Claro Sp.z o.o.

Opinie o Claro Sp.z o.o.

Pracownik Fabryki

U nas atmosfera jest jest fajna nie wiem jak na innych obiektach , ale czytając opinie nie zazdroszczę wam regionalnych ;] jedynie co to denerwuje mnie arogancia Serwisanta który nie umie całkowicie naprawić maszyny a puzniej przyjezdza na obiekt i wyzywa ludzi od nieudaczników , kiedys przyjechał na obiekt bo cos rakla nie zbierła zamiast wymienic na nowa to przyczepił jakies butelki z woda zeby było obciazenie , i tak kazał jezdzic ;] i to jest serwis ? smiech na sali cały tydzien cały zakład sie z naszej firmy smiał . Panie Sebastianie chyba trza było by sie wziaśc za pożądna prace a nie tylko gwiazdozyć i mówic ze Claro by bez pana zgineło . A tak to fajnie sie pracuje

Stacho

Dlaczego nie płacą w CLARO dodatku za godziny nocne?

Wislawa
@Stacho

na umowie o prace placa, na zleceniach koledzy nie maja

Pracownica Fitnes

Nie polecam tej firmy ,wiadomo jest pandemia pracowałam na Fitnesie we Wrocławiu , jak zamknęli fitnesy do 17 Stycznia kazano mi nie przychodzić do pracy , i zostałam bez pieniedzy . Ostatnio dowiaduje sie ze jednak nie wszyscy zostali zwolnieni i nie zostali bez pieniedzy na życie (usunięte przez administratora)

Anonimowy

Nie polecam pracy w firmie Claro w Lublinie, płacą grosze wyzys człowieka

Szanowna Pani, Jest nam niezmiernie przykro, że tak odebrała Pani naszą firmę podczas 4 godzin zapoznawczych. Wraz z koleżankami starałyśmy się, aby czuła się Pani w pełni swobodnie, oraz przebywała w przyjaznej atmosferze. Nie protestowaliśmy, gdy w trakcie zlecanych do zrobienia prac wychodziła Pani wiele razy na przerwę na papierosa, oraz dodatkowo na obiad, chociaż taka ilość przerw jest niezgodna z naszym regulaminem, a co więcej – zgodnie z Kodeksem Pracy - nie przysługują wcale do 6 godzin pracy. Nie zdecydowaliśmy się na współpracę z Panią, ponieważ Pani kompetencje nie są zgodne z profilem kandydata jakiego szukamy. O szczegółach pewnie nie chciałaby Pani tutaj czytać. Jeżeli chodzi o Pani wynagrodzenie za ten czas, to wielokrotnie próbowaliśmy się z Panią skontaktować. W dziale kadr czekają przygotowane do podpisu dokumenty, bez nich nie możemy wprowadzić przelewu do księgowania. Prosimy o pilny kontakt, ponieważ musimy rozliczyć Pani 4 godziny do końca bieżącego miesiąca. Pozdrawiamy, Dział Logistyki Claro

Dlaczego brygadzistki dostają premie co miesiąc i dziela między sobą, +2 ulubionych pracowników. Jeżdżą również autobusami z firmy Mondelez kierowcy oczywiscie tego nie sprawdzają.

Praca za parę groszy, nie polecam. Wyzysk człowieka w biały dzień.

@Kraków

Dzień dobry, stawki są zawsze podawane w ogłoszeniu i przy rozmowie rekrutacyjnej. Co do zarobków, to na pewno są one konkurencyjne. Pozdrawiam.

Absolutnie nie polecam firmy, (usunięte przez administratora) na pensji zarówno w ogłoszeniu jak i na rozmowie było mówione stawka 15 zł netto na godzinę, w rzeczywistości okazało się że to 15 zł brutto i pensja mniejsza o parę stówek dzięki temu!

Dzień dobry, nie ma możliwości otrzymania niższej stawki niż ta, która widnieje w ogłoszeniu lub została ustalona na rozmowie. Proszę o kontakt z centralą firmy - tel. 12 264 00 00.

Zygmunt Luksemburski

Gdzie takie atrakcje?

Alicja T... Gliwice

Pracowałam jako kierownik regionalny na Śląsku w w/w firmie i zgadzam się z tym że było dużo pracy ale były też bardzo dobre zarobki!!! O tym nikt nie napiszę! W tej firmie szczerze mówiąc nauczyłam się pracy !!! Do dnia dzisiejszego chwale sobie tą pracę A także bardzo bardzo dziękuję PREZESOWI!!! że pozwolił mi zdobyć takie kompetencję!!! Wypłata zawsze na czas!! Pozdrawiam całą załogę!!

Teresa

Nie polecam pracy w firmie sprzatajacej w firmie claro w Lublinie

@Teresa

Szanuję Twoje zdanie. Jednak chyba lepiej byłoby, jakbyś zdradziła trochę więcej szczegółów. Dlaczego nie polecasz pracy w Claro? Jesteś niezadowolona z poziomu zarobków, czy problem tkwi w czymś innym?

Aga
@Teresa

A dlaczego?

Magdalena Kurdziel

Kazali na zastępstwo iść pracować na inny obiekt. A na tamtym obiekcie praca na niecałe pół etatu (ja jestem zatrudniona w tej firmie na cały etat). W sumie 6 dni zastępstwa. Resztę brakujących godzin kierowniczka Barbara Karska uzupełniła mi urlopem. Nie po raz pierwszy. To chyba normalne, że każdy pracownik chce odpocząć na urlopie, a nie tracić go na brakujące do całego etatu godziny. Gdy byłam na zwolnieniu lekarskim, Barbara Karska straszyła mnie zwolnieniem z pracy (po zakończeniu L-4). Ale gdy chciałam odejść z firmy za porozumieniem stron, nie zgodziła się tłumacząc, że nie ma ludzi do pracy.

Katarzyna

Widzę, że zgadzasz się z powyższą opinią o Claro, ale może nie piszmy danych osobowych pracowników firmy. A Tobie jak się pracuje w tym miejscu? Co byś zmienił?

Firma bardzo zła .Pozytywne opiniowanie na forum to raczej działanie osób z wewnątrz(usunięte przez administratora).Jesli chcesz pracować musisz iść do lekarza i prosić o to byś mógł pracować godzinę dłużej jesli nie to nici z umowy.Czyli mając umiarkowanie i przy tygodni 7:*5 bedziesz pracował 8*5 .(usunięte przez administratora)Ciągle nadużywane są umowy dzieło.Istnieją dwie listy obecności.

K

Nie polecam pracować przez firmę claro wymagania są duże jak na sklep budowlany i za te pieniądze.

Marko

ja pracuję w firmie Maxus już ponad 5 lat i jestem zadowolony, jeżeli ktoś nie wywiązuje się ze swoich obowiązków to ponosi tego konsekwencję. Tak jest w każdej firmie. Firma Maxus jest rzetelna, wypłaty są na czas , jeżeli wszystkie dokumenty są podpisane i na czas dostarczone do biura, to nie ma mowy o spóźnieniu wypłaty. Pa za tym w umowie pisze , że pracodawca ma czas wypłacić wynagrodzenie do końca miesiąca a wypłata zazwyczaj jest wcześniej.Warunki pracy są jakie są, wszędzie trzeba pracować. Jeżeli ktoś cały czas się nakręca i nakręca innych negatywnie do pracy, czy pracodawcy to potem nikomu nie chce się pracować. Trzeba być pozytywnie nastawionym a wtedy wszystkim będzie pracowało się lepiej. Zwróćcie uwagę, że to pracownicy notorycznie zawalają i nie przychodzą do pracy! dlatego musicie pracować więcej i, dłużej bo praca musi być wykonana. Pomóżcie stworzyć u siebie na obiekcie dobry zespół ludzi, odpowiedzialnych, rzetelnych, takich na których można liczyć a wszyscy będziecie zadowoleni . Życzę wam więcej pozytywnej energii, nie traćcie jej na narzekanie bo to nic nie da. Poczujcie się gospodarzami na swoim obiekcie. O problemach rozmawiajcie ze swoim kierownikiem, na pewno pomoże wam go rozwiązać. Ja mam kierowniczkę , dla której nie ma problemu, nie do rozwiązania - Kraków, pozdrawiam,

kaya
@Marko

bo kierowniczka ubiera strój sprzątaczyka i sprząta ,dlatego nie ma problemu ;)

ona

klamczuch

Iwona
@Marko

Tą opinie chyba wlasciciel sobie napisal haha

Nita

Jak pracowałam w maxus Jelenia Góra, to było fajnie kierownik Jakub G. Był wspaniały ???? nie nazekalam na prace tylko później trzeba było po 2 zmiany rypac ????

Teresa

Mam pytanie czego w sklepie budowlanym obi w lublinie na ulicy chemicznejb nie ma szatni i szafek dla firmy sprzatacej firmy Claro

Ewussia27

Jestem zadowolona z pracy i niedawno dostałam umowę na czas nieokreślony :)

Dariusz
@Ewussia27

Najważniejsze, że jesteś zadowolona z pracy w Claro. Powiedz proszę, na podstawie jakiej umowy zostałaś zatrudniona i jak zmieniła się Twoja stawka godzinna po przejściu na umowę o pracę? Była to może umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy?

Ewussia27
@Dariusz

Prosze Pana. Ja na początku pracowałam w Maxusie umowa próbna na 3 miesiące a potem dostałam na 3 lata. A teraz mam na stałe,bo napisałam podanie o przedłużenie umowy ino dali na stałe. Pracuje 8 godziny 1 zmiana.

Alwaro

Pracowałem nie dawno na Długiej nie polecam tam pracować , (usunięte przez administratora)

@Alwaro

Dlaczego nie polecasz? I czy widzisz jakieś plusy w tej pracy/ Dobrze byłoby, gdybyś uzasadnił swoją opinię, to pomoże tym, którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w spółce Claro. Pytam nie bez powodu, w sieci są dwie oferty pracy w tej firmie: https://pracodawcy.pracuj.pl/claro-sp-z-o-o,22102 Dzięki za odpowiedź.

@Alwaro

Nie polecam pracy w firmie claro

Regina

Trochę dziwne te opinie. Firma ma wyróżnienie jako dobry pracodawca!

Bardzo nieprofesjonalne podejście do rekrutacji. (usunięte przez administratora)

@Kandydat

Co masz na myśli?

Zostaw merytoryczną opinię o Claro Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Claro Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Claro Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Claro Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Claro Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Claro Sp.z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Claro Sp.z o.o.