przykłady? Czy Twoja ocenia dotyczy całej firmy czy tylko jednego aspektu? @Gggfdss @Sławek Może warto porozmawiać na ten temat z przełożonymi? Czy zgłaszaliście przełożonym lub działowi kadr swoje spostrzeżenia? Może pracodawca nie wie dokładnie jakie jest zdanie pracowników w poszczególnych sprawach?

Taaa
@Danuta

no możnaby np. powiedzieć o doliczanych musowych , niepłatnych godzinach do czasu pracy, tylko komu lepiej to ogłośić? Zarządowi czy działowi kadr? Np gdyby powiedzieć, że to niezgodne z kodeksem pracy. Może nie wiedzą biedaki? Hmm niech pomyślę. Dział kadr do niesie do rodzinki, za to menadżerzy pewnie doniosą do rodzinki. Jak to mówią jak to idziesz .... z tyłu. Linia telefoniczna musi się grzać, wiadomo, najlepiej ta przez bałtyk, kto pierwszy ten lepszy, po prostu chore

Ciekawa

Panie prezesie Sławku, dlaczego teraz nazywasz się Danuta?

Chris

Można zrozumieć również że niektórym nie podobała się praca w firmie zarówno jak i kierownictwo/osoby pracujące tam? Może nie potrafili zarządzać ludźmi i nie reprezentowali sobą żadnej kultury osobistej, stąd pewnie takie komentarze sie biorą filipku. Tylko strzelam bo 99% komentarzy tu jest negatywnych a to o czymś świadczy...

Chris
@Chris

Oczywiście mogę się mylić i to tylko moje przypuszczenia. Pozdrawiam

Czubata

Nie ma co się rozpisywać. Firma jak firma. Praca jak praca. Tylko że dużo gorsza niż każda inna.

Filip

Można zrozumieć, że komuś nie odpowiada praca w firmie. Poniżanie ludzi z którymi się pracowało jest wyrazem braku kultury osobistej!!!

Niki

Gdyby było tak źle jak to notoriety próbują wmówić to ludzie by nie pracowali!!

Taka prawda

To nie wina księgowej, to oczywiste kto za tym stoi.

@Taka prawda

A kogo wina ? , jak jest w tym układzie i może w czym innym

Prawda
@N

Nowa główna to układ!

@Prawda

No pewnie że tak , stara tez byla w układzie , donosicielka.

Kunegunda

Bo to firma rodzinna, nie od dziś to wiadomo. Jedno nazwisko, jeden cel, jedna prawda, jeden pakt. I niby nikt nikomu nie donosi, a ci co za to odpowiadają przy jednym stole jadają.

@Kunegunda

Nowa księgowa fakt. Stara nie mam zdania.

@Nowy

A za co stara poleciała?

I know
@N

Nie poleciała. Rzuciła wszystko w cholerę.

Wujek Dobra Rada

Chyba to nie problem złożyć wypowiedzenie? Czy podpisałeś jakieś lojalki, które uniemożliwiają ci rychłe odejście?

Ulala

Powinni zamknąć ten (usunięte przez administratora) xd

Zostaw merytoryczną opinię o VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn - Olsztyn

• Jak się pracuje w VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn?

Zobacz opinie na temat firmy VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn?

VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn
1.8/5 Na podstawie 121 ocen.
  • Władysława Trylińskiego 10
    10-683 Olsztyn