Opinie o P.U.H. Energopal Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.U.H. Energopal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.U.H. Energopal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.H. Energopal Sp. z o.o. w Opalenica

KEPLAND

Nie polecam firmy. Zostałem potraktowany jak zwykły (usunięte przez administratora). Atmosfera katastrofa, robota ciężka a kasa nie odekwatna do zrobionej roboty. Wnoszenie 3ton mebli na 3 piętro od 9 do 18 i jazda do domu 900km za 50euro to jest kpina . Przez 3 lata nie dostałem ani grosza podwyżki czy też premii uznaniowej. Meble przed dostarczeniem przechodzą przez wiele rąk ale zawsze gdy jest coś uszkodzone, winę ponosi kierowca. Jeśli coś się nie spodoba szefostwu w twoim zachowaniu , zostajesz za karę na bazie i dostajesz informacje (nie starczyło mebli żeby dla Ciebie zrobić trase) pomimo że magazyn pełny. Miałem konto bankowe w innym banku co szef ,więc wypłaty nie dostawałem nigdy na czas. Prosiłem się żeby przelew był zrobiony wcześniej ale to było zbyt wiele bo dostawałem tylko połowę kasy. Za przekroczenie prędkości jest odciągane z wypłaty bez względu na sytuację na drodze. Z wyjątkiem może jednej osoby , każdy pracownik sprzeda Cie bez problemu. Warto również dodać że nie każdy pracownik jest równy sobie. Niektórzy robią 600km dziennie i 3 tony montują w tygodniu a niektórzy jeżdżą 100-150km i śpią na parkingu o 14 i mają tak samo zapłacone. Kiedy szef pyta przy wypłacie czy masz 5zl wydać to wiedz że coś jest nie tak.

Olek Nowy wpis

A propos kasy, to wypowiedziano się w zeszłym roku, że za transport i wnoszenie mebli od 9 do 18 płacono 50 euro. Faktycznie robota kierowcy polega tu na wnoszeniu mebli, i tyle do dziś można dziennie zarobić? Zanim tu zajrzałem udało mi się z ich strony dowiedzieć jedynie, że jest dział spedycji i marketingu. Ale ja mam prawko kat. B, więc za taką robotą patrzę po okolicy.

KEPLAND Nowy wpis

Małgosia Nowy wpis

Forum ostatnio trochę ucichło. Orientuje się ktoś jak wygląda aktualnie praca kierowcy? Szczególnie chodzi mi o finanse? Jakie zarobki dla kierowców busów? Za dobrze wykonaną pracę wpadają jakieś premie? Obecnie atmosfera jest ok?

KEPLAND Nowy wpis
@Małgosia

Zarobki spoko pod warunkiem że zmontuje sie kilka ton mebli w miesiącu. Pracowałem tam prawie 3 lata i nie dostałem nigdy podwyżki nie mówiąc już o premii. Atmosfera jest taka jaka zawsze była... większości nie można nic powiedzieć bo zaraz wie cała firma...każdy na tej firmie z kimś nie rozmawia. W tej firmie również nie można mieć swojego zdania i niemile widziana jest asertywność. Kilka razy odmówiłem wykonania pracy nie należącej do moich obowiązków i w nagrodę zostałem po cichu zwolniony z pracy. Kary w postaci przymusowego tygodnia urlopu też są częste jeśli za dużo się wypowiadasz na firmie. Podsumowując absolutnie nie polecam pracy w Energopalu, szefostwo ma pracowników za zwykłych robali którym nic się nie należy. A za niewygodne gadanie można stracić pracę.

Duńczyk

Praca jak każda!Pracuję w tej firmie od 3 lat i co najważniejsze kasa zawsze na czas a to chyba w dzisiejszych czasach jest najważniejsze.Wiadomo są wzloty i upadki ale jeśli ktoś chce pracować musi się przystosować!!!Tyle w temacie!!Ekipa jest spoko więc wiadomo że się dobrze pracuje.

Borsuk
@Duńczyk

Ty chyba jestes niepełno sprawny skoro mówisz ze ekipa jest spoko????????????????????????????

@Borsuk

Ekipa to katastrofa po za trojgiem ludzi. Największy konfident Adam (Magazynier) co mu powiesz leci do szefa z językiem na wierzchu, Drugi największy konfident to Paweł B. Wieśniak ze wsi który codziennie na parkingu po pracy 5 piwek trzaska i największy pupilek szefa oraz największy pdpierdala**. Razem z nimi w szyku jest Mateusz oraz Krzyś. Jeden głupszy od drugiego ale co zrobić jak same durnie tam pracują. Jeżeli chcesz sobie podźwignąć trochę mebli i montować je za co nie masz płacone to zapraszam.

@Luffy

Ekipa jak ekipa, tyłu ludzi się przewija przez ten cyrk że co miesiąc jest ktoś inny. To prawda, kablowanie i kopanie dołków pod ludźmi to tutaj norma. Nikomu nie życzę żeby trafił na takich współpracowników. A pracowanie za bliżej nieokreślone kwoty i wyjazdy po 800 w jedną po załadunku to tutaj standard. Z ogłoszeniem na olx zgadzają się tylko dwie rzeczy. Że jeździsz "Mercedesem" i że od poniedziałku do piątku wyjazdy. Z tym że w poniedziałek od 8mej załadunek I w piatek o 16tej powrót 800km do domu. Dodatkowo można wspomnieć, że każde uszkodzenie mebli jest podbierane po cichu z waszych wypłat. Generalnie szefostwo zdziera kasę ze swoich robaków jak tylko może. Zatrudnijcie się to się sami przekonacie...

@UMPALUMP

Zgadza się Liderku ;)

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Miśka

@DIZEL jakiego Kuronia? To jakiś inny oddział?

@Miśka

OMG .. chodziło mu o PUP...

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie P.U.H. Energopal Sp. z o.o.?

UMPALUMP

właściwie to nikt nie wie dokładnie jak to funkcjonuje, wypłaty są brane z kryształowej kuli.

Luffy

Taki system że nigdy nie wiesz ile zarobisz

Jakie są mocne strony pracodawcy P.U.H. Energopal Sp. z o.o.?

Żadne

Meggy

Witam Czy ktoś pracuje w tej w firmie i może mi powiedzieć kilka słów o pracy w energopal i pracodawcy?

@Meggy

Co chcesz wiedzieć konkretnego? Płaca kierowców jest podstawa najniższa krajowa plus dieta. Zaczynamy od poniedziałku od 8 rano trzeba załadować wszystkich kierowców a wyjazd jest między 14 a 18 i średnio do pokonania między 600 a 1000km

Czy w firmie P.U.H. Energopal Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Luffy

Niestety nie jesteś zdany sam na siebie

DIZEL

Jest OK w Tej firmie. A jak się nie podoba to na KURONIA wieśniaki...

Borsuk
@DIZEL

Dizel to jak jest tak wspaniale to taki przemiał jest w tej firmie? 13 busów załadować w poniedziałek i w trase panowie w trase ponad 800 km na montaż na montaż razem z Księciem starszym Księciem ????????????????????????????????????????????

Lakiernik
@DIZEL

Ok??? Naprawdę??? NIE POLECAM tej firmy

Wiktor

@Umpalump z kryształowej kuli? Nie rozumiem?

@Wiktor

Nigdy nie wiesz za ile pracujesz jak to ktoś niżej napisał

Winny

Energopal to spoko firma. Doszukujecie się na siłę jakichś mankamentów. Obrażanie ludzi też jest nie na miejscu!!!!

Nickon

Ta firma była fajna póki Janusz w niej był...

K1

Dawno mnie nie było a widzę że się mistrzowie już sprawy w sądzie dorobili :-) Ale co tam sprawa mnie inetres. tylko to czy Maliniak jeszcze się mieści za stołem czy trzeba mu już było kwadrat wyrżnąć ?

Zuzanna

Pracujesz w P.U.H. Energopal? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Błażej

Pracowalem w tej firmie jakiś rok temu i nie polecam nikomu dzwiganie mebli spanie po dwóch w busie masakra cieszę się że stamtąd poszedlem

Cegla
@Błażej

Zlozysz zeznania w sadzie?

Normalny

Cegła jestem chętny Ci pomóc . Pracowałem. w tej firmie i zawsze wypłate i diety miałem na czas .

Normalny

Mam pytanie jeśli jest tak żle to dlaczego są osoby w tej firmie które pracują po cztery lata i są tacy co próbowali sił w innych firmach , a następnie powracali.Przestańcie oczerniać Pozdrawiam.

Kriss

Ktoś powie coś więcej o tym pracodawcy? Bo mam możliwość zatrudnienia się w tej firmie

Cegła

Moja sprawa o niewypłacalności diety i nadgodzin przez tego pracodawcę nadal trwa . Jeśli jest ktoś z byłych pracowników chętny opowiedziec o praktykach tego pracodawcy zapraszam do kontaktu

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H. Energopal Sp. z o.o. - Opalenica

• Jak się pracuje w P.U.H. Energopal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.U.H. Energopal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.U.H. Energopal Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.U.H. Energopal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w P.U.H. Energopal Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.U.H. Energopal Sp. z o.o.