Norstat Polska Sp. z o.o.

Radom

Norstat Polska Sp. z o.o.

Opinie o Norstat Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Norstat Polska Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

lec

Dzięki wielkie za informacje @hania. Rzeczywiście mają tam ofertę na project managera, ale nie wiem jak długo ona już tam wisi i czy jest aktualna. Wymagają dobrej znajomości rynku badań marketingowych oraz metod i narzędzi badawczych.

onn

polecam

aninim

beznadziejna

Zostaw opinię o Norstat Polska Sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norstat Polska Sp. z o.o.