Opinie o VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn w Olsztyn

Donald Tramp

Super firma! Dobre zarobki i miła atmosfera. Oby wiecej takich! Firma moze służyć jako przyklad przedsiebiorstwa idealnego. Polecam serdecznie wszystkim którzy chca sie rozwijać i robic oszałamiającą karierę! Visi...jesteście super!!!

Koniec
@Donald Tramp

...i spadające śmigłowce...

xxx
@Koniec

Człowieku, miej serce. Pisanie tu o "spadających helikopterach" jest po prostu nie na miejscu. W obliczu tragedii, która się wydarzyła wypadałoby zachować odrobinę szacunku i przyzwoitości, bez względu na to czy firmę Visimind się lubi, czy nie. Sugerowanie czyjejkolwiek winy - czy organizacji, czy maszyny, czy pilota, nie wróci nikomu życia i zdrowia. Czas rozliczenia na pewno nadejdzie, choć najwyższa cena została już zapłacona. Nie jestem fanem Visimindu, ale łączę się w bólu z wszystkimi pracownikami, których ten wypadek i śmierć Daniela poruszyły tak jak mnie.

szukający zmian

Operator wprowadzania danych 3D - warto aplikować? Jaka jest ścieżka kariery? Czy awans jest realny czy jest niedoczekaniem związanym z niechęcią dania podwyżki lub obawą o stracenie stołka przez pracowników o dłuższym stażu? Nowy pracownik może liczyć na opiekę mentorską, aklimatyzację czy czuje się jak intruz?

Szałwia
@szukający zmian

Jeśli poszukujesz rozwoju/kariery/awansu to tutaj tego nie znajdziesz. Poczytaj wcześniejsze komentarze, jest tam dużo prawdy.

Ulubieniec
@Szałwia

No co Ty! Wystarczy przecież się "wykazać"! xD

nick

jak co roku... sezonowy nabór - marzec / kwiecień pozdro 600!

LvM

"Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem".

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Inżynier projektów dronowych?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Bankier

Wszystko dobrze póki jest kasa. Gorzej jak się zacznie kończyć...

Pzdr z 3city

Po co tyle jadu ?? gdzie ci bedzie lepiej ?

bolo

Najwyraźniej pracowałeś tylko Vismindzie i u mamy w ogródku skoro tak pewnie mówisz wszędzie... Ja pracowałem "wszędzie" i tu wcale nie jest tak źle.

ciekawski

"Dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych Pracowników, zachęcamy Ich do podejmowania działań i inicjatyw, które umacniają dobrą renomę naszej Firmy." (źródło: http://visimind.pl/o-nas) Jakie są te kroki ku podniesieniu kwalifikacji? W ogóle czy firma ma jakiś socjal? Dba o pracownika?

kierownik-dyrektor
@ciekawski

kawa, herbata i praca dla ludzi którzy lubią podróżować a przy okazji zarobić... :P

mrówka

Ale ja nie chcę wcale nikogo do niczego przekonywać. Kto chce niech siedzi w Visimind do oporu, aż go jeden z drugim "G" nie wywalą, bo coś tam... Oczywiście, że jest mi tu lepiej w innym razie chyba nie doszłoby do tej zmiany. Chyba logiczne?

Logik
@mrówka

zależy dla kogo logiczne. Mnie dziwi, że siedzisz na tym forum. Masz swoją firmę to nie wiem chwalisz się czy żalisz tutaj ? Uwierzyłeś w bajeczki jak to było źle albo w złych "G", że niby masz tak wspaniale teraz. A pieniędzy jak nie było tak nie ma. Ale racja masz teraz lepiej ale inni mają jeszcze lepiej dzięki takiej postawie:)

Borsuk

Idę po popcorn :-D

mrówka

No właśnie różnica taka, że nie do końca Ci sami ludzie... A rzeczywistość tworzą właśnie ludzie, nie inaczej. Przynajmniej nie ma wrzutek z boku, wariackich zmian i nawalania po ludziach jak kiedyś. A praca, jak praca, nie narzekam.

Leszcz
@mrówka

Jeżeli szczytem ambicji jest mieć pracę jak pracę:)

gruba ryba
@Leszcz

to wtedy siedzisz w visimind...

Smerf maruda
@mrówka

No właśnie:) twoja wypowiedź to dowód na to o czym pisałem. Było źle a teraz jest tak dobrze:) tylko nie upominaj sie o kase bo przecież nie masz już telefonów z szwecji:) haha, czyms trzeba ludzi karmić:)

Smerf Wazniak

Zazdrościsz ?

Smerf
@Smerf Wazniak

Nie ma czego zazdrościć. Jeżeli wierzysz że Vimap dziala w innej rzeczywistości niż Visimind i Mggp to jesteś w błędzie. Ci sami ludzi, te same metody. Odwieczny kryzys lub trudne początki. To już było albo dopiero przed nami. Doszło jedynie nagonka jak to było zle u poprzedników a u nas jak dobrze. Czyms trzeba karmić ludzi skoro nie chce sie dawać pieniędzy...

Vimap

Zapraszamy do współpracy. Zarobki w porządku, sympatyczna atmosfera, elastyczne godziny pracy

Dobre!
@Vimap

Haha, dobre! Vimap mieszanka ludzi z Olsztyna i Tarnowa raptem stworzyli firme raj dla pracownika. Prawda jest taka, że tania siła robocza jest potrzebna a zmieniła sie tylko kieszenie do których płyną zyski. Niezłe bagienko.

zainteresowany

a Vimap juz sie przeniósł do Olsztyna, czy praca w Tarnowie?...

Pracapl

W związku z dynamicznym rozwojem, firma VIMAP Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista GIS Wymagania doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane referencje, wykształcenie wyższe, preferowane: kartograficzne, geograficzne, IT, dobra znajomość języka angielskiego, dyspozycyjność, odpowiedzialność i samodzielność, wysoka kultura osobista. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, pracę w zakresie nowoczesnych technologii, przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym, dynamicznym zespole, stałe zatrudnienie.

@Pracapl

Czy stawki takie, jak w Visimindzie?

Maruda

Przełożeni koncentrują się głównie na sobie, są niedostępni i wyniośli. Faworyzują swoich ulubieńców, stworzyli krąg wzajemnej adoracji.

Sławek
@Maruda

prawda

bolo

Jako były pracownik Visimind mogę tylko powiedzieć: Dzień dobry :).

L. Kaczyński

Robi się tu nudno...chyba przestanę czytać ;/

Bye bye

Kolejny raz nażekasz, żalisz się i tyko tu wypowiadasz swoje zdanie. Może warto, skoro masz takie doświadczenie, zaproponować swoje, lepsze rozwiązanie? Może warto pomóc albo nawet przejąć stery? Czemu nie? Odpowiedź jest prosta. Nie masz nic rozsądnego do zaproponowania. Aaa i jeszcze... już niedługo Cię przecież z nami nie będzie :-) Powodzenia w dalszej ''karierze''. Idź i nie grzesz więcej.

Doradca
@Bye bye

Zaproponować mogę zakup słownika ortograficznego...

kolorek

urlop nalezy się każdemu zatrudnionemu na umowę o prace i nie jest to twoja sprawa kiedy ktoś ten urlop wykorzysta.:) a chyba pracujesz tu bardzo krótko jeśli według ciebie kierownictwo "G" nic nie wie i nic nie potrafi. Wolisz wypłakiwać się na forach niż wziąć się do roboty?? to chyba lepiej złozyc wypowiedzenie skoro to taka straszna firma...

na oucie

Nieśmiało nadmienię, iż wzywani przez ciebie "kierasy" NIC wspólnego z kierownikami przecież nie mają. Jedyne o co można wzywać to o pomstę do nieba.

Zostaw merytoryczną opinię o VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn - Olsztyn

• Jak się pracuje w VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn?

Zobacz opinie na temat firmy VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn?

VISIMIND LTD SP. Z O.O. - Olsztyn
1.8/5 Na podstawie 121 ocen.
  • Władysława Trylińskiego 10
    10-683 Olsztyn