Opinie o Mays Logistic w Andrychów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mays Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mays Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mays Logistic w Andrychów

Thomas

Cześć wszystkim. Szofer, o czym ty piszesz? Porównujesz zestaw 40t do samochodów osobowych lub busów?? Ty aby na pewno odpowiednią firmę komentujesz?? Za przeproszeniem, a dokąd chcesz podjeżdżać zestawem??? Super.... Ręce opadają.... Pozdrawiam.

Bartek Nowy wpis
@Thomas

Witam! Jemu zapewne chodzilo o to, ze na mniejszych samochodach w innych firmach lepiej zarobisz, niz tam na C lub CE. Pewnie o to tutaj chodzilo. Jezeli jestes z branzy i sie orientujesz w sytuacji, to zapewne wiesz, ze zdarzaja sie oferty, ze na busie masz wieksza dniowke niz na C lub CE. A z tymi podjazdam, to moglo chodzic o to, ze byc moze ten pracodawca nie pozwala pracownikowi podjechac czy zboczyc z wyznaczonej trasy, zeby zrobil sobie np. zakupy, bo mu sie koncza zapasy. Sa pracodawcy, ktorzy z tym nie maja problemu, ale sa tez tacy, ktorzy na to nie pozwalaja. Pozdrawiam!

Szofer

Pytałem i słabiutko szału nie ma gorsze warunki jak na małych autkach osobowych i busach słaba kasa brak podjazdu autem gdziekolwiek poza firmę na kasę czekać ponad miesiąc a w zasadzie ponad półtora miesiąca kicha ogólnie porażką jak na te czasy

Jakub
@Szofer

A ja właśnie słyszałem że warunki są bardzo dobre. Tylko ostatnio jest brak po prostu przyjęć itd. Kwestia czy ktoś wie dlaczego?

Bartek Nowy wpis
@Jakub

Kolego, na chociazby jednym portalu - OLX - regularnie sa ich oferty pracy, i to odkad siegam pamiecia. Szukaja i na kat. C i na CE. Ogloszenia sa regularnie od dluzszego czasu, a firma az tak duza nie jest i w az tak "dynamicznym" tempie sie nie rozrasta/rowija. Pozdrawiam!

Antoni Nowy wpis
@Bartek

Z Twojego komentarza można wywnioskować, że pracownicy albo sami odchodzą albo są zwalniani skoro firma się nie rozrasta a co chwilę są miejsca pracy. Co jest nie tak w tej firmie?

Grażyna Nowy wpis

W jednym komentarzu można znaleźć informację, że w grudniu były cięcia wypłat, bez wcześniejszego poinformowania, a i diety przychodzą spóźnione. Czy nadal są takie problemy z wypłatami w tym miejscu? Przecież takie zachowanie pracodawcy jest nieprofesjonalne...

Kazik

Świetna firma, bardzo dobrze oceniana w branży i nie rozumiem Twojej opinii @Szofer, może brak chęci do pracy to tłumaczy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mays Logistic spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Witam kolegów kierowców, pracowałem tam rok i dwa miesiące i cóż za grudzień szefowa stwierdziła że dostanę połowę wypłaty i tak zrobiła,po mojej reakcji że wypłata jest stała A dzielić można tylko diety stwierdziła cytuje" ma Pan pojęcie jakie ja mam koszta jeśli auto stoi na święta A poza tym takie są tu normy w grudniu" dodam tylko że rok wcześniej tak nie było. Jak to piszę jest 20 dzień tygodnia gdzie mam mieć przelew za diety godz 20:05 I przelewu jak nie było tak niema? Co do spedytorów spoko ale musicie wiedzieć że to co mówisz do jakiegokolwiek z nich to on leci zdać relację szefowej bądź szefowi,czas napięty jak baranie jajo a powroty na oparach w baku to tyle powodzenia

zzz

Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje kierowców?

Zastanawiająca jest ta cisza.Jest tak dobrze?

Driver
@Kandydat

Pracowałem tam w 2016, przerzuty pod dsv Holandia, jasne warunki, kasa zawsze na czas, tyle co umówione, sprzet dość świeży, actrosy i Scanie w automacie. Ogólnie mogę polecić, jak będę wracał za kółko pewnie do nich podbije

sam sam

A nawet rotacja wśród pracowników jest. Widać, że mają parę ogłoszeń pracy na kierowców międzynarodowych. Dają nawet umowy o pracę i wypłaty w terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o Mays Logistic - Andrychów

• Jak się pracuje w Mays Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Mays Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mays Logistic
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Spokojna 24
    34-120 Andrychów